Jump to content

Vand e 46 330d Sedan 2004


20cm

Recommended Posts

Pret (cu TVA):

11,500 EUR

 

Caroserie:

Berlina

 

Informatii:

Fabricatie: 2004, 181,000 km, Transmisie: manuala, Putere: 204 CP (150 kW), Cilindree: 3000 cm³, Euro: euro4, diesel, albastru-metalizat, Numari de usi: 4/5, Tara de origine: Germania, Tara inmatricularii: Romania.

 

Echipament aditional:

ABS, geamuri electrice, oglinzi electrice, aer conditionat, jante aliaj, sistem navigatie, controlul tractiunii, inchidere centralizata, radio/CD, servo directie, imobilizator, computer bord, antifurt, xenon, pilot automat, scaune incalzite, senzori ploaie, ESP, proiectoare ceata, comenzi volan, senzori parcare, geamuri colorate

 

Informatii suplimentare:

primul proprietar, fara accident, carte service

 

Descrierea Vehiculului:

SCAUNE SPORT INCALZITE, SUSPENSIE SPORT, DSC, PERDELUTA ELECTRICA SPATE, OGLINZI INCALZITE HELIOMATE, SENZOR ANTIORBIRE, COTIERA FATA SPATE, ISTORIC LA FILARET DE CAND E IN ROMANIA, TURBINA SCHIMBATA ACUM 15.000 KM, JANTE 17, 4 ANVELOPE VARA NOI 200KM, 3 CHEI.

 

Attachment space used 30.18MB of 19.53MB

nu pot sa pun poze cica nu am loc

 

http://autovit.ro/bmw-330-C13106171.html

nu pot sa pun poze cica nu am loc

Link to comment
Share on other sites

Attachment space used 30.18MB of 19.53MB

nu pot sa pun poze cica nu am loc

 

My Controls > Manage your attachments - de aici ºtergi tot ce consideri cã nu mai ai nevoie, pânã ajungi sub 19.53 MB ca sã poÞi Încãrca câteva poze cu maºina.

 

Spor.

Link to comment
Share on other sites

Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

up

 

gn,nm,,v

 

ce dreq se intampla mi-au disparut pozele de la anunt si nici postarile pe care fac nu imi apar

 

un e39 525 d din 2000 la schimb si cam cat mai vrei diferenta ?

Multumesc dar nu ma intereseaza

6

Link to comment
Share on other sites

Pozele apar, stai linistit.

Cred ca nu se prea inghesuie lumea din cauza pretului...sau a semnaturii (userului). :twoup:

e scump aaa?

i-ati logan nou

am avut grija de masina asta ca de copilul meu

servisata numai la reprezentanta cu piese originale, nu ca altii la nea "Costica" in spatele blocului

Link to comment
Share on other sites

Pozele apar, stai linistit.

Cred ca nu se prea inghesuie lumea din cauza pretului...sau a semnaturii (userului). :twoup:

e scump aaa?

i-ati logan nou

am avut grija de masina asta ca de copilul meu

servisata numai la reprezentanta cu piese originale, nu ca altii la nea "Costica" in spatele blocului

 

Sincer sa fiu, nu stiu daca e motiv de lauda asta :) Si multi pot confirma asta.

Link to comment
Share on other sites

servisata numai la reprezentanta cu piese originale, nu ca altii la nea "Costica" in spatele blocului

 

Sincer sa fiu, nu stiu daca e motiv de lauda asta :twoup: Si multi pot confirma asta.

La nea Costica sunt sigur ce piese pun pe ea! mai ales daca e vb de o revizie

Link to comment
Share on other sites

Guest claudiu iorga

Masina face mult mai mult, e vorba de piata din RO...

Eu mi-am vandut masina acum 3 luni, 330 coupe diesel din 2005(e46) 94000 de km rulata 1 an in Romania luata cu 16000 euro din Germania si data cu 11000..Motorul de 3000 ii sperie pe multi, trebuie sa gasesti un pasionat . Nu pretul vinde masina asta.. Iti doresc sa o vinzi cu 11500 dar, in romania slabe sanse. Mult succes!

Link to comment
Share on other sites

Masina face mult mai mult, e vorba de piata din RO...

Eu mi-am vandut masina acum 3 luni, 330 coupe diesel din 2005(e46) 94000 de km rulata 1 an in Romania luata cu 16000 euro din Germania si data cu 11000..Motorul de 3000 ii sperie pe multi, trebuie sa gasesti un pasionat . Nu pretul vinde masina asta.. Iti doresc sa o vinzi cu 11500 dar, in romania slabe sanse. Mult succes!

mai oameni buni acceptati soarta!

daca un e60 3000 d a ajuns 12.000e,cum sa mai apreciezi un e46 3000d ca e un pret bun 11500e

acum sa fim seriosi ca toti zicem ca alea al 12 - 13 mii euro sunt cazane dar garantat la 13 - 14 mii iti gasesti un e60 impecabil

asta e piata,masinile imbatranesc isi pierd valoarea mai ales cele scumpe

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
cu cat vreti fratilor sa o dea???cu 10.000??? tot 330d am si eu si acum 2 ani ma costat 20.000 cash...are ceva in plus fata de asta dar fara 12500 nu as dao..mai bine o tin ca din 2011 am inteles ca vor scumpii astia taxa de poluare si nu o sa mai isi permita nimeni sa aduca masini din afara si sa vedeti atunci cum o sa creasca preturile...bafta la vanzare
Link to comment
Share on other sites

cu cat vreti fratilor sa o dea???cu 10.000??? tot 330d am si eu si acum 2 ani ma costat 20.000 cash...are ceva in plus fata de asta dar fara 12500 nu as dao..mai bine o tin ca din 2011 am inteles ca vor scumpii astia taxa de poluare si nu o sa mai isi permita nimeni sa aduca masini din afara si sa vedeti atunci cum o sa creasca preturile...bafta la vanzare

 

creste si taxa si impozitul,de la anu cam 2100ron

 

asta este,preturile scad ,este greu sa dai e46 la pret de e90

Link to comment
Share on other sites

Masina face mult mai mult, e vorba de piata din RO...

Eu mi-am vandut masina acum 3 luni, 330 coupe diesel din 2005(e46) 94000 de km rulata 1 an in Romania luata cu 16000 euro din Germania si data cu 11000..Motorul de 3000 ii sperie pe multi, trebuie sa gasesti un pasionat . Nu pretul vinde masina asta.. Iti doresc sa o vinzi cu 11500 dar, in romania slabe sanse. Mult succes!

mai oameni buni acceptati soarta!

daca un e60 3000 d a ajuns 12.000e,cum sa mai apreciezi un e46 3000d ca e un pret bun 11500e

acum sa fim seriosi ca toti zicem ca alea al 12 - 13 mii euro sunt cazane dar garantat la 13 - 14 mii iti gasesti un e60 impecabil

asta e piata,masinile imbatranesc isi pierd valoarea mai ales cele scumpe

 

Da-mi tu un E60 3000 diesel impecabil cu 181.000 de km si scaune confort si iti dau eu 15 mii pe el!

Acum sa fim seriosi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.