Jump to content

VAND M3 E46


anduaox

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...
Foarte ieftina. Sunt in dubii daca sa cred ca pretul reflecta starea proasta a masinii sau defecte ascunse, am vazut ca are o colectie impresionanta de masini si nu cred ca s-ar risca sa se faca de ras vanzand o cazatura. Pe de alta parte, pe timp de criza, scopul scuza mijloacele. :twoup:
Link to comment
Share on other sites

te invit sa vezi masina si discutam dupa daca mai ai dubii sau nu. este pur si simplu o masina care sta din lipsa timpului. de 2 luni sta parcata. si da cere de mancare. asigurare+impozit+revizii(care indiferent daca masina merge sau nu se fac) etc
Link to comment
Share on other sites

te invit sa vezi masina si discutam dupa daca mai ai dubii sau nu. este pur si simplu o masina care sta din lipsa timpului. de 2 luni sta parcata. si da cere de mancare. asigurare+impozit+revizii(care indiferent daca masina merge sau nu se fac) etc

 

Nu contest. Chiar l-am sunat imediat pe un amic de la Cluj care cauta de mult un M3 si n-are cash acum. La banii astia, daca masina e ok, e o afacere foarte buna.

Link to comment
Share on other sites

cand o vindeam mai scump nu cumpara lumea pentru ca era prea scump. cand e prea ieftina nu cumpara ca e teapa. nici macar nu a venit nimeni sa vada masina. pana acum 2 persoane. de la una dintre ele astept raspuns. vrea masina dar nu are toti banii.iar cealalta a venit pe carcoateala si pana la urma a recunoscut ca ar fi vrut sa ia pe nimic sa mai manance ceva si el...
Link to comment
Share on other sites

a recunoscut ca ar fi vrut sa ia pe nimic sa mai manance ceva si el...

 

poti sa spui cat ti-a oferit ? pt ca eram pregatit sa-ti fac si eu o oferta sub pretul cerut de tine si nu sunt samsar . :twoup:

Link to comment
Share on other sites

a recunoscut ca ar fi vrut sa ia pe nimic sa mai manance ceva si el...

 

poti sa spui cat ti-a oferit ? pt ca eram pregatit sa-ti fac si eu o oferta sub pretul cerut de tine si nu sunt samsar . :twoup:

 

 

 

nu prea sunt dispus sa mai negociez la pretul asta

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.