Jump to content

645


juckyjr

Recommended Posts

nu contest asta, sunt sigur ca sunt foarte comfortabile

 

dar daca ar fi sa-mi cumpar mie un e63 , un "must have" ar fi scaunele sport, mi se pare ca merg mana in mana cu masina,dar asta sunt eu

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

frumoasa masina si mai ales pretul la care ai luat-o :twoup:(inca mai e pe site de vanzare), s-o stapanesti sanatos! Am condus unul peste 2000 de km in afara tarii si mi-a placut foarte mult cum se conduce, mai putin SMG-ul care are intarzieri la schimbarea treptelor pe modul automat, iar in tara mi s-a parut confortabila masina pe drumurile noastre. Consumul undeva in jur de 13% pe autobahn in conditii de mers foarte sportiv si cam 19-20% prin Buc.
Link to comment
Share on other sites

frumoasa masina si mai ales pretul la care ai luat-o :)(inca mai e pe site de vanzare), s-o stapanesti sanatos! Am condus unul peste 2000 de km in afara tarii si mi-a placut foarte mult cum se conduce, mai putin SMG-ul care are intarzieri la schimbarea treptelor pe modul automat, iar in tara mi s-a parut confortabila masina pe drumurile noastre. Consumul undeva in jur de 13% pe autobahn in conditii de mers foarte sportiv si cam 19-20% prin Buc.

 

pretul cerut de vanzator este una si pretul la care s-a finalizat tranzactie este alta:P gandestete intens :twoup:)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

mai bine gandeste-te intens la cratima.

 

Ce chestie, eu stiam ca astia au scoli bune in Cluj, m-am inselat.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

Ba da eu tot n-am aflat cu cat se vinde motorina la Peco ala unde e baiatu asta sef de statie.

 

se vinde la pretul afisat pe pompa respectiv pe totem (totem = afisajul acela mare unde arata pretul) :twoup:

 

 

 

 

mai bine gandeste-te intens la cratima.

 

Ce chestie, eu stiam ca astia au scoli bune in Cluj, m-am inselat.

 

bine scuze...am uitat sa mentionez ca nu am terminat numai 4 clase ...

din cate sti si tu pe mess / net se foloseste si fara cratima cand te grabesti sa comunici ceva , dar fie...daca dupa asta judeci un om esti bun :)

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
Ba da eu tot n-am aflat cu cat se vinde motorina la Peco ala unde e baiatu asta sef de statie.

 

deci ai inteles, da ? 3 stai jos :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Ba da eu tot n-am aflat cu cat se vinde motorina la Peco ala unde e baiatu asta sef de statie.

 

deci ai inteles, da ? 3 stai jos :twoup:

 

am inteles ...o sa mai apelez la tine pentru probleme gramaticale :)

 

 

Unde e Petromu asta in Cluj? Ca din poze nu imi dau seama.

 

este petrom 5 cluj , strada oasului FN , dupa gara spre real pe sina de tranvai.

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
bine scuze...am uitat sa mentionez ca nu am terminat numai 4 clase ...

din cate sti si tu pe mess / net se foloseste si fara cratima cand te grabesti sa comunici ceva , dar fie...daca dupa asta judeci un om esti bun :twoup:

 

aha, deci tu stii ca "stii" se scrie cu 2 "i", dar ai scutit timp si ai folosit numai unul, ca asa se face pe mess/net... am inteles acum.

 

E bine totusi ca nu ai terminat doar 4 clase.

Edited by poleposition
Link to comment
Share on other sites

este petrom 5 cluj , strada oasului FN , dupa gara spre real pe sina de tranvai.

 

Gata m-am prins, imediat dupa ce treci pe sub pasarela pe dreapta, e o intersectie chiar in fata. Ma gandeam ca se "vinde" mai ieftin motorina, mai stiu cazuri asemanatoare.

Link to comment
Share on other sites

bine scuze...am uitat sa mentionez ca nu am terminat numai 4 clase ...

din cate sti si tu pe mess / net se foloseste si fara cratima cand te grabesti sa comunici ceva , dar fie...daca dupa asta judeci un om esti bun :twoup:

 

aha, deci tu stii ca "stii" se scrie cu 2 "i", dar ai scutit timp si ai folosit numai unul, ca asa se face pe mess/net... am inteles acum.

 

E bine totusi ca nu ai terminat doar 4 clase.

 

multumesc inca o data pentru corectari , data viitoare voi sti:) cu un singur 'i' de data asta.

Link to comment
Share on other sites

Gata m-am prins, imediat dupa ce treci pe sub pasarela pe dreapta, e o intersectie chiar in fata. Ma gandeam ca se "vinde" mai ieftin motorina, mai stiu cazuri asemanatoare.

 

si vrei sa-ti zica asa pe forum treburi din astea? :twoup:

Edited by Viper05
Link to comment
Share on other sites

Gata m-am prins, imediat dupa ce treci pe sub pasarela pe dreapta, e o intersectie chiar in fata. Ma gandeam ca se "vinde" mai ieftin motorina, mai stiu cazuri asemanatoare.

 

si vrei sa-ti zica asa pe forum treburi din astea? :)

 

Pai lasa ca il intreb personal acum ca am aflat care e statia. Dar oricum daca zice ca parintii sunt dealeri Petrom, probabil nu stie el smecheriile. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition
off topic: nu ziceau astia ceva la TV de evaziunea fiscala, cica se pun tare pe treaba, ceva de genul asta :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Gata m-am prins, imediat dupa ce treci pe sub pasarela pe dreapta, e o intersectie chiar in fata. Ma gandeam ca se "vinde" mai ieftin motorina, mai stiu cazuri asemanatoare.

 

si vrei sa-ti zica asa pe forum treburi din astea? :)

 

Pai lasa ca il intreb personal acum ca am aflat care e statia. Dar oricum daca zice ca parintii sunt dealeri Petrom, probabil nu stie el smecheriile. :twoup:

 

fiind sef de statie care numai el se ocupa de descarcari in rezervor si intrari in calculator stiu tot,dar hai sa vb despre masina ca deaia ii bmwclub zic eu

Link to comment
Share on other sites

tare masina! soferul...tanar... :-)

eu zic ca masina e a tatalui si omuletu' se da ocazional cu ea, multumindu-se in restul timpului cu "varfuletul" de la RĂźsselsheim!

Edited by Laser
Link to comment
Share on other sites

tare masina! soferul...tanar... :-)

eu zic ca masina e a tatalui si omuletu' se da ocazional cu ea, multumindu-se in restul timpului cu "varfuletul" de la RĂźsselsheim!

 

ar trebui sa te interesezi mai bine ...tatal meu este decedat....te rog sa imi dai o adresa de mail sa iti trimit scanate talonul si de la bmw si de la opel opc sa vezi ca sunt pe numele meu... astept adresa de mail. salut

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.