Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Guest poleposition
Stii ce nu pricep ? de ce daca si eu si myx am dat + la posturile celor cu -1, apare doar 0... si mai mult, nu merge sa mai dai nici + nici - la respectivele posturi. Dubios <_<
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Stii ce nu pricep ? de ce daca si eu si myx am dat + la posturile celor cu -1, apare doar 0... si mai mult, nu merge sa mai dai nici + nici - la respectivele posturi. Dubios <_<

le-a dat un tradator minus :D ..Hai ca asta va fi noua joaca pe forum , sa votam la greu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

Mama, sa-mi bag... deci eu dau plus unde vad minus, genial :D Alex, mai devreme aveai -1

 

PS: un anonim "e io", da' nu minusez, eu pluzez. uite-asa ca pot !

Edited by poleposition
  • Like 4
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

o chestie ... pe care nu o servesc ... e facila frustratilor care nu au curajul sa spuna oamenilor in fata sau nu se pot exprima ... si miseleste ... voteaza -1 ...

 

pacat ... acum cu noua imagine ... chiar incepuse sa-mi placa ... dar deoadata m-a scarbit ...

 

Poate va fi scos acest instrument care serveÂşte ĂŽn mod negativ laÂşilor.

  • Like 3
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

o chestie ... pe care nu o servesc ... e facila frustratilor care nu au curajul sa spuna oamenilor in fata sau nu se pot exprima ... si miseleste ... voteaza -1 ...

 

pacat ... acum cu noua imagine ... chiar incepuse sa-mi placa ... dar deoadata m-a scarbit ...

 

...citand un clasic in viata..."nu pot ei fura, cat putem noi vota" ;)

Ps: tu chiar iei in serios chestiile astea? :lol:

PPs:...si de la mine...+fara numar

 

...si ceva Ontopic...faina masina, dar cam ieftinache ma gandesc, oare de ce?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

chiar ... pole tu deschisesei un topic pentru reputation sau ceva legat de voturi n-am avut timp sa citesc ... fa-mi un rezumat :)

 

deci dc voteaza x , y , z niste frustrati cu - ... ce se intampla?

sau la stelele de la profil ?

 

ca sincer nu dau 2 lei pe astea ...

  • Like 9
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Poate va fi scos acest instrument care serveÂşte ĂŽn mod negativ laÂşilor.

 

total de acord cu tine.asa pot pune maine niste copii cu mult timp liber,sa faca conturi si sa se distreze cu +/-.care este scopul acestor voturi date la misto? de exemplu dupa discutia contradictorie cu dreptroman am primit instant -6.oare de la cine sa fie?

  • Like 7
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

total de acord cu tine.asa pot pune maine niste copii cu mult timp liber,sa faca conturi si sa se distreze cu +/-.care este scopul acestor voturi date la misto? de exemplu dupa discutia contradictorie cu dreptroman am primit instant -6.oare de la cine sa fie?

 

Păi n-au nici un scop, se votează într-un mod total imbecil.

 

De exemplu, am scris azi pe topicul Filme ÅŸi seriale TV despre un film, dar niÅŸte chestii total banale.

Până şi la alea am luat voturi negative. :lol:

Edited by Ciupanezu
  • Like 3
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

total de acord cu tine.asa pot pune maine niste copii cu mult timp liber,sa faca conturi si sa se distreze cu +/-.care este scopul acestor voturi date la misto? de exemplu dupa discutia contradictorie cu dreptroman am primit instant -6.oare de la cine sa fie?

 

de la un las/frustrat sau de la un "fan" :D

 

le : si tu esti iubit ciupanezule? :)

Edited by xfil3s
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

wow, am plecat sa fac un shushu si cat ati scris :D bun, deci dat + celor de mai sus. Fara numar, fara numar :lol:

 

@Ciupanezu: "ViaĂža e trist Âşi greu." Genial, sa-mi bag .... :lol:

Edited by poleposition
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.