Jump to content

Vand BMW 525D / manual


GekZ

Recommended Posts

Vand BMW 525D 2002 (fabricat in 23.11.2001) 163 CP 230.000Km (probabil reali, exista si o carte de service care se opreste pe la 170.000 in 2007)

-navigatie MK4 16:9 cu TV

-scaune cu reglaj electric si incalzire

-oglinzi electrice incalzite

-interior de piele

-webasto

-xenon

-proiectoare

-comenzi pe volan

-pilot automat

-trapa

-cutie manuala 5+1

-jante pe 17 OEM + cauciucuri RFT Bridgestone Potenza (2 noi - 2 sh)

-DSC

......

 

Bonus: Un set de jante de aliaj 16" OEM + gume de iarna Michelin Pilot Alpin (rulate o iarna)

 

Proprietar in acte, ITP 2011, 4 chei ...

In stare buna (mici zgarieturi pe bara caracteristice Bucurestiului), dpdv mecanic in stare f. buna, consumabile schimbate, motorul trage bine ...

 

Pret: 7500 Euro

Tel: 072xxxxxxxx

 

Sau .... schimb cu Audi A4 2005, cutie manuala, diesel + diferenta.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Fiind interesat de masina de mai sus care este la vanzare i-am trimis un pm proprietarului sa imi zica asa in mare daca mai trebuie ceva schimbat la masina si care ar fi ultimul pret la care ar fi dispus sa o dea.

Ultimul pret a crescut in loc sa mai scada din ala de 7500E de mai sus si acum e 8300E, cam greu cu vremurile care se anunta si gandeste-te ca masina are in jur de 9 ani, motor mare, taxe mari, intretinerea la fel mai costisitoare.

Ce sa zic ii doresc multa bafta la vanzare ca ii trebuie daca vrea sa o dea, sau cine stie poate nu vrea sa o vanda, oricum cu reducerile astea salariale la Bugetari si pensionari o sa scada consumul pe toate categoriile de produse si sa vedeti ca si piata auto care oricum e in declin o sa scada si mai mult.

Link to comment
Share on other sites

Degeaba te-ai inflamat asa ca eu chiar eram interesat de masina si nu trebuie sa jignesti pe cineva prin posturile tale, iar despre mine poti sa ii pui pret pe ea si 10.000E cine stie poate gasesti vreun gascan sa o ia, iar de permis imi permit, dar pe vremurile astea nu as cumpara o masina peste pretul pietei ever.

Bafta la vanzare ca o sa ai nevoie :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Salut !

Am vazut multi pe forum care isi vand masinile full, fac downgrade la dotari si teoretic se scot mai bine,

EU prefer sa ii fac upgrade la a mea decat sa o schimb cu un alt e39 mai dotat, daca te intereseaza un schimb de dotari + binenteles diferenta la:

-navigatie MK4 16:9 cu TV (eu am radio CD cu magazie )

-scaune cu reglaj electric si incalzire (scaune la fel dar manuale si fara incalzire)

 

Daca esti interesat astept un mesaj de la tine pe PM.

 

 

O zi buna !!!

 

Bafta la vanzare !!! e super masina !

Link to comment
Share on other sites

Salut !

Am vazut multi pe forum care isi vand masinile full, fac downgrade la dotari si teoretic se scot mai bine,

EU prefer sa ii fac upgrade la a mea decat sa o schimb cu un alt e39 mai dotat, daca te intereseaza un schimb de dotari + binenteles diferenta la:

-navigatie MK4 16:9 cu TV (eu am radio CD cu magazie )

-scaune cu reglaj electric si incalzire (scaune la fel dar manuale si fara incalzire)

 

Daca esti interesat astept un mesaj de la tine pe PM.

 

 

O zi buna !!!

 

Bafta la vanzare !!! e super masina !

 

As prefera sa nu ma complic. Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut !

Am vazut multi pe forum care isi vand masinile full, fac downgrade la dotari si teoretic se scot mai bine,

EU prefer sa ii fac upgrade la a mea decat sa o schimb cu un alt e39 mai dotat, daca te intereseaza un schimb de dotari + binenteles diferenta la:

-navigatie MK4 16:9 cu TV (eu am radio CD cu magazie )

-scaune cu reglaj electric si incalzire (scaune la fel dar manuale si fara incalzire)

 

Daca esti interesat astept un mesaj de la tine pe PM.

 

 

O zi buna !!!

 

Bafta la vanzare !!! e super masina !

 

As prefera sa nu ma complic. Multumesc.

 

Ok !! Bafta la vanzare !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Jantele le vinzi separat ?

un schimb cu astea si cu diferenta din partea mea.

BMW ALLOY WHEEL, TRAPEZOID SPOKE 134 cu cauciucuri 225*55*16

 

Nu multumesc, asa arata jantele pe care am gumele de iarna.

 

Masina se vinde asa cum este pentru ca daca nu obtin pretul dorit o tin pentru mine in continuare (nu o dau ca-i praf sau ceva, dar vreau A4 - daca se poate). Sorry, nu vand nimic de pe ea.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.