Jump to content

vand volan E60


Recommended Posts

Guest poleposition

volanul de M5/M6, pe langa emblema M pe spita de jos, mai are niste "umflaturi" sus pe volan, stanga/dreapta, ca sa ai priza mai buna pe el si in al 3-lea rand, cusatura pielii, ata, este din 3 culori, culorile M, nu negru.

 

http://farm3.static.flickr.com/2457/4022725653_ce915308db.jpg

 

edit, uite si cusatura:

post-669-1273930514_thumb.jpg

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

volanul de M5/M6, pe langa emblema M pe spita de jos, mai are niste "umflaturi" sus pe volan, stanga/dreapta, ca sa ai priza mai buna pe el si in al 3-lea rand, cusatura pielii, ata, este din 3 culori, culorile M, nu negru.

Ca sa completez: volanul M este si mai gros decat volanul sport (le-am comparat unul langa altul) si nu stiu daca neaparat ata trebuie sa fie in trei culori: eu am unul cu ata neagra si este tot M iar pielea de pe el este din aceea fina. La fel si la E90 sunt cu ata neagra si cu ata in trei culori.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
ma rog, pe M6, aveam ata colorata, tind sa cred ca stiu ce zic :twoup: poza aia cu cusatura, e a volanului meu de pe M6. Probabil ca e si mai gros, asta nu stiu.
Link to comment
Share on other sites

Toate volanele de M au cusĂŁturĂŁ ĂŽn culorile M.

 

DacĂŁ e cusĂŁturĂŁ neagrĂŁ, e volan standard sau sport.

 

Cel aflat la vânzare nu e de M packet ci sport.

 

Cel din poza lui poleposition este de M ºi este atât pe M-uri cât ºi pe E60-uri pe care s-a ales aceastã opÞiune.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 2 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.