Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

d.p.d.v financiar masina nu ma intereseaza ca stiu si eu ca intretinerea e mare dar daca nu aveam capital nici nu ma uitam la ea .Loganu l-am avut sa invat sa conduc sa il forjez .. dar m3-u asta e visu meu de cand eram pusti.Sooo la test la reprezentata gaseste toate bubele ?(daca are)
Link to comment
Share on other sites

d.p.d.v financiar masina nu ma intereseaza ca stiu si eu ca intretinerea e mare dar daca nu aveam capital nici nu ma uitam la ea .Loganu l-am avut sa invat sa conduc sa il forjez .. dar m3-u asta e visu meu de cand eram pusti.Sooo la test la reprezentata gaseste toate bubele ?(daca are)

 

Si acum nu mai esti pusti? Ai facut 20 de ani sau pe acolo?

Link to comment
Share on other sites

Cauta un M3 cat mai stock, eventual albastru sau rosu. Ala din anunt mi se pare groaznic de tiganit...

 

Nu e tiganit deloc, ca nu e pe gustul tau e altceva, dar modificarile facute sunt de calitate. Masina arata foarte bine live, am vazut-o de 2-3 ori in trafic. :thumbsup:

P.s. Nice car: http://www.autovit.ro/bmw-m5-C20933726.html

Edited by B-490-RZV
Link to comment
Share on other sites

Superba masina ! mama ta de hot, boc, cu taxa ta de 34.000 euro ptr asa masina !

 

Bai esti nebun, chiar 34 000 E e taxa ?:)) Am calculat pe autovit, atat imi da, dar nu-mi vine sa cred...jenant, penibil...plm :) Cica se poate inmatricula prin recarosare, dar unde mai gasesti un M5 cam tot din 1990 ...inmatriculat la noi in tara, tot non euro...

Edited by hornetb
Link to comment
Share on other sites

Stati asa ca nu-i asa.

Eu am cerut 6500E fara jantele pe 17, cu ele ar fi venit un 6800E si omu mi-a oferit 6300 cu jantele pe 17.

Deci diferenta e de vreo 500E.

 

V-am intrebat sa stiu dc suma care mi s-a oferit e sub valoarea ei de piata.

Edited by r0n1n
Link to comment
Share on other sites

Nu e tiganit deloc, ca nu e pe gustul tau e altceva, dar modificarile facute sunt de calitate. Masina arata foarte bine live, am vazut-o de 2-3 ori in trafic. :thumbsup:

P.s. Nice car: http://www.autovit.ro/bmw-m5-C20933726.html

Frumoasa masina. Dar pretul este foarte mare, mai ales ca a cumparat-o pe 6000 :)

Link to comment
Share on other sites

Stati asa ca nu-i asa.

Eu am cerut 6500E fara jantele pe 17, cu ele ar fi venit un 6800E si omu mi-a oferit 6300 cu jantele pe 17.

Deci diferenta e de vreo 500E.

 

V-am intrebat sa stiu dc suma care mi s-a oferit e sub valoarea ei de piata.

 

Tu-ti stii socotelile cel mai bine si, deasemenea, stii daca vrei sa o vinzi si mai stii si cati clienti ai avut pana acum.

Link to comment
Share on other sites

 

 

V-am intrebat sa stiu dc suma care mi s-a oferit e sub valoarea ei de piata.

 

valoarea de piata nu prea exista , e un concept undeva in aer . Valoarea e aia la care esti tu dispus sa dai masina din propriile motive . Din experienta cand nu am vandut o masina pt cateva sute si am refuzat oferta ,ulterior am ajuns sa o dau chiar mai ieftin si sa regret ca nu am acceptat in prima faza . Scopul final a fost mereu sa vand masina , nu sa testez piata cum fac multi . Cand ii mai vad ca dau linkuri din mobile si arata ca germaniaaaaaaa----vomit .

Link to comment
Share on other sites

salut. sunt nou pe forum si in cautarea unui e 46. ce parere aveti de http://www.autovit.ro/bmw-330-C20781161.html

sau http://www.autovit.ro/bmw-325-C20447432.html

apreciez ajutorul vostru pentru ca eu chiar nu ma pricep.

 

A 2a masina am vazut-o . este un cazan ,in cel mai slab fel de a spune. cutia da socuri, nu prea trage motorul acela,parca ai lipsesc din cai,necesita toata articulatia, refacut tapiteria de la sofer,stropitorile de faruri nu merg la fel si pompa de stropitoare parbriz, pompa suplimentara de aer e lipita cu scotch, si multe altele, in total am estimat cam 2000 ca sa o aduci la fata.

 

Pretul real e undeva la 6000, cu indulgenta. :thumbsup:

Edited by Stefan_e46
Link to comment
Share on other sites

salut. sunt nou pe forum si in cautarea unui e 46. ce parere aveti de http://www.autovit.ro/bmw-330-C20781161.html

sau http://www.autovit.ro/bmw-325-C20447432.html

apreciez ajutorul vostru pentru ca eu chiar nu ma pricep.

 

Vad ca discutiile se intensifica asa ca revin si eu cu intrebarea mea

 

A 2a masina am vazut-o . este un cazan ,in cel mai slab fel de a spune. cutia da socuri, nu prea trage motorul acela,parca ai lipsesc din cai,necesita toata articulatia, refacut tapiteria de la sofer,stropitorile de faruri nu merg la fel si pompa de stropitoare parbriz, pompa suplimentara de aer e lipita cu scotch, si multe altele, in total am estimat cam 2000 ca sa o aduci la fata.

 

Pretul real e undeva la 6000, cu indulgenta. :thumbsup:

Multumesc frumos

Link to comment
Share on other sites

Vad ca discutiile se intensifica asa ca revin si eu cu intrebarea mea

 

Prima e de destul de mult timp la vanzare si a tot scazut pretul, deci, s-ar putea sa fie cu probleme. Oricum, din poze nu ne putem da nici noi seama. Iti putem da un sfat pur subiectiv sau unul la obiect daca am vazut, stim sau testat o anumita masina. Evident, indiferent de sfaturile de aici, cea mai pertinenta parere ti-o faci un urma unui test riguros la service.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.