Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

pai da, eu stiam 3000cmc parca sau 2500. De fapt nici casco nu cred ca difera mult din cauza motorului. Singurul ar fi impozitul, dar eu as inscrie-o pe bulgaria, indiferent ce zic altii, prefer sa cotizez undeva unde nu am nici un fel de asteptari decat sa ma simt furat.
Link to comment
Share on other sites

pai da, eu stiam 3000cmc parca sau 2500. De fapt nici casco nu cred ca difera mult din cauza motorului. Singurul ar fi impozitul, dar eu as inscrie-o pe bulgaria, indiferent ce zic altii, prefer sa cotizez undeva unde nu am nici un fel de asteptari decat sa ma simt furat.

 

pe langa asta, 545 e v8 fata de 520i care e l6..o "mica diferenta". In rest piesele probabil sunt aceleasi si costa la fel la 545 ca la 520...NOT!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

arata bine, pare ingrijita, inelele cromate imi spun ca a avut-o un tanar deci ar putea fi alergata dar per total imi place, daca mai si negociaza, merita. Asta din poze, poate realitatea e alta.
Link to comment
Share on other sites

Rog si eu pe cineva sa-mi explice de ce isi tot ascund astia numerele. Sunt prea bine cotati si nu vor sa se afle ca-si vand masina? Fac eforturi sa inteleg. Multumesc anticipat!
Link to comment
Share on other sites

Rog si eu pe cineva sa-mi explice de ce isi tot ascund astia numerele. Sunt prea bine cotati si nu vor sa se afle ca-si vand masina? Fac eforturi sa inteleg. Multumesc anticipat!

 

Sa nu fie sunati, cum povestea un coleg de forum, si intrebati daca mai lasa 1000 de euro la masina, ca e zgariata toata pe partea dreapta. Zgarietura de care tu tocmai ai aflat, surprins.

Link to comment
Share on other sites

Sa nu apara cineva care mai stie cate ceva de ea? Am inteles. Ms mult!

LE: m-am prins ulterior. Ce oameni cretini! Nu stiu cate le trec prin cap dar sunt malefici!

Edited by ifx
Link to comment
Share on other sites

Va rog o lamurire , nu pot nici in ruptul capului sa inteleg preturile aberante pe care le practica anumite firme de leasing la revanzarea de masini . Sunt preturi pentru multe masini mai mari decat daca ai cumpara o masina noua . Care este logica ? Adica mai bine stau cu parcurile pline de masini recuperate dacat sa faca un pret ca lumea . Exemplu ( unul dintre multe ) la atlassib leasing au un ML 280 din 2006 si are un pret de 55k euro+TVA . Astia pun preturile asa din burta ?
Link to comment
Share on other sites

arata bine, pare ingrijita, inelele cromate imi spun ca a avut-o un tanar deci ar putea fi alergata dar per total imi place, daca mai si negociaza, merita. Asta din poze, poate realitatea e alta.

adica, numai un tanar ar pune inele cromate, sau ce?...interesanta "logica" :pardon:

 

Rog si eu pe cineva sa-mi explice de ce isi tot ascund astia numerele. Sunt prea bine cotati si nu vor sa se afle ca-si vand masina? Fac eforturi sa inteleg. Multumesc anticipat!

pai ca sa nu le mai apara nr.de tel. atunci cand il cauti in gugle si sa vezi cate masini a vandut/vinde samsaru`

Link to comment
Share on other sites

Mi se pare ok masina. Cel putin la prima vedere.

Da un tel si vezi si ce e de capul vanzatorului. Spune multe o discutie despre un om. Macar iti faci o parere.

Restul e treaba la service.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.