Jump to content

Vand ''steering column'' M3 - E46


Recommended Posts

am cumparat-o pt. mine,dar nu mai am chef sa ma chinui sa-l montez...nu prea ma pricep,sunt antitalent tehnic,si nu am gasit pe nimeni sa mi-l monteze ,airbagul este sarit,este doar capacul,se vinde fix ceea ce se vede in poze volan cu comenzi,ambele manete (este si maneta pt BC) etc-ce mai e pe-acolo.Airbagul l-am taiat si l-am aruncat la gunoi,ca atarna un metru fara rost pe-acolo.

Mentionez ca vreau sa vand complet tot ansamblul,fara sa-l dezmembrez...

Pretul ... 500 cred ca e un pret foarte corect,dupa ce am studiat putin pe-aici pe forum preturile componentelor defalcate pe bucati.

Link to comment
Share on other sites

Chiar nu pot sa inteleg pe ce ceri 500 euro. Pe un volan M cu airbag-ul sarit? cu manete semnal + stergatoare ca la orice e46? care steering column? bucata aia de aluminiu care e langa contact?

500 de lei ...altii vand numai comenzile de pe volan cu 300 de lei ,maneta de bc cu 150 de lei...etc ce vreau eu sa vand aici e o gramajoara de banuti

Link to comment
Share on other sites

salut!

iti cumpar eu tot ansamblul

0729926451

 

iti las datele pe pm

Am fost primul care l-a contactat pe PM ... :twoup:

salut andrei :) de fapt ai fost al saselea care mi-a cerut pe PM utilajul :)

acuma am o oferta tentanta si avantajoasa pt. mine sa o dau in combinatie cu rotile mele ,sa iau niste roti pe 18 '' pe care ma straduiesc demult sa le pun pe masina

se poate inchide threadul ,daca nu il dau in combinatia de mai sus,atunci o sa-i contactez eu pe rand pe cei care s-au oferit sa-l cumpere

multumesc pt intelegere !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.