Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Nu ma dadeam la Iancului azi... doar treceam pe acolo si cum nu sunt delimitate benzile cum trebuie, se mai intampla sa trebuiasca sa ii dau un pic de avans fata de cei ce urmeaza sa stea sa faca stanga.

Oricum m-a mucificat un S in seara asta, sunt tare curios ce motor avea ala pe el :pardon:

0-100km/h

535d 272hp => 6.5s

S500 4matic => 5.4s cu

S420CDI chipat - se poate duce in 362hp/840nm cu soft SKN (6.6 fara soft)

S450 -> 5.9s

 

si ar mai fi AMG-urile.

Link to comment
Share on other sites

 

spoileru spate ii M sau ii varianta normala? M nu ar trebui sa aiba partea de jos din plastic(difuzor)

am incercat sa sun azi da era inchis.

ii un pic ciudata masina. da ii diesel-u 320 ala ok euro 4 la care cica le-au facut ceva modificari si ii super fiabil motoru.

post-49721-0-45045200-1312224736_thumb.jpg

post-49721-0-38653400-1312224747_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

salut!! sunt curios cum s.a terminat tranzactia ta cu autolepytour ? ca acum am gasit si eu sa zicem ofertele d la ei si par destul de tentante ,..

 

salut !! care stie ceva de firma asta autolepytour ..? au niste oferte intersante pe net si nu stiu care este treaba pana la urma ..vad ca a mai incercat cineva sa intrebe de ei si pana la urma a fost luat la misto .stie cnv ceva d ei sau ati auzit ceva ?

 

salut

 

a auzit cineva de firma asta: auto lepy tour - www.autolepytour.com

 

Nu am gasit nimic despre ei - cat de seriosi sunt - si mi-ar sta capul la o masina de la el, mai ales ca face si buy back.

sal pana la urma cum s.a terminat tranzactia ta cu autolepytour ?si eu am vazut ofertele pe net si par detul de avantajoase..mai stiti careva ceva d ei ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

 

sal pana la urma cum s.a terminat tranzactia ta cu autolepytour ?si eu am vazut ofertele pe net si par detul de avantajoase..mai stiti careva ceva d ei ?

 

e nasoala , fura poze cu masini de pe mobile!! :D nu cumpara de la ei!!

 

acuma serios ii da careva ban lu' asta cu firma lui de 2 lei?

Link to comment
Share on other sites

e nasoala , fura poze cu masini de pe mobile!! :D nu cumpara de la ei!!

 

acuma serios ii da careva ban lu' asta cu firma lui de 2 lei?

da u sti din sursa sigura sau din auzite ? pe site lor au destule modele ..sediul e la brasov am inteles ca au si masini acolo deja aparte daca vrei sa comanzi u ceva in special ..

Link to comment
Share on other sites

Tipule, nu te-ai saturat sa te bagi in seama cu firma ta cu tot ?! FFS...

 

madschumi, bara spate la masina pe care te intereseaza pe tine este normala si nu de pachet M.

Asa este...din graba am deschis doar prima poza in care era bara de M...pe a doua n-am mai deschis-o.

Link to comment
Share on other sites

salut!! sunt curios cum s.a terminat tranzactia ta cu autolepytour ? ca acum am gasit si eu sa zicem ofertele d la ei si par destul de tentante ,..

 

salut !! care stie ceva de firma asta autolepytour ..? au niste oferte intersante pe net si nu stiu care este treaba pana la urma ..vad ca a mai incercat cineva sa intrebe de ei si pana la urma a fost luat la misto .stie cnv ceva d ei sau ati auzit ceva ?

 

 

sal pana la urma cum s.a terminat tranzactia ta cu autolepytour ?si eu am vazut ofertele pe net si par detul de avantajoase..mai stiti careva ceva d ei ?

 

Salut

 

In concluzie despre firma asta: NESERIOSI

 

Sa nu aveti de-a face cu ei.

Am fost degeaba pana la bv, habar nu au ce vorbesc, nu mai raspund la telefon, le-am pus cateva intrebari despre cum functioneaza toata treaba si au cam dat din colt in colt. Trebuia oricum sa ma conving si sa ma duc pana acolo.

 

Maine ma duc sa o vad pe asta: My link. Ce ziceti? Merita? Am facut programare la reprezentanta sa o verific si daca e ok ma gandesc sa o iau.

Astept pareri.

 

Si pentru cei care tot insinueaza pe aici cu reclama ascunsa la firma de care am tot intrebat in sus si in jos sper ca v-ati convins ca habar nu aveti ce vorbiti.

Link to comment
Share on other sites

Salut

 

In concluzie despre firma asta: NESERIOSI

 

Sa nu aveti de-a face cu ei.

Am fost degeaba pana la bv, habar nu au ce vorbesc, nu mai raspund la telefon, le-am pus cateva intrebari despre cum functioneaza toata treaba si au cam dat din colt in colt. Trebuia oricum sa ma conving si sa ma duc pana acolo.

 

Maine ma duc sa o vad pe asta: My link. Ce ziceti? Merita? Am facut programare la reprezentanta sa o verific si daca e ok ma gandesc sa o iau.

Astept pareri.

 

Si pentru cei care tot insinueaza pe aici cu reclama ascunsa la firma de care am tot intrebat in sus si in jos sper ca v-ati convins ca habar nu aveti ce vorbiti.

Dupa esapament nu are dpf , atentie la anul de fabricatie ca mai toate din 2006 au teava dreapta , si pt km cere istoricul la reprezentanta.

Link to comment
Share on other sites

Boldy a trecut la alt nivel

 

http://www.autovit.ro/bmw-730-C20075757.html

 

Diplomatic :)

 

A pus doi paznici cu pusca la scarile conacului. Bai nene cata imaginatie si cata prosteala.

 

Apropo de Cluj si Boldy, azi de dimineata:

 

http://www.hotnews.ro/stiri-esential-9647738-fiul-presedintelui-sectiei-penale-tribunalului-cluj-suspect-faude-informatice-fost-retinut-diicot.htm

 

“Va putem confirma faptul ca au fost retinute trei persoane, in aceasta dimineata, din Cluj-Napoca, Targu Mures si Sibiu pentru infractiuni informatice realizate prin intermediul site-ului www.autovit.ro. Persoana din Cluj-Napoca se numeste Ionut Adrian Dinca"

 

Anunturile despre care mai discutam noi pe aici probabil.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.