Jump to content

VAND BMW 320d - 150ps


smiley

Recommended Posts

Vand Bmw 320d - facelift - 150 PS ,An 2002, cutie manuala 5+1 , km 182.000

Unic propietar in Ro. Masina de garaj, intretinuta, cu service recent facut.

 

Extrase :

 

Climatronic

Pozitie - Angel eyes

Faruri Xenon

Proiectoare Ceata

Incalzire Scaune

Scaun cu Reglaj Lombar Electric

Senzori Parcare Spate

Sistem Audio ( Mp3 cu Bluetooth + Statie Amplificare + Subwoofer – Pioneer)

Sistem Electronic de Stabilitate - DSC III

ABS

Jante Aliaj originale BMW, 16” vara + Set Roti Iarna(Jante + Cauciucuri)

Computer Bord

6 Airbag-uri

Cotiera, etc

 

Pret: 8111Euro - Negociabil

post-1966-1269178096_thumb.jpg

post-1966-1269178105_thumb.jpg

post-1966-1269178126_thumb.jpg

post-1966-1269178142_thumb.jpg

post-1966-1269178161_thumb.jpg

Edited by smiley
Link to comment
Share on other sites

Spalatoarele de faruri unde sunt?

In rest, pare OK masina :D

 

Merci :)

 

Din pacate nu are spalatoare si probabil te intrebi cum e posibil pentru ca vezi ca farurile sunt cu xenon "de fabrica":twoup: (nu e instalatie ci sunt faruri originale BMW). Raspunsul e lung, dar varianta scurta e ca eu vroiam neaparat sa imi iau masina cu faruri cu xenon insa cand am fost in Germania am stat o saptamana si nicicum nu gaseam la pret ok..pana la urma am gasit-o pe asta la pret destul de bun si am decis sa o cumpar si sa ii pun xenon eu, nefiind constient de toate implicatiile in acel moment :( Mi-am pus farurile (sunt de pe un BMW ca al meu din 2004) cu xenon la reprezentanta (s-a resetat/rescris si modulul de lumini) insa m-am oprit aici cu investitiile in directia asta. Pot sa zic ca sunt multumit de investitie per total chiar dc uneori (iarna) era fain sa fi avut si spalatoarele de faruri :)

Link to comment
Share on other sites

Stiam ca sunt OEM.

Vezi ca te costa cam 800 de lei investitia sa pui spalatoare OEM.

Si eu vroiam sa pun la a mea Xenon si spalatoare, insa n-am mai apucat. S-a vandut saptamana trecuta :)

Bafta!

 

P.S.: iti raspund tot pe topicul tau. Era nFL 2001.

Edited by alex mihalciuc
Link to comment
Share on other sites

Mai adaug niste poze in care se vad mai bine Xenon-ul si jantele :) . NU sunt stresat sa o vand insa pana in vara o dau sigur pentru ca voi pleca din nou din tara, de data asta pentru 1 an de zile.

Pretul e negociabil, astept oferte.. dupa Sarbatorile de Paste probabil voi merge cu ea si in piata.(inca nu am fost deloc)

post-1966-1269518055_thumb.jpg

post-1966-1269518065_thumb.jpg

post-1966-1269518073_thumb.jpg

Edited by smiley
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Nu a mai fost masina asta la vanzare cu motorul busit?

 

Nope!!! :) De unde ai scos-o? :)

 

Frumos exemplar si nu duce lipsa de prea multe dotari

Bafta la vanzare amice!

 

merci :twoup:

 

LE

am primit niste oferte de schimb pe PM si as vrea sa precizez ca nu sunt interesat de schimb-uri pentru ca motivul pentru care vand masina e ca voi pleca din tara. multumesc de oferte si astept altele (doar cash) in continuare.. daca cuiva ii place masina sunt dispus sa las din pret.

Link to comment
Share on other sites

exact cum vedeti la televizor :) "oferta speciala" : :) ..pana la capatul acestei saptamani sunt dispus sa fac o reducere de 10% din pretul cerut pana acum.. asta pentru ca Luni plec din tara si revin abia in 6 saptamani, timp in care masina va sta (din nou) degeaba..daca nu o vand saptamana aceasta atunci probabil ii voi face o imputernicire tatalui meu, pentru cazul in care se gaseste cumparator cat sunt eu plecat...

deci ultimul pret (valabil sapt aceasta) e de 7200 Euro (pret fix)

astept oferte cat mai repede..eu zic ca masina isi merita din plin acesti bani si cred ca oricine ar face un "test-drive" va spune la fel :twoup:

Edited by smiley
Link to comment
Share on other sites

Nu a mai fost masina asta la vanzare cu motorul busit?

 

Seamana,mai tin si eu minte acel anunt :)

 

mai oameni buni...eu chiar nu va inteleg de ce vorbiti prostii .. masina mea nu o avut niciodata probleme cu motorul si sunt unic propietar in Romania. avea masina aceea numarul AR 96 MMM? (cred ca e usor de tinut minte numarul asta, nu? :) ) sau pentru ca la un moment dat a fost ceva anunt cu un bmw albaastru cu motor busit vi se pare voua ca seamana cu a mea? :twoup:

daca exista vre-un moderator pe aici poate se autosesizeaza pt ca mie chiar nu mi se par normale insinuarile de acest fel...sunt complet deplasate si fara nici o legatura reala si concreta cu masina mea..

a mai fost mai demult masina de vanzare pe forum, insa la pretul de aprox 9mii euro (Acum 1 an) si cand am vrut sa o vand din acelasi motiv (am fost plecat in State pt cateva luni si masina statea degeaba in garaj)

deci rog oamenii ce se plictisesc sa o faca in alta parte si sa nu mai faca comentarii nefondate..multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Nu vorbeste nimeni prostii.

A fost de vanzare un BMW de aceeasi culoare,cu motorul facut praf,de aceea ti-a adresat VrajitoruldinOZ acea intrebare.

Nu inteleg ce te iriti asa,cu atat mai putin la postul meu.

Hai bafta.

cefi, ma irit pentru ca astfel de posturi "sperie" posibilii cumparatori..si chiar nu e cazul de asemenea probleme la masina mea. eu am avut grija de masina nu i-am dat forja pana am spart motorul :)

nah..poate sunt si eu mai sensibil la ora asta tarzie..

merci, sa fie.

Link to comment
Share on other sites

daca nu o vand pana la finalul acestei saptamani (inclusiv Duminica) atunci anuntul se suspenda probabil cam pana pe la mijlocul lui Iunie pt ca voi fi plecat in State pt o luna si jumatate iar mai apoi vreau sa merg cu masina in concediu in Italia :) . ultimul pret e de 7200 Euro Edited by smiley
Link to comment
Share on other sites

daca nu o vand pana la finalul acestei saptamani (inclusiv Duminica) atunci anuntul se suspenda probabil cam pana pe la mijlocul lui Iunie pt ca voi fi plecat in State pt o luna si jumatate iar mai apoi vreau sa merg cu masina in concediu in Italia :) . ultimul pret e de 7200 Euro

 

sunt inca in tara datorita anularii zborurilor..oferta ramane valabila pana la inceputul saptamanii viitoare cand sper sa reusesc sa plec totusi :)

Link to comment
Share on other sites

daca nu o vand pana la finalul acestei saptamani (inclusiv Duminica) atunci anuntul se suspenda probabil cam pana pe la mijlocul lui Iunie pt ca voi fi plecat in State pt o luna si jumatate iar mai apoi vreau sa merg cu masina in concediu in Italia :twoup: . ultimul pret e de 7200 Euro

 

sunt inca in tara datorita anularii zborurilor..oferta ramane valabila pana la inceputul saptamanii viitoare cand sper sa reusesc sa plec totusi :)

Am mai discutat pe aceasta tema,referitor la preturile de achizitie a unei masini din Germania,si la preturile cu care se vand acele masini aici in Ro.

Nu cred ca merita sa o vinzi la un pret atat de mic doar ca ai nevoie de bani.

Masini pe care acum 2-3 ani le-am cumarat din Germany la 10-11 mii de euro+taxa de inmatriculare sa o dai la 7000?

O fi criza ,dar nici chiar asa! :)

Link to comment
Share on other sites

daca nu o vand pana la finalul acestei saptamani (inclusiv Duminica) atunci anuntul se suspenda probabil cam pana pe la mijlocul lui Iunie pt ca voi fi plecat in State pt o luna si jumatate iar mai apoi vreau sa merg cu masina in concediu in Italia :D . ultimul pret e de 7200 Euro

 

sunt inca in tara datorita anularii zborurilor..oferta ramane valabila pana la inceputul saptamanii viitoare cand sper sa reusesc sa plec totusi :)

Am mai discutat pe aceasta tema,referitor la preturile de achizitie a unei masini din Germania,si la preturile cu care se vand acele masini aici in Ro.

Nu cred ca merita sa o vinzi la un pret atat de mic doar ca ai nevoie de bani.

Masini pe care acum 2-3 ani le-am cumarat din Germany la 10-11 mii de euro+taxa de inmatriculare sa o dai la 7000?

O fi criza ,dar nici chiar asa! :)

eu am zis tot timpul ca masina mea face mult mai mult si ca merita din plin banii..dar degeaba vad..:twoup: dar dc nu o vand saptamana aceasta probabil o sa urc inapoi pretul la 7500 Euro :( (Cand ma intorc din concediu..undeva pe la mijlocullui Iunie) . inca nu sunt stresat sa o vand si nici de bani nu am nevoie..insa cum ziceam pana in toamna vreau sa o dau ca sa o tin 1 an in garaj chiar nu are rost...

Edited by smiley
Link to comment
Share on other sites

daca nu o vand pana la finalul acestei saptamani (inclusiv Duminica) atunci anuntul se suspenda probabil cam pana pe la mijlocul lui Iunie pt ca voi fi plecat in State pt o luna si jumatate iar mai apoi vreau sa merg cu masina in concediu in Italia :twoup: . ultimul pret e de 7200 Euro

 

sunt inca in tara datorita anularii zborurilor..oferta ramane valabila pana la inceputul saptamanii viitoare cand sper sa reusesc sa plec totusi :)

Am mai discutat pe aceasta tema,referitor la preturile de achizitie a unei masini din Germania,si la preturile cu care se vand acele masini aici in Ro.

Nu cred ca merita sa o vinzi la un pret atat de mic doar ca ai nevoie de bani.

Masini pe care acum 2-3 ani le-am cumarat din Germany la 10-11 mii de euro+taxa de inmatriculare sa o dai la 7000?

O fi criza ,dar nici chiar asa! :)

11500 am platito in 2008!nu o vand deloc!

Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina. Mai fa-i poze, cu cat mai multe cu atat mai bine!

Poze facute saptamana trecuta :) Enjoy si cui ii place sa faca o oferta..acum ca am scazut din pret vad ca a inceput sa creasca interesul :)

post-1966-1271877183_thumb.jpg

post-1966-1271877201_thumb.jpg

post-1966-1271877214_thumb.jpg

Edited by smiley
Link to comment
Share on other sites

Frumoasa masina. Mai fa-i poze, cu cat mai multe cu atat mai bine!

Poze facute saptamana trecuta :) Enjoy si cui ii place sa faca o oferta..acum ca am scazut din pret vad ca a inceput sa creasca interesul :twoup:

 

ultimul pret e de 7200Euro, pret fix.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
intr-o saptamana revin in tara si anuntul devine valabil din nou.

 

din nou in scumpa noastra tara insa nu pentru mult timp, astfel ca anuntul este inca valabil.

intre timp am fost si in concediu si am mai pus niste km pe masina. acum are 187k km.

cine e interesat sa ma contacteze si pot sa ii ofer mai multe detalii despre masina. pretul ramane 7200e, negociabil.

Edited by smiley
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.