Jump to content

[Vand] e46 coupe 323ci


free4wayu

Recommended Posts

pretul este de 7600 euro pt BMW-ul meu, 323ci.

 

 

rezumat:

- 2001

- 195000 km

- 170 cai, motor 2.5

- climatronic

- scaune electrice cu memorii

- oglinzi electrice, memorii, incalzite, heliomate

- 4 geamuri electrice

 

masina e in stare impecabila, are multe piese schimbate, originale BMW, cu facturi doveditoare de la Automobile Bavaria, inca in garantie, de ex:

- pompa de apa, intinzatoare, curea

- radiator, termostat si vas de expansiune

- senzori axe cu came si garnitura capac motor

- articulatia fata completa

 

in prezent are inca anvelopele de iarna, cumparate de noi in Decembrie si netocite inca

 

ca defecte: parbrizul crapat in partea dreapta, dar a luat ITP-ul fara probleme in februarie cu el asa, si scaunul soferului are tesatura putin rupta pe partea stanga.

 

nu scoate nici gram de fum, si nu mananca ulei, primeste doar benzina top99 sau carrera 100, iar la ITP gazele au iesit 1.0001

 

diferenta fata de cum era in poze e ca bara spate a fost vopsita recent, era julita de pe la parcari, geamuri negre au ramas doar pe spate, i-am pus stopuri cu led-uri si i-am schimbat modulul de clima pt ca avea displayul crapat de cand am cumparat-o, acum aprox 2 ani.

 

am avut mare grija de ea, iar cei ce ma cunosc, stiu ca nu-mi bat joc de masini si sunt mereu atent la ce ulei si piese le pun.

 

tel 0722634402

post-685-1273776420_thumb.jpg

post-685-1273776428_thumb.jpg

post-685-1273776435_thumb.jpg

post-685-1273776444_thumb.jpg

post-685-1273776451_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

exact te-am intrebat daca vrei nu te-am obligat si pe undeva era vorba si de o diferenta pentru ca normal a ta este cupe aici aparea poate avantajul tau.si oricum tonul folosit de tine nu este normal pentru ca nu te-am rugat sa faci schimb cu nu stiu ce masina (nu pot sa dau nume de marci auto ca nu este frumos)masina mea era tot bmw.

bafta la vanzare ai o masina frumoasa.te salut

Link to comment
Share on other sites

ai dreptate, am raspuns cam in 2 peri, nu am vrut sa sune chiar asa dramatic, dar daca a ta era vreun 330, poate faceam schimb, dar acelasi motor si 2 usi in plus, chiar nu vreau.

 

 

 

exact te-am intrebat daca vrei nu te-am obligat si pe undeva era vorba si de o diferenta pentru ca normal a ta este cupe aici aparea poate avantajul tau.si oricum tonul folosit de tine nu este normal pentru ca nu te-am rugat sa faci schimb cu nu stiu ce masina (nu pot sa dau nume de marci auto ca nu este frumos)masina mea era tot bmw.

bafta la vanzare ai o masina frumoasa.te salut

post-685-1273929844_thumb.jpg

post-685-1273929892_thumb.jpg

post-685-1273929917_thumb.jpg

Edited by free4wayu
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 5 months later...

sussssssssss

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

 

mai multă grijă pe viitor

 

completează locaţia la profil

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.