Jump to content

jante


EEz

Recommended Posts

Pune poza cat mai clara cu masina.

175270[/snapback]

oki . asta e masina .. si urmatoarele sunt jantele :blink:

http://www.revozport.com/webpics/revocslwheel/page_01.htm

 

sau poze ..

 

si daca ai putea sa faci o poza normala si o poza cand ar avea si folie ar fi fantastic :) ms mult de tot

Edited by poison
Link to comment
Share on other sites

Super tare GuestX, te pricepi vad. Si eu sunt grafician dar nu am facut niciodata virtual tuning din lipsa de timp.

 

PS: Poison, sa dea naiba daca va inteleg pe cei care va puneti jante M, ideea e sa iti faci masina personalizata, nu sa semene cu alte 5 cand mergi la salon de tuning sau la vreo intalnire a membrilor. Da bine, nici un comment in aceasta privinta dar sa bagi atatia bani si la semafor sa mai traga unul cu acelasi tip de janta e penal rau.

Link to comment
Share on other sites

Super tare GuestX, te pricepi vad. Si eu sunt grafician dar nu am facut niciodata virtual tuning din lipsa de timp.

 

PS: Poison, sa dea naiba daca va inteleg pe cei care va puneti jante M, ideea e sa iti faci masina personalizata, nu sa semene cu alte 5 cand mergi la salon de tuning sau la vreo intalnire a membrilor. Da bine, nici un comment in aceasta privinta dar sa bagi atatia bani si la semafor sa mai traga unul cu acelasi tip de janta e penal rau.

178094[/snapback]

 

 

hai mai ca arata chiar bine. imi place pe bune. :blink:

Link to comment
Share on other sites

studio 54, cum te simti cand dai 10 sau 100 de mii pe o masina si vezi altul cu aceeasi masina la semafor?

intr-adevar, jantele puse de guestX sunt mai deosebite, dar nu inseaman ca elimina riscul :)

si mie chiar imi plac jantele M, nu cred ca e o problema ca sunt inca 10 de masini cu aceleasi jante in oras. asta inseamna ca sunt inca 10 masini care arata bine. :blink:

cat despre tuningul de care vb tu, individualizat, asta costa uneori cat masina sau chiar mai mult. de ex jantele puse de guestX sunt cam 1200 euro bucata...

Link to comment
Share on other sites

:blink: Pe fatza ti-am facut cu transparenta de 70%... sa fii legal  :)

178052[/snapback]

ms mult de tot :) abia astept sa le pun

 

@studio54: nu sunt de m . sunt de m CSL, si ma jur ca eu nu am vazut nici o masina cu asa jante.. nush .. mie imi place sa merg pe linia originala ... intr-adevar, multa lume isi pune de m3/m5, dar de CSL nu am vazut la nimeni

Edited by poison
Link to comment
Share on other sites

ms mult de tot :blink: abia astept sa le pun

 

@studio54: nu sunt de m . sunt de m CSL, si ma jur ca eu nu am vazut nici o masina cu asa jante.. nush .. mie imi place sa merg pe linia originala ... intr-adevar, multa lume isi pune de m3/m5, dar de CSL nu am vazut la nimeni

178335[/snapback]

exista un M3 cu nr de buc, PLR care are identice

Link to comment
Share on other sites

eu as pune ceva de genul asta, cromate. dau un ban dar stiu ca nu are nimeni o masina identica.

178791[/snapback]

asa o fi :blink: dar eu nu suport jantele cromate, cel putin nu pe masini de genu, si in nici un caz modelu ala care il au fff multi pe masina ... mie imi place simplu si finutz :) si m-as mira sa fie atat de multe seria 3 coupe facelift cu jante de csl incat sa zic da domne, au toti de ce sami pun si eu ...

Link to comment
Share on other sites

asa o fi :D dar eu nu suport jantele cromate, cel putin nu pe masini de genu, si in nici un caz modelu ala care il au fff multi pe masina ... mie imi place simplu si finutz :D si m-as mira sa fie atat de multe seria 3 coupe facelift cu jante de csl incat sa zic da domne, au toti de ce sami pun si eu ...

178842[/snapback]

 

Poate fi si STRUNGUL o solutie..... :blink: :) :) :) :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.