Jump to content

VAND BMW E36 CABRIO " IMPECABIL "


maryuschris

Recommended Posts

BMW E36 CABRIO 325i ---- cutie automata ----

 

 

 

---- abs , asc , 4 airbag , 4 geamuri elec. , incalzire in scaune , piele , obc 18 butoane , decapotare electrica , dublu clima ,

 

xenon proiectoare , angel eyes , bandouri M , volan M , stopuri M , Jante BBS RC 17'' -- 9J cauciucuri firestone ,suspensie

 

sport , recent vopsita , garnituri motor , ulei , filtre , discuri fata/spate noi + placute , bujii , bobine noi , statie infinity +

 

sub , mp3 pioneer . proprietar , acte ok ------VARIANTE BMW----- " mai multe poze in 2 zile "

 

------- 4800e-------

0767988168

 

ID: maryuschris@yahoo.com

 

1

 

2

post-26241-1273610615_thumb.jpg

post-26241-1273610648_thumb.jpg

post-26241-1273611114_thumb.jpg

post-26241-1273613999_thumb.jpg

post-26241-1273614006_thumb.jpg

post-26241-1273614013_thumb.jpg

post-26241-1273614317_thumb.jpg

Edited by alex_maniacu_91
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Intrebari:

De ce are motor non vanos daca masina e din ultimul an de fabricatie al lui 325i?

De ce are doar un tips la evacuare? aia nu e evacuare de 325i.

Poti pune VIN-ul? ultimele 7 cifre? sa vad daca e sfarsitul lui 1994 sau inceputul lui 1995.

poti sa-mi spui ce s-a intamplat cu mufele ce veneau la airbag-ul din volan? evident s-au anulat, ca in 1995 orice e36 avea airbag, se mai pot pune la loc?

Nu mai zic nimic de cotiera, aia se schimba.

4 airbag-uri? cel din volan NU exista, din usi s-au pus doar din 1997 in sus.... asa ca ramai cu 1. asta daca nu sunt facute alte modificari.

Edited by roco123
Link to comment
Share on other sites

Intrebari:

De ce are motor non vanos daca masina e din ultimul an de fabricatie al lui 325i?

De ce are doar un tips la evacuare? aia nu e evacuare de 325i.

Poti pune VIN-ul? ultimele 7 cifre? sa vad daca e sfarsitul lui 1994 sau inceputul lui 1995.

poti sa-mi spui ce s-a intamplat cu mufele ce veneau la airbag-ul din volan? evident s-au anulat, ca in 1995 orice e36 avea airbag, se mai pot pune la loc?

Nu mai zic nimic de cotiera, aia se schimba.

4 airbag-uri? cel din volan NU exista, din usi s-au pus doar din 1997 in sus.... asa ca ramai cu 1. asta daca nu sunt facute alte modificari.

ultimul an de fabricatie a lui 325 ?? .... este non-vanos ca asa este ... oricum nu este motorul original cu care a venit masina din fabrica. dar este in acte ...tot , are doar un tips de evacuare pt ca este scos catalizatorul , si este pus teava in continuare pana in spate.... finala este de 2.3 , mufele de la airbag din volan nu stiu sa iti spun ca asa a fost de cand o am cu volan de M , cotiera ? ce e cu ea ? , din cate stie eu cabrio vine cu aibag-uri in usi ... a mea are si sistem anti- rasturnare .

 

Intrebari:

De ce are motor non vanos daca masina e din ultimul an de fabricatie al lui 325i?

De ce are doar un tips la evacuare? aia nu e evacuare de 325i.

Poti pune VIN-ul? ultimele 7 cifre? sa vad daca e sfarsitul lui 1994 sau inceputul lui 1995.

poti sa-mi spui ce s-a intamplat cu mufele ce veneau la airbag-ul din volan? evident s-au anulat, ca in 1995 orice e36 avea airbag, se mai pot pune la loc?

Nu mai zic nimic de cotiera, aia se schimba.

4 airbag-uri? cel din volan NU exista, din usi s-au pus doar din 1997 in sus.... asa ca ramai cu 1. asta daca nu sunt facute alte modificari.

 

------ JC57849 ------

 

Intrebari:

De ce are motor non vanos daca masina e din ultimul an de fabricatie al lui 325i?

De ce are doar un tips la evacuare? aia nu e evacuare de 325i.

Poti pune VIN-ul? ultimele 7 cifre? sa vad daca e sfarsitul lui 1994 sau inceputul lui 1995.

poti sa-mi spui ce s-a intamplat cu mufele ce veneau la airbag-ul din volan? evident s-au anulat, ca in 1995 orice e36 avea airbag, se mai pot pune la loc?

Nu mai zic nimic de cotiera, aia se schimba.

4 airbag-uri? cel din volan NU exista, din usi s-au pus doar din 1997 in sus.... asa ca ramai cu 1. asta daca nu sunt facute alte modificari.

 

 

 

toata lumea vrea sa cumpere BMW " NOI " din 95 ... fara nimic schimbat pe ea... tot standard si impecabil ... fratele meu nu gasesti asa ceva .... decat in afara pe 7 mii ... are si ea o varsta... te iei de cotiera ca este schimbata ... i-am schimbat tot interiorul pt era varza ... si era din material , i-am pus interior din piele. am schimbat si am imbunatatit tot ce am putut in limita bunului simt. asta e masina... astia sunt bani :twoup:....daca nu o cumperi tu ... nu mor nici eu nici tu .

Link to comment
Share on other sites

masina a cumparat-o de la mine. eu am luat-o de la cineva care habar nu avea de masini... eu m-am ocupat cu dezmembrari.. am avut cateva la dezmembrat.. si am pus pe aceasta masina tot ce aveam mai bun.. interioru a fost cumparat de la txa.. si usile au loc de airbag. masina din dotare nu are airbag. si bordul l-am pus tot eu. ca e mai frumos modelul cu airbag in dreapta.

masina a fost refacuta de la 0. inclusiv alt motor. care l-am si trecut in acte. vopsitorie totala cu o culoare de SAAB foarte frumoasa. alta suspensie.. roti etc. evacuarea este dupa un 323i. pt ca era impecabila.. si multe altele.

Link to comment
Share on other sites

masina a cumparat-o de la mine. eu am luat-o de la cineva care habar nu avea de masini... eu m-am ocupat cu dezmembrari.. am avut cateva la dezmembrat.. si am pus pe aceasta masina tot ce aveam mai bun.. interioru a fost cumparat de la txa.. si usile au loc de airbag. masina din dotare nu are airbag. si bordul l-am pus tot eu. ca e mai frumos modelul cu airbag in dreapta.

masina a fost refacuta de la 0. inclusiv alt motor. care l-am si trecut in acte. vopsitorie totala cu o culoare de SAAB foarte frumoasa. alta suspensie.. roti etc. evacuarea este dupa un 323i. pt ca era impecabila.. si multe altele.

 

 

asa ma BYE-ule ca m-am incoltit CRITICI de masini ... s-au pus pe capul meu :twoup:.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.