Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

alte informatii mai cunosti?

eu ti-am zis ce am vazut la prima vedere. Butoanele de la clima s-au schimbat la jumatatea lui 2006 si sunt argintii. Deci masina din poze cel mai probabil e 2005 [max primele luni din 2006]. Faza e ca e manarita la km 100%. Origine Germania, vechime 6 ani si uita-te ce cute au scaunele textile [pe laterale, atat cel de la sofer cat si la pasager.]

 

 

Masina arata ok, e culoarea mea preferata de e90 [eu am una aceeasi culoare]. Nu pare revopsita [se observa f usor la nuanta asta daca a fost ceva vopsit.]... in principiu, eu nu as lua o masina masluita la km din simplul motiv ca nu stiu cand sa ii schimb corect ce e de schimbat pe viitor.

Link to comment
Share on other sites

eu ti-am zis ce am vazut la prima vedere. Butoanele de la clima s-au schimbat la jumatatea lui 2006 si sunt argintii. Deci masina din poze cel mai probabil e 2005 [max primele luni din 2006]. Faza e ca e manarita la km 100%. Origine Germania, vechime 6 ani si uita-te ce cute au scaunele textile [pe laterale, atat cel de la sofer cat si la pasager.]

 

 

Masina arata ok, e culoarea mea preferata de e90 [eu am una aceeasi culoare]. Nu pare revopsita [se observa f usor la nuanta asta daca a fost ceva vopsit.]... in principiu, eu nu as lua o masina masluita la km din simplul motiv ca nu stiu cand sa ii schimb corect ce e de schimbat pe viitor.

 

Multumesc pentru informatii... nu ma grabesc... mi-a placut insa mult culoarea

Link to comment
Share on other sites

fratilor, care o fi faza cu asta?

 

 

http://www.autovit.ro/bmw-318-C22943072.html

 

 

ciordeala? inchiriata si .. nepredata.. ? daca are autenticitate.. subit nu mai e ciordeala? si dc o singura cheie?

 

Nu mi se pare suspecta.

 

Inmatriculata te ajunge la 10.000 euro si e cam cheala.

 

 

PS: Sigur e vreun baiat plecat in Spania la munca si venit acasa ca nu mai merge treaba. (In Fagaras sunt cele mai multe persoane plecate la munca in Spania/ Italia, ma refer ca procent fata de numarul de locuitori, am vazut la TV)

Doar ca eu unul masini cu numere de Germania as cumpara de dincolo! :thumbsup:

Edited by RaZz
Link to comment
Share on other sites

Origine Germania, vechime 6 ani si uita-te ce cute au scaunele textile [pe laterale, atat cel de la sofer cat si la pasager.]

 

Lol, adica cutele astea se fac dupa 200.000 km sau cum?

 

Masina mea are 76.000km reali si au aparut deja cutele alea pe scaune.

Link to comment
Share on other sites

fratilor, care o fi faza cu asta?

 

 

http://www.autovit.ro/bmw-318-C22943072.html

 

 

ciordeala? inchiriata si .. nepredata.. ? daca are autenticitate.. subit nu mai e ciordeala? si dc o singura cheie?

 

masina in spania platea taxele pe numele:

 

2009007030 SERRANO JIMENEZ, ANTONIO 17/08/2009 -6570-FMW 60, 00 euros 0

Link to comment
Share on other sites

fratilor ms mult pt info.. ziceti ca pot intreba la politie, nu? misto e ca tipu' e din brasov iar eu sunt tot de acolo .. da' cum v-ati dat seama care cum platea in spania? chestia cu o sg cheie.. iti dai seama ca nu mi-as dori s-o cumpar si sa ma trezesc ca am ramas doar cu cheia.. si sa faci alta cheie de la 0 te costa de te'ndoaie, nu? :frantics:
Link to comment
Share on other sites

fratilor ms mult pt info.. ziceti ca pot intreba la politie, nu? misto e ca tipu' e din brasov iar eu sunt tot de acolo .. da' cum v-ati dat seama care cum platea in spania? chestia cu o sg cheie.. iti dai seama ca nu mi-as dori s-o cumpar si sa ma trezesc ca am ramas doar cu cheia.. si sa faci alta cheie de la 0 te costa de te'ndoaie, nu? :frantics:

Poti sa anulezi cheia pierduta si sa ramai doar cu o cheie, sau iti faci o cheie noua. costurile cred ca sunt pana in 500e. Cel mai bine dai un telefon la reprezentanta si intrebi:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.