Jump to content

VAND X5 INDIVIDUAL AN 2007


str vdm

Recommended Posts

Vand x5 an 2007 , individual , tv ,panoramic , incalzire scaune fata+spate , bi-xenon , senzori ploaie , lumina ,parcare , memorie in scaun-volan-oglinzi! Jante vara pe 20 , jante iarna r18 amandoua perechi in stare foarte buna , carte service la zi, 103000km reali ! Schimb cu x3 face lift sau e60 minim 530 si numai automatic!

pret 29000e neg

tel 0769613569

post-29218-1275326876_thumb.jpg

Edited by str vdm
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pai si la variante chiar crezi ca il poti pune in 29 de mii? Adica sa zicem, vine cineva cu un E60 la 15 mii. Pai iti mai da inca un E60 practic ca si diferenta. Tu ai da? Eu in general cand stabilesc un pret sau incerc o combinatie, ma pun in locul celuilalt sa imi dau seama daca e convenabil si pentru el, ca doar nimeni nu e prost sa piarda numai el.

 

Daca mi-ar propune cineva o varianta de genul asta l-as scuipa, si in ultima vreme numai magarii am aflat. Am mai auzit de unul care s-a trezit cu masina zgariata din fata pana spate, si cineva il suna sa ii propuna o combinatie, si ii zice pai domne, ai masina zgariata din fata pana spate, mai lasa si tu din pret. Pai de unde mortii mati stii tu ma ca o am zgariata, era chiar jepatu ala care o zgariase la telefon si care incerca sa traga din pret. Cat tupeu sa ai.

Link to comment
Share on other sites

Vand x5 an 2007 , individual , tv ,panoramic , incalzire scaune fata+spate , bi-xenon , senzori ploaie , lumina ,parcare , memorie in scaun-volan-oglinzi! Jante vara pe 20 , jante iarna r18 amandoua perechi in stare foarte buna , carte service la zi, 103000km reali ! Schimb cu x3 face lift sau e60 minim 530 si numai automatic!

pret 29000e neg

tel 0769613569

post-29218-1275382931_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Mie imi lipseste trapa panoramica si in loc de scaune sport am scaune comfort, tot individual, dar nu are cum sa faca mai mult de 19-20k, probabil in toamna cand o sa ma plictisesc de ea o sa o scot la vanzare la 18k, mai mult nu cred ca se mai poate lua pe un E53. Am vazut la 28k X5 nou deja.
Link to comment
Share on other sites

Pai si la variante chiar crezi ca il poti pune in 29 de mii? Adica sa zicem, vine cineva cu un E60 la 15 mii. Pai iti mai da inca un E60 practic ca si diferenta. Tu ai da? Eu in general cand stabilesc un pret sau incerc o combinatie, ma pun in locul celuilalt sa imi dau seama daca e convenabil si pentru el, ca doar nimeni nu e prost sa piarda numai el.

 

Daca mi-ar propune cineva o varianta de genul asta l-as scuipa, si in ultima vreme numai magarii am aflat. Am mai auzit de unul care s-a trezit cu masina zgariata din fata pana spate, si cineva il suna sa ii propuna o combinatie, si ii zice pai domne, ai masina zgariata din fata pana spate, mai lasa si tu din pret. Pai de unde mortii mati stii tu ma ca o am zgariata, era chiar jepatu ala care o zgariase la telefon si care incerca sa traga din pret. Cat tupeu sa ai.

 

Mama ce picam de acord cu el si ma duceam sa fac schimbul !!! :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Mie imi lipseste trapa panoramica si in loc de scaune sport am scaune comfort, tot individual, dar nu are cum sa faca mai mult de 19-20k, probabil in toamna cand o sa ma plictisesc de ea o sa o scot la vanzare la 18k, mai mult nu cred ca se mai poate lua pe un E53. Am vazut la 28k X5 nou deja.

 

Ce an este al tau cati km are?

Link to comment
Share on other sites

10 mii de euro diferenta? Sa fim seriosi, nu se justifica. 2-3 mii da, as mai zice. Singura optiune in plus la tine e trapa panoramica. Pai gandeste-te luand doua E60-uri, 2004 si 2006 diferenta de 60 de mii de km, aceleasi dotari. Cat costa unul si cat costa altul? Maxim 2 mii intre ele ca pret, probabil unul 14 mii si altul 16 mii. S-ar fi justificat daca ar fi fost unul fara facelift si altul cu facelift, dar intre doua masini identice, cum sa fie 10 mii diferenta.

 

Gandeste-te ca trebuie sa te raportezi si la celelalte masini, ce altceva ai putea lua cu 29k. Pai si E65 facelift 2006 e mai ieftin, il iei la 20k.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.