Jump to content

covorase cauciuc e46


Recommended Posts

sunt negre

le-ai vazut tu live?sau pe ce te bazezi? eu am zis ca din poza se vad ca ar fi gri..si daca nu iti dai seama dupa ele, uita-te la butonii de fixare..aia nu se decoloreaza..la fel am si eu pe masina si ale mele sunt gri..

tu parca vindeai piese... :)

la pret...mda..am zis ca e ok pretul avand in vedere ca sunt gri si se gasesc mai greu..dar oricum..pe la maxim 200 lei fac..stiu ca cele negre se dau cu aprox 150..

Edited by Diesel Power
Link to comment
Share on other sites

sunt cam gri.. fara suparare:)

la o adica cele gri sunt chiar rare.pret ok.

cele gri au acelasi pret ca si cele negre :)

 

sunt negre

le-ai vazut tu live?sau pe ce te bazezi? eu am zis ca din poza se vad ca ar fi gri..si daca nu iti dai seama dupa ele, uita-te la butonii de fixare..aia nu se decoloreaza..la fel am si eu pe masina si ale mele sunt gri..

tu parca vindeai piese... :)

nu te agita asa tare...

Dan chiar are dreptate... covorasele sunt negre ...

Link to comment
Share on other sites

din experienta iti spun... am importat zeci de covorase pentru colegii de pe forum... si crede-ma ca am invatat cate ceva din asta...

 

cele gri se vad imediat ca sunt altfel...

 

http://www.schneeketten.org/shop/images/0-Petex-Rau-Gummimatten.jpg

 

PS: cand au aparut cele din Vitan la 80 lei, am abandonat afacerea... :)

Link to comment
Share on other sites

hai ca deja e prea...

 

vreau si eu 20 seturi vin personal sa le cumpar... DACA MI DEMONSTREZI CA SUNT ORIGINALE

 

sunt aftermarket ... intradevar nu sunt proaste ca , calitate dar nu sunt originale

 

sunt de vanzare aceleasi covorase pe forum aici la sub jumate din pretul afisat... (nu fac reclama)

 

 

DECI NU SUNT ORIGINALE / astept o confirmare sa vin sa iau cele 20 de seturi

Link to comment
Share on other sites

Baaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! voi sinteti culmea culmilor culminante .Am spus ca vind un set de covorase nu 20,am spus ca sint originale ceea ce o demonstreaza codul de piesa originala de pe spate si daca e nevoie pot sa caut factura in contabilitatea firmei mele ca sa demonstrez ca sint originale si sa o lipesc in fruntea aluia care zice ca nu sint .

Daca le vrea cineva sa ma sune si sa vina se le cumpere ,nu mai ma frecati cu toate prostiile din capul vostru:sint negre -ba nu sint gri;sint originale -ba nu sint:daca sint vreau eu 100 etc.

Aveti nr de tel puteti sa sunati ,iar pentru comentatorii de mai sus cred ca aveti muuult timp liber si va atasez o poza cu codul de piesa originala de pe spate :)

post-31516-1271777229_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Este problema ta daca ma crezi sau nu.

 

0372117181 - piese si accesorii AB Baneasa, poti suna sa te lamuresti.

 

 

 

PS Din moment ce le-ai cumparat pe firma inseamna ca ai dedus TVA-ul la vremea respectiva, deci ar trebui sa le vinzi sub pretul net. :)

Link to comment
Share on other sites

Mai intai nu ai crezut pretul, apoi te-ai dus sa cauti factura, acum te enervezi si ma lasi pe mine sa fac pretul. Pretul este deja facut de piata (cerere / oferta).

 

 

PS Nu am ce sa fac cu ele: Am cumparat OEM din reprezentanta si un set adus din germania de un coleg de forum. Apoi am mai primit un set (free of charge) de la acelasi coleg de forum, pe care l-am donat la randul meu. Ceea ce faci tu (sa vinzi un produs OEM la mai mult decat ai dat pe el) se numeste ca vinzi castraveti gradinarului. Fara suparare.

 

PS 2 Ai gasit factura? :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.