Jump to content

M5 e39


SurehanD

Recommended Posts

Am vrut si eu sa o cumpar dar nu m-am inteles la pret cu proprietarul

Unde e masina acum in bucuresti ca as fi curios sa o vad

 

Asta e masina

 

 

Fara cuvinte;frumoasa rau;iar M-urile nu o sa se invecheasca niciodata!tot in top vor ramane si peste 20 de ani!

Si muzica merge 'parfum...'

(putin off topic;daca poate sa-mi spuna cineva melodia si solistul/solistii ce se aude; :twoup: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Bafta la vanzare.Frumoasa.

 

 

Off :Si acum pentru baietii destepti, care se plictis si stau la panda, sa incepem:Cum doar 25% in Bucuresti????M5?? :twoup:

Edited by kcr 540
Link to comment
Share on other sites

Off-topic: sa inteleg ca pe M5 au fost montate 2 tipuri de volane - cel de pe masina asta si cel de mai jos?

 

Acesta este volanul de M montat pe E39-uri prefacelift.

 

Eu am acelasi volan, montat acum vreo 2 sapt si masina mea este facelift ! Deci exista varianta de volan din asta si pt facelift !

Link to comment
Share on other sites

Inca o chestie am uitat sa zic masina are geamuri duble o optiune foarte tare si rar intalnita pe seria 5

Arata geamurile ca si cum ar fi la o masina blindata si cand inchizi usa nu se mai aude nimic de afara

Link to comment
Share on other sites

Inca o chestie am uitat sa zic masina are geamuri duble o optiune foarte tare si rar intalnita pe seria 5

Arata geamurile ca si cum ar fi la o masina blindata si cand inchizi usa nu se mai aude nimic de afara

 

 

Limuzina curata cu cai putere la greu!

Chiar am vazut recent un reportaj la tel cu geamurile astea duble si sunt facute pt a proteja pe cei din interior la un atac terorist!kool!

Cine ia masina asta face o afacere!

Bafta la vanzare!

Link to comment
Share on other sites

bineinteles....l-am montat dupa, voiam doar sa zic ca exista si varianta facelift la acest volan !

 

Nu existĂŁ Âşi o variantĂŁ facelift a acestui volan.

 

ExistĂŁ douĂŁ variante.

Single stage Âşi dual stage.

Cea dual stage a fost montatĂŁ Âşi pe maÂşini din 2000, iar unele maÂşini din 2000 au ieÂşit din fabricĂŁ cu facelift, ĂŽnsĂŁ, cu excepĂžia acestora, volanul acesta este de prefacelift.

 

Volanul de facelift este urmĂŁtorul:

 

http://photos.e46fanatics.com/data/503/m3_steering_wheel.jpg

 

A fost montat pe E39 ºi E46 facelift (ca opÞiune) cât ºi pe M3 E46 & M5 E39. (standard)

 

Chiar am vazut recent un reportaj la tel cu geamurile astea duble si sunt facute pt a proteja pe cei din interior la un atac terorist!kool!

 

Ămpotriva unui atac de orice fel.

Link to comment
Share on other sites

bun pret nimic de zis

 

parca a scazut prea mult la pret...1500 de euro e mult nu sunt carcotas dar o masina ca asta isi pastreaza pretul daca este intr-o stare buna cum spui tu

Edited by Mario Marius
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.