Jump to content

e 60,,, viva bmw,,,,,,,


florinboss

Recommended Posts

mda,,,,,,,,pai hai sa imi spun si eu parerea mai,,,,,,nea boss florin cu un bemveu fulllll,,,,,,,, fulll,,,,,,,,,, fulll,,,,,,,,,,,,,opzional care are,,,,, are,,,,dart de fapt,,,,,,n-are,,,,,,, n-are:::::::

de obicei nu deschizi un topic in care sa te crezi superiori celor care ti-l si viziteaza<topicul ma refer,,,,,asta ca sa intelegi>.

iti doresc sa stapanesti sanatos masina,,,,,,,dar ca si sfat ti-as spune ca ar fi mai bun au audi Q7 sau un ML pentru tine.sau mai sti tu masinile alea exceptionale in care familile noastre au fost si la mare si la munte si la munca si peste tot????

DACIA coane.cred ca singurul E60 de pe forum cu tevile alea indoite in jos si in plus de asta o masina banala si tu vii cu ba$ini d'astea pe aici.

acum sa sti ca nu ma astept decat la multa carne in frigider. :)

bafta

mai nenea alex si un pic ,,,,nu dau curs la prostiile astea ce le visezi tu ,,oricum carnea ti-o mananci singur sau cu cine vrei ,,,sa stii ca nu ma cred( SUPERIORI) cum scrii tu ,,,,iar tevile alea care zici tu ,,se numesc tobe de evacuare cred ,,si uite cazul le-am schimbat eu si de aia sunt asa mh ,,dar romanul e rom,,,adik invidia e mare si se uita mai mult la capra vecinului ,,nu stiu ce intelegi tu prin forum ( cred ca nu cumva sa va bateti joc de cei incepatori asa zisi bibani,,) da daca atata va duce cerebelul ---succes..eu totusi sper ca vom putea avea si discutii mai interesante pe acest forum asa ca ai grija cum conduci ,,stai atent la semafoare

 

i-ar face un bine :twoup:

oi tu iar ti-ai sculat cu curu in sus ?? ar fi mai ghini sa treci intai la muls vaca si dupa pe forum ,,,,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Domnul florin boss

Atunci cand ai postat masina ta pe aceste forum trebuia sa te astepti la comentarii bune sau mai putin bune.

Incearca sa nu mai fii asa artagos ca nu rezolvi nimic,aici este un forum de socializare al celor pasionati de marca ,asa ca trebuie sa accepti si criticile si laudele

In general cei care isi prezinta masina asa cum ti-o prezinti tu sunt acei manelari sau oameni cu mai putina scoala care au ajuns in tari straine si au dat de bani si acu au super masini

Si am si eu o rugaminte nu mai da cu limba italiana ca dai dovada exact de ce ti-am spus eu mai sus

bafta si sper ca ai inteles ce am vrut sa spun

Link to comment
Share on other sites

vroiam sa scriu "superior",dar mai sunt si erori cand tastezi.in plus nu ma scuz in fata ta.

tu ai un stil anume de a te exprima si deranjezi lumea din jur.noi nu vrem sa iti vorbim urat,dar,,,,,,,,,,

in plus daca vei continua discutile asa vei ajunge pe la topicul "taranisme".cum dracu ai schimbat "evacuarea"?de care ai pus de skoda octavia?<acum sa nu crezi ca nu stiu ca si "bemveurile au evacuare in jos">

iti spun eu sigur ca nu ai PDF <filtru de particule>.toba este originala inclusiv "tevile"

sa ziceam ca am gresit cand am spus ca ma astept sa injuri,,,,,,,,,,dar sunt curios cat te tine.

deci nea boss,,,,,,florin,,,,,,,posesor de,,,,,,,sigur nu vrei alta marca ? :twoup:)

in topicul tau nu e indicat sa mentionam cuvantul BMW :)

virgula virgula virgula virgula

Link to comment
Share on other sites

vroiam sa scriu "superior",dar mai sunt si erori cand tastezi.in plus nu ma scuz in fata ta.

tu ai un stil anume de a te exprima si deranjezi lumea din jur.noi nu vrem sa iti vorbim urat,dar,,,,,,,,,,

in plus daca vei continua discutile asa vei ajunge pe la topicul "taranisme".cum dracu ai schimbat "evacuarea"?de care ai pus de skoda octavia?<acum sa nu crezi ca nu stiu ca si "bemveurile au evacuare in jos">

iti spun eu sigur ca nu ai PDF <filtru de particule>.toba este originala inclusiv "tevile"

sa ziceam ca am gresit cand am spus ca ma astept sa injuri,,,,,,,,,,dar sunt curios cat te tine.

deci nea boss,,,,,,florin,,,,,,,posesor de,,,,,,,sigur nu vrei alta marca ? :))

in topicul tau nu e indicat sa mentionam cuvantul BMW :(

virgula virgula virgula virgula

in primul rand tu nu reprezinti (lumea din jur )si nici nu ati accept scuzele :) iar ptr discursul cu toba ,incepi sa te trezesti ,deci e originala iar DPF este vrei sa -ti trimit o copie dupa cartea de identitate ??aaaaaaaaa am uitat virgula se scrie ,,,,,,,,,,,,,,,,asa :twoup:

Link to comment
Share on other sites

ba boss, ne lasi cu ai schimbat tu tevile la tobe!

nu ai nici o masina si nici macar o teava de toba.

nu o mai da de gard.

ce an e masina "ta"?

sau mai bine faci o poza cu tine si cu ea langa un magazin de acolo din italia.

 

 

ai grija sa nu uiti data pe poza si sa nu o faci in brasov! da?

 

 

 

inca un pusti pe forum care s-a plictisit de mess.

Edited by baronu25
Link to comment
Share on other sites

Domnul florin boss

Atunci cand ai postat masina ta pe aceste forum trebuia sa te astepti la comentarii bune sau mai putin bune.

Incearca sa nu mai fii asa artagos ca nu rezolvi nimic,aici este un forum de socializare al celor pasionati de marca ,asa ca trebuie sa accepti si criticile si laudele

In general cei care isi prezinta masina asa cum ti-o prezinti tu sunt acei manelari sau oameni cu mai putina scoala care au ajuns in tari straine si au dat de bani si acu au super masini

Si am si eu o rugaminte nu mai da cu limba italiana ca dai dovada exact de ce ti-am spus eu mai sus

bafta si sper ca ai inteles ce am vrut sa spun

domnule bau bau ,,,mersi ptr respectul acordat,,ai foarte multa dreptate in legatura cu acest forum dar eu nu inteleg acesti asa zisi experti cum sa introduc cu critici cand iei nu au habar de nimik .Iar in legatura cu tarile straine ce problema este ( cumva invidia ) sa stii ca si noi avem unii destula scoala cum zici tu dar am hotarat sa venim aici ptr ca poate ne place si munca nu neaparat statul la birou sau somajul ,sau la mama acasa ..aaaaaa era sa uit limba italiana ,,mai scapa cate un cuvant .da voi de ce va dati in engleza mai mereu ,sunteti cumva manelisti ?? ca astia au ajuns peste tot..bafta

 

ba boss, ne lasi cu ai schimbat tu tevile la tobe!

nu ai nici o masina si nici macar o teava de toba.

nu o mai da de gard.

ce an e masina "ta"?

sau mai bine faci o poza cu tine si cu ea langa un magazin de acolo din italia.

 

 

ai grija sa nu uiti data pe poza si sa nu o faci in brasov! da?

 

 

 

inca un pusti pe forum care s-a plictisit de mess.

mh talibane ,,tu ce probleme mai ai ?? ai dreptate acum stau in brasov :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Tot am evitat sa intru aici, numai dupa ce am citit user-name-ul "florinboss". Ma bucur sa vad ca am avut dreptate :)

 

Ce copie sa pui mha dupa cartea de identitate, crezi ca scrie acolo daca ai DPF ? :)

 

PS: stii ce-i aia DPF ? :twoup:

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Ti-o place tie munca prietene dar...............BOSS .....pfff.. hai sa fim seriosi , incepi sa te dai in petec urat , chiar ti se potriveste titulatura asta de BOSS si inca ceva nu o mai da atat cu invidia ca nu e nimeni invidios pe tine ca doar nu ai ajuns presedinte in Italia , mai sunt cateva zeci de mii ca tine care o ard pe acolo si cativa care mai dorm si prin boscheti asa ca.......bafta :twoup:

 

 

Bafta la vanzare sau la ce vrei tu ..... :)

Link to comment
Share on other sites

domnule bau bau ,,,mersi ptr respectul acordat,,ai foarte multa dreptate in legatura cu acest forum dar eu nu inteleg acesti asa zisi experti cum sa introduc cu critici cand iei nu au habar de nimik .Iar in legatura cu tarile straine ce problema este ( cumva invidia ) sa stii ca si noi avem unii destula scoala cum zici tu dar am hotarat sa venim aici ptr ca poate ne place si munca nu neaparat statul la birou sau somajul ,sau la mama acasa ..aaaaaa era sa uit limba italiana ,,mai scapa cate un cuvant .da voi de ce va dati in engleza mai mereu ,sunteti cumva manelisti ?? ca astia au ajuns peste tot..bafta

:twoup:

 

Eu de obicei am foarte multa rabdare dar tu chiar ai o problema

Acum hai sa te lamuresc ;eu nu am sustinut ca tu esti manelar, cu toata ca vad ca tu sustii ca noi sunetm manelari

Masinile vin dotate FULL OPTION (opzion) si multe alte gresesli de ortografie care le faci chiar in limba romana

,Credema pe cuvant de onoare ca nu sunt invidios de loc pe cei care muncesc in italia avand in vedere ca stiu ce oameni merg acolo lucrand de mai bine de 10 ani numai cu italieni ,asa fii sigur ca nu sunt invidios chiar daca nu sunt in alta tara si chiar daca nu am e60

sa il folosesti sanatos ,dar incearca sa te uiti putin in spate la tara din care te tragi

Link to comment
Share on other sites

Tot am evitat sa intru aici, numai dupa ce am citit user-name-ul "florinboss". Ma bucur sa vad ca am avut dreptate :(

 

Ce copie sa pui mha dupa cartea de identitate, crezi ca scrie acolo daca ai DPF ? :)

 

PS: stii ce-i aia DPF ? :twoup:

se vede ca n-ai iesit din tara decat poate cu televizorul..mh poate am gresit eu nu pe carte ci pe certificatul de proprietate ,oricum ma distrez de minune cu voi :)

Link to comment
Share on other sites

iar ptr discursul cu toba ,incepi sa te trezesti ,deci e originala iar DPF este vrei sa -ti trimit o copie dupa cartea de identitate ??aaaaaaaaa am uitat virgula se scrie ,,,,,,,,,,,,,,,,asa :twoup:

da bossule,,,,,,,tevile in jos le au toate bmw-urile,,,,,dar cele fara DPF.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Tot am evitat sa intru aici, numai dupa ce am citit user-name-ul "florinboss". Ma bucur sa vad ca am avut dreptate :(

 

Ce copie sa pui mha dupa cartea de identitate, crezi ca scrie acolo daca ai DPF ? :)

 

PS: stii ce-i aia DPF ? :twoup:

se vede ca n-ai iesit din tara decat poate cu televizorul..mh poate am gresit eu nu pe carte ci pe certificatul de proprietate ,oricum ma distrez de minune cu voi :)

 

eh, nu toti am fost la cules/furat/cersit prin occident, ghinionul meu :(

 

ps: alege varianta care te reprezinta.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

ce televizor man? ce-i ala? de unde vere asa ceva... n-avere noi televizoare si E60-uri... fi serios... adevarul e che sono multi invidiosi p-aici, ce sa facem... tre sa ne comprendi si pe noi, ca mangiamo una pizza o data la 3 luni... spaghete la fel... asta e... macar bucura-te tu de vita daca noi n-avem cum... tutti buone! VIVA!!! punere solo una virgule, io sei che tu avere molto virgule...pero pastrare lei per te! vendere lei per cumparare uno DPF!

 

acuma lasand gluma la o parte(stanga), are masina DPF sau nu, ca eu nu vad butonul...?

Edited by Rhaziel
Link to comment
Share on other sites

Ti-o place tie munca prietene dar...............BOSS .....pfff.. hai sa fim seriosi , incepi sa te dai in petec urat , chiar ti se potriveste titulatura asta de BOSS si inca ceva nu o mai da atat cu invidia ca nu e nimeni invidios pe tine ca doar nu ai ajuns presedinte in Italia , mai sunt cateva zeci de mii ca tine care o ard pe acolo si cativa care mai dorm si prin boscheti asa ca.......bafta :(

 

 

Bafta la vanzare sau la ce vrei tu ..... :(

mh presedinte nu ,si nici nu sunt curios te las pe tine sa stai in dreapta lui basescu :twoup: iar in ceea ce priveste aia zeci de mii poate sunt 2-3mil ,si cred ca noi tinem economia romaneasca in plan vertical iar cei ce dorm prin boscheti sunt de astia ca tine care n-au ce face si se baga in seama pe forum fara sa fie intrebat ,vai a c,,,,,,,,,

 

ce televizor man? ce-i ala? de unde vere asa ceva... n-avere noi televizoare si E60-uri... fi serios... adevarul e che sono multi invidiosi p-aici, ce sa facem... tre sa ne comprendi si pe noi, ca mangiamo una pizza o data la 3 luni... spaghete la fel... asta e... macar bucura-te tu de vita daca noi n-avem cum... tutti buone! VIVA!!! punere solo una virgule, io sei che tu avere molto virgule...pero pastrare lei per te! vendere lei per cumparare uno DPF!

 

acuma lasand gluma la o parte(stanga), are masina DPF sau nu, ca eu nu vad butonul...?

:) se vede ca ai vazut prea multe telenovele langa bunica-ta :) imi place ca te straduesti sa vb ca un biban de canal ,,,

Link to comment
Share on other sites

Tot am evitat sa intru aici, numai dupa ce am citit user-name-ul "florinboss". Ma bucur sa vad ca am avut dreptate :(

 

Ce copie sa pui mha dupa cartea de identitate, crezi ca scrie acolo daca ai DPF ? :)

 

PS: stii ce-i aia DPF ? :twoup:

se vede ca n-ai iesit din tara decat poate cu televizorul..mh poate am gresit eu nu pe carte ci pe certificatul de proprietate ,oricum ma distrez de minune cu voi :)

 

eh, nu toti am fost la cules/furat/cersit prin occident, ghinionul meu :(

 

ps: alege varianta care te reprezinta.

mare ghinion ai mh ..da tu unde esti poleposition ?? poate la cules de morcovi :D

 

Draga stalp al economei romanesti !

Te rugam arzator, sa-ti achizitionezi o Dacia si sa te duci cu ceilalti oameni de nadejde la cules de capsuni sau ce faceti voi acolo.

Multe succesuri !

grazie ptr sugicesuri ,intre timp vezi ca a inceput sezonul la taiat frunze la caini.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Tot am evitat sa intru aici, numai dupa ce am citit user-name-ul "florinboss". Ma bucur sa vad ca am avut dreptate :(

 

Ce copie sa pui mha dupa cartea de identitate, crezi ca scrie acolo daca ai DPF ? :)

 

PS: stii ce-i aia DPF ? :twoup:

se vede ca n-ai iesit din tara decat poate cu televizorul..mh poate am gresit eu nu pe carte ci pe certificatul de proprietate ,oricum ma distrez de minune cu voi :)

 

eh, nu toti am fost la cules/furat/cersit prin occident, ghinionul meu :(

 

ps: alege varianta care te reprezinta.

mare ghinion ai mh ..da tu unde esti poleposition ?? poate la cules de morcovi :D

 

 

dreapta colt cu stanga, am vazut ca nu stii sa scrii, dar nici sa citesti ?

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Nu ma asteptam sa intelegi ironia, pentru asta ai nevoie de neuroni. Imi cer scuze ca ti-am creat dureri de cap !

si la mine a fost doar o gluma ,da dejeaba daca nu te prinzi.ai dreptate trebuie ceva neuroni.

 

Che meraviglia...

A cagare con la gramatichia, tanto fa 'no schiffoooo.....

mh guarda cazo acum stiti toti italiana ,,,bravo imi place ca sunteti catei adik puneti boticul subito.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.