Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Sus la anul de fabricatie scrie 2006.

 

Lol, a scris in loc de oras. Am mai vazut la cativa chestia asta. Este the ultimate shitznit.

 

Romania, Cta E90 320Diesel 163Cp I.N.S.C.R.I.S.A.[sters din motive de scuritate]...IMECABILA..KM REALI... 10/2005 (jud. Constanta)

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Stai prost de tot cu vederea :)

 

Scrie clar in anunt CHIAR si in titlu ca este 2005 masina! Altii ii intrebi de 5ori la telefon daca e anul mentionat si tot la fata locului afli ca e cu 1an sau poate 2 mai putin decat au sustinut.

 

avea 116mii si nu 119 ! si cartea service este ORIGINALA la fel si stampilele.

 

Si da masina chiar e impecabila pt anul ei.

k avea 116000 in martie 2010 si in noiembrie 2011 124000 cum a facut masina in 20 de luni doar 8000km?

 

Pret:

10,450 EUR (Brut)

pret negociabil

Caroserie:

Berlina

Fabricatie:

2006

Rulaj:

124,000 km

Transmisie:

manuala

 

lasa ce scri tu pe jos 10/2005 ca lumea nu se uita acolo.masina e 05/2005

 

in fine sunt detalii pe care le scapi mereu.ai mutat locatia de pozat,ai invatat si putin photoshop.progresezi :goodjob:

Link to comment
Share on other sites

Pai tu chiar crezi ca taranii au auzit de photoshop? Fac pariu ca il intreaba: boss, dar numarul ala smecher cu 320d nu il mai ai?

adevarat!! cred ca sunt multi in stare sa intrebe :laugh:

cand o sa pun 320 ala la vanzare o sa ii fac si eu cateva poze lucrate :laugh: si pun un pret enorm ca doar arata ca nou si jante mari, luciu.. :laugh: sa vad care este treaba cu pozele astea..

Link to comment
Share on other sites

pozele chiar sunt in ceata ! Masina arata MULT mai bine ca in poze.

 

Si legat de KM masina a fost al unui moldovean care a prins de lucru in italia si tinut-o pe dreapta in Romania.

 

nu trebuie sa te justifici la noi.

 

noi vrem sa te ajutam ca pe viitor sa nu mai gresesti.

 

6+1 viteze-exista 320 e90 cu mai putine viteze?

 

start/stop=exista e90 si cu cheie metalica?

 

consumul il declari 6% si in poza apare 7.3

 

Culoare Deosebita: Sparkling Graphite Metalic ...sti cumva de ce este culoarea asta deosebita?e un numar limitat de masini cu aceasta culoare?

Link to comment
Share on other sites

nu trebuie sa te justifici la noi.

 

noi vrem sa te ajutam ca pe viitor sa nu mai gresesti.

 

6+1 viteze-exista 320 e90 cu mai putine viteze?

 

start/stop=exista e90 si cu cheie metalica?

 

consumul il declari 6% si in poza apare 7.3

 

Culoare Deosebita: Sparkling Graphite Metalic ...sti cumva de ce este culoarea asta deosebita?e un numar limitat de masini cu aceasta culoare?

 

:laugh:

 

bune observatii..

Link to comment
Share on other sites

Ai verificat tu masina sau km au aparut in globul de cristal?

http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/media/401/321/14006/4609899/11/glob.jpg?width=600

 

Auzi, si samsarul ce mai mananca? Vrei sa zici ca are km reali? Sa fim seriosi, chiar crezi ca nu a dat inapoi km macar cu 100k km sa dea bine la anunt. Stiu personal un e60 525d luat la 180k cu care apoi s-au facut inca 180k km in 1 an jumate (drumuri de anglia) ca in final sa-i dea inapoi la 180k km si sa vanda masina "tzipla".

Link to comment
Share on other sites

pozele chiar sunt in ceata ! Masina arata MULT mai bine ca in poze.

 

Si legat de KM masina a fost al unui moldovean care a prins de lucru in italia si tinut-o pe dreapta in Romania.

 

 

amice, te-a mai turnat lumea cu 5-aru dat inapoi si ai dat-o la intoarsa atunci.

 

in locul tau mi-as lua talpasita de pe aici si mi-as vedea de gainariile mele :)

Link to comment
Share on other sites

Il confundati, nu e a lui. E a unui tip, tot Stefan, care se ocupa cu telefoane mobile.

 

 

Da, Stefann. Acum am descoperit ca Stefan_E46 nu are legatura cu masina asta, eu chiar ii confundam pe cei doi. Adica, ma gandeam la Stefan_E46 ca fiind cel care avea acest E46 coupe.

 

http://www.bmwclub.ro/forums/user/3052-stefann/

 

 

Apropo, parca m-a sunat o data demult unul dintre cei doi, cu tine am vorbit Stefan_E46 sau cu celalalt?

Edited by WLF
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.