Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

 

Frumos coupe-ul...Daca era si automat era si mai frumos( pt mine) :flowers:

 

Daca-i in mintile ei masina, ii faci o verificare vezi ce si cum,si merita mai mult decat aia neagra..imi place mai mult coupe-ul..

Dintre cele 2,as alege coupe-ul.

Bafta

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Am vazut azi coupeul. Arata foarte bine interior-exterior, doar cu unele mici semne firesti de pietricele pe bara fata.

Puncte negative: in sep.2013 avea 169k km. Are un far aburit pe jumatate. In mers se aude un huruit de la roata stanga fata. El zice ca e cauciucul: are o galma si este foarte tocit pe o parte. Mi se pare ciudat sa huruie doar de la cauciuc, dar zice ca o sa le puna pe cele de iarna si am sa ma conving ca nu se mai aude.

Nu stiu ce sa cred despre far..

Maine ma programez la un test, si daca e in regula ma gandesc sa ii fac o oferta de pret, pentru ca in rest pare foarte ingrijita.

Link to comment
Share on other sites

Abia astept sa vina ziua de maine. Dau o tura cu ea cu celelalte cauciucuri, apoi mergem la test la BMW Filaret. Si daca totul e in regula, si mai lasa si la pret (avand in vedere km reali), inseamna ca in weekend ies la plimbare!

 

Masina fiind pe firma, nu facem contract, nu? E suficienta factura.

Link to comment
Share on other sites

Am vazut azi coupeul. Arata foarte bine interior-exterior, doar cu unele mici semne firesti de pietricele pe bara fata.

Puncte negative: in sep.2013 avea 169k km. Are un far aburit pe jumatate. In mers se aude un huruit de la roata stanga fata. El zice ca e cauciucul: are o galma si este foarte tocit pe o parte. Mi se pare ciudat sa huruie doar de la cauciuc, dar zice ca o sa le puna pe cele de iarna si am sa ma conving ca nu se mai aude.

Nu stiu ce sa cred despre far..

Maine ma programez la un test, si daca e in regula ma gandesc sa ii fac o oferta de pret, pentru ca in rest pare foarte ingrijita.

Nu e normal sa fie foarte uzat doar pe o parte. Daca si farul aburit e pe aceeasi parte e posibil sa fi fost accidentata pe partea respectiva. Km mi se par foarte multi pt anul de fabricatie al masinii.

In poze arata destul de bine ca aspect.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Conteaza foarte mult rotile, eu pe vara am 18 cu cauciucuri 225 45 R 18 si simteam absolut orice groapa, orice damb, sina de tramvai, dar o sitmeam foarte lipita de asfalt, de cand am trecut la cele de iarna 205 55 R16 masina a devenit mult mai confortabila, dar parca nu mai e la fel de lipita de asfalt.
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Abia astept sa vina ziua de maine. Dau o tura cu ea cu celelalte cauciucuri, apoi mergem la test la BMW Filaret. Si daca totul e in regula, si mai lasa si la pret (avand in vedere km reali), inseamna ca in weekend ies la plimbare!

 

Masina fiind pe firma, nu facem contract, nu? E suficienta factura.

Factura + fiscal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.