Jump to content

Vand bara fata si spate M - E87 (seria 1)


Recommended Posts

Vand bara fata M si bara spate M pentru seria 1 (E87).

Sunt in stare foarte buna (nimic rupt sau stricat). Prezinta doar mici urme de utilizare care vor fi indepartate fara nici un fel de probleme la vopsire, aceasta fiind oricum necesara caci este putin probabil sa se potriveasca culoarea (negru). Bara din spate are gauri pentru senzori de parcare. Eu am mutat senzorii pe bara cea noua dar pot recomanda magazinul de unde i-am cumparat cu 120 lei (acum 1,5 ani).

Va rog sa cereti orice informatii suplimentare doriti (chiar si poze mai detaliate asupra unor aspecte).

Predare personala in Bucuresti sau pot fi transportate gratis si in Constanta.

Nu livrez nicaieri cu plata ramburs.

 

Pret: 1600 lei (setul)

Contact : 0766898820, 0747777813 (Andrei)

post-2573-1268914164_thumb.jpg

post-2573-1268914179_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pai ar veni 800 lei fiecare dar nu prea as vrea sa le vand separat caci banuiesc ca cei mai multi fac aceasta achizitie pentru o transformare a designului clasic in cel aerodinamic, M.

Nici pe spate nu are PDC. Gaurile provin de la senzori de parcare montati ulterior (aftermarket, la 120 lei setul). Pentru ca functionau impecabil, am pastrat senzorii pe masina mea dar pot fi gasiti pe comenzi.ro.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Am uitat sa precizez ca ambele bare sunt originale BMW, codurile 51117837420 (fata), respectiv 51127837433 si 51127836750 (spate din doua bucati) din programul de piese BMW. Ambele au pe ele capacelele pentru carligul de remorcare, acestea fiind cumparate separat.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.