Jump to content

Vand volanta cu masa dubla


Recommended Posts

Vand volanta cu masa dubla de 215mm (E36 M42/M44)

 

http://img15.imageshack.us/img15/6164/dscf0001ps.th.jpg

 

Volanta nu are joc si nu trepideaza la plecarea de pe loc.

lista completa cu masinile pe care se potriveste: http://bmwfans.info/parts/catalog/21211223550/

motivul vanzarii: mi-am facut upgrade cu un ambreiaj mai mare si volanta a fost schimbata fara sa fie defecta.

pret: 100 ron

contact: mesaj privat

locatie: Bucuresti, S4

bonus: disc de ambreiaj aferent + rulment de presiune (mai merg folosite 15.000km)

Link to comment
Share on other sites

mi-am facut upgrade cu un ambreiaj mai mare si volanta a fost schimbata fara sa fie defecta.

 

bonus: disc de ambreiaj aferent + rulment de presiune (mai merg folosite 15.000km)

 

Cum adica upgrade cu ambreiaj mai mare? :twoup:

Pai poti sa pui un ambreiaj mai mare, dupa cum vrei tu?Asta este inedit.

Ce formula ai folosit cand ai spus ca ambreiajul si rulmentul mai merg 15.000km?

BMW-ul stiu ca foloseste formula DKIP, insa in cazul asta ar trebui sa iasa valoarea 5000km, sunt curios de unde apare diferenta pana la 15.000km :)

 

ps

 

Desi nu ma pricep, doar cand m-am uitat la poza pusa de tine mi s-a parut ca volanta are anumite probleme.Nu stiu cum sa spun mai elegant, mi se pare ca este muci. :)

Edited by Bavaria
Link to comment
Share on other sites

Desi nu ma pricep, doar cand m-am uitat la poza pusa de tine mi s-a parut ca volanta are anumite probleme.Nu stiu cum sa spun mai elegant, mi se pare ca este muci. :)

 

 

He he Bavaria... In aceeasi ordine de idei tu cred ca spui ca o femeie e larga doar daca o privesti in ochi... Tu ce formula de calcul folosesti ? Rexona ? :twoup:

 

 

Iar cu discul si rulmentul ce sa zic... Pricepi notiunea de bonus ? Bonus... Iti spune ceva ? Adica MOKA sau de-a moaca. Gratis. Etc.... Te-ai prins ?

 

Calul de dar nu se cauta in gura. Asta e un proverb... Sa nu crezi ca te-am injurat.

Edited by Rin_Tin_Tin
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.