Jump to content

vand jante cu cauciucuri pe 15'


Recommended Posts

Vand 4 jante de BMW pe 15' cu cauciucuri allseason pirelli 205/65/15 uzate foarte putin.Uzura este cam de 20-25%...Cauciucurile sunt fabricate in 2006.Rotile sunt echilibrate si umflate cu azot!Mai multe poze va pot da pe mess: george_eu69

Pretul este de 900 lei. 0764409905

post-10756-1269672319_thumb.jpg

Edited by ceaun
Link to comment
Share on other sites

Nu dai doar jantele? fara cauciucuri?

In principiu le dau si fara cauciucuri,daca platesti datul jos la vulcanizare,dar e pacat de ele ca sunt perfect echilibrate si umflate cu azot.Jantele le-am luat de aici de la Fedex,si dupa ce le-am pus pe masina am mai mers cam 500km si am lovit masina.Iar acum dupa ce am reparat-o,am luat unele pe 16'!

Edited by ceaun
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Un up - 10%:) din pret daca cineva le ia asa cum sunt...

 

Sau 400 de lei cauciucurile si 500 jantele(conditia in ambele cazuri este ca cel care cumpara sa plateasca la vulcanizare)...Am primit mai multe telefoane daca le vand si separat si pana acum nu prea am vrut,dar m-am razgandit,asa ca de-aia am specificat si preturile pe bucati....

Edited by ceaun
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
daca iti dau jantele mele pe 16 cu tot cu cauciucuri si 3 milioane

 

poti sa le vezi mai bine pe www.depozitauto.ro/images.php?vehicle_id=77231 ne putem intalni si azi

:twoup:

multumesc de oferta dar chiar nu am ce sa fac cu ele.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

salutare...ma mai "plimb" si eu in miez de noapte sa vad ce mai apare...si uite de cine dau...man sorry...ai lovit masina? ... cum esti in rest?... incep si eu sa-mi caut jante (de tabla) pt iarna...

 

Sorry de offtopic

 

Drumuri bune

Link to comment
Share on other sites

salutare...ma mai "plimb" si eu in miez de noapte sa vad ce mai apare...si uite de cine dau...man sorry...ai lovit masina? ... cum esti in rest?... incep si eu sa-mi caut jante (de tabla) pt iarna...

 

Sorry de offtopic

 

Drumuri bune

Salut fedex......Uite am avut-o lovita usor si am schimbat jantele cu unele pe 16' si am ramas cu astea de la tine.In rest toate bune.....

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.