Jump to content

VAND X5 INDIVIDUAL AN 2007


str vdm

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

de ce ar da cineva peste 25.000 de euro pe un x5 in mintile lui cand poate lua un a8 sau un seria 7 sau un s320 sau mai stiu eu ce masina mai noua, cu un istoric inexistent dar cu un efect de bling incredibil?..asta se doreste acum. eu cand am luat masina am cautat sa fie bine ingrijita in primul rand..restul se rezolva cu sume destul de mici in comparatie cu pretul de achizitie al unei masini..x5-ul asta e cel mai dotat pe care eu personal l-am vazut si in poze si in realitate, are 3 ani vechime..mie unul mi se pare un pret mai mult decat corect...deci..spor la vanzare! :twoup:
Link to comment
Share on other sites

Esti funny, tu ti-ai cumparat un E46 cu 100 de mii de km la bord, fara presuri originale si cu maciulia de la schimbator uzata, adica de fapt are vreo 200 de mii de km reali, halal ingrijita masina. :twoup:

 

Acum am descoperit o chestie care nu imi place la masina asta, n-are praguri, mi se par foarte seci X5-urile fara praguri si sunt al dracu de scumpe sa le iei second.

Link to comment
Share on other sites

Inca o serie de poze...

 

...

 

...

7. Initiatorul topicului poate da un singur UP la 7 zile de la ultima sa postare. Nu se admit UP-uri date mai repede de 7 zile de la ultima postare sau UP-uri date de catre alta persoana decat initiatorul topicului. Exceptia UP-ul la 7 zile va fi permis doar atunci cand initiatorul doreste sa scada 10% din pret. Daca se da UP inainte de cele 7 zile topicul va fi inchis 10 zile. Sunt considerate UP-uri si actualizarile de stocuri, noi produse, sau postarea de poze in intervalul celor 7 zile. Din acest motiv, topicurile trebuie sa contina cat mai multe informatii inca de la deschiderea lor.

 

closed 10 zile

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Eu l-am pus pe al meu la 19.900 si n-am avut nici macar un telefon sau email ! Probabil cand o fi sa vreau sa il dau cu adevarat, o sa scad pretul pe la 17 mii. Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
24,500 NEG

 

 

Iti dau la un Audi A6 3.0 TDI Quattro S-line pe el din 2006,inmatriculat, cu multe optiuni ( automata,bixenon,trapa, MMI DVD, sistem sunet DPS 10 boxe + subwoofer,scaune incalzite, etc etc etc ) + 5000 euro

 

Iti trimit lista de optiuni daca vrei, nu ma lasa sa o uploadez.

 

 

aici ai poze cu masina

 

http://vwforum.vwforum.ro/index.php?showto...p;#entry1332364

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.