Jump to content

645


juckyjr

Recommended Posts

  • Replies 79
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

oricum nu cred ca sunt serie 6 cu km multi, sunt sigur ca e ok kilometrajul.

ai apucat sa faci casco? cat te costa pe an?

f bune preturi au inceput sa abia masinile astea.

 

nu sunt adeptul asigurarilor casco ....nu am avut nici pe opel si nimeni din familie nu are :twoup: cu cat scutesti la toate masinile din familie ti-o repari linistit daca o sifonezi un pic ...problema recunosc si eu ca este in cazul unui accident grav din cauza ta. la opel era in jur de 1700e pe an ca m-am interesat...era evaluat la un pret mult prea mare ....aprox 15 mii era valoarea de catalog deci nu se merita automat.

Edited by juckyjr
Link to comment
Share on other sites

la asa o masina e nevoie de casco.in caz de furt ce faci?tzapa?

 

la orice masina e nevoie de casco. Nu e ca si cum asta e mai cu mot sau preferata hotilor .

 

Ontopic -- sa o stapanesti sanatos . Estimez ca ai luat-o in jur de 13k

Link to comment
Share on other sites

la asa o masina e nevoie de casco.in caz de furt ce faci?tzapa?

 

la orice masina e nevoie de casco. Nu e ca si cum asta e mai cu mot sau preferata hotilor .

 

Ontopic -- sa o stapanesti sanatos . Estimez ca ai luat-o in jur de 13k

 

Poate e baiatul care a schimbat 323 cu passat schimb pe schimb, caz in care l-a ajuns chiar mai putin...

Link to comment
Share on other sites

Asa, le-ai dat si numarul masinii, orasul, n-ai casco, sa te astepti la lucruri frumoase :twoup: :)

Si mai intreaba lumea de ce se ascunde nr de inmatriculare...

 

stai lini ca imi schimb maine nr de inmatriculare si mi-am gasit si casco avantajos :) asa ca imi voi face

Link to comment
Share on other sites

treaba cu casco , nu e obligatorie, daca masina o ti intr-un garaj e k;

 

si atata timp cat nu mergi la bulgari in concediu :twoup:

 

iti dai seama ca nu ma duc la bulgari cu ea...cel mult cu o dacie 1310 sau un oltcit...:))care o si las la vama la ei :))

Link to comment
Share on other sites

Asa, le-ai dat si numarul masinii, orasul, n-ai casco, sa te astepti la lucruri frumoase :twoup: :)

Si mai intreaba lumea de ce se ascunde nr de inmatriculare...

 

stai lini ca imi schimb maine nr de inmatriculare si mi-am gasit si casco avantajos :( asa ca imi voi face

 

pai omule zi cat te costa ca asta te-am intrebat si mai devreme, si la ce firma :) fac si eu niste calcule..

 

roco123?! nu inteleg ce legatura au hotii cu faptul ca n-are casco? crezi ca o masina e mai atragatoare pentru un hot daca nu are casco? e fix tot aia.

Link to comment
Share on other sites

Fuge rau 645-u fata de OPC?

 

Chiar ai 19 ani?

 

serios am 19 ani...daca imi dai o adresa de mess iti scanez buletin :twoup:)) is pe a 12-a la eminescu...ce altceva mai trb sa zic ?

opelul din pacate este doar kit OPC ...motorul este 1.8 140 cai dar cu cv modificari merge si el destul de bine dar nu se compara niciodata cu un bmw.

Link to comment
Share on other sites

Fuge rau 645-u fata de OPC?

 

Chiar ai 19 ani?

 

serios am 19 ani...daca imi dai o adresa de mess iti scanez buletin :twoup:)) is pe a 12-a la eminescu...ce altceva mai trb sa zic ?

opelul din pacate este doar kit OPC ...motorul este 1.8 140 cai dar cu cv modificari merge si el destul de bine dar nu se compara niciodata cu un bmw.

 

Nu e nevoie, cred totusi ca ai avut un soc cand i-ai dat talpa la 6-er, comparativ cu Astra.

Link to comment
Share on other sites

Fuge rau 645-u fata de OPC?

 

Chiar ai 19 ani?

 

serios am 19 ani...daca imi dai o adresa de mess iti scanez buletin :twoup:)) is pe a 12-a la eminescu...ce altceva mai trb sa zic ?

opelul din pacate este doar kit OPC ...motorul este 1.8 140 cai dar cu cv modificari merge si el destul de bine dar nu se compara niciodata cu un bmw.

 

Nu e nevoie, cred totusi ca ai avut un soc cand i-ai dat talpa la 6-er, comparativ cu Astra.

 

nu chiar si fratele meu are un a8 benzinar si si ala duce bine...iar mama are un hyundai si ala 3000 benzina ...numa opelu are era motor mai mic dar compensa cu greutatea mica si dimensiuni reduse...ce fac cu opelu pe drum nu pot face cu a8 de ex.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.