Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Hai ca nu va mai dau apa la moara.

Invidia e mare. Cand cineva isi ia o masina mai buna ca a voastra atunci va ofticati de nu mai puteti.

Ziceti ce vreti dar habar n-aveti de masina. Important e ca eu sunt multumit de ea.

Comentati degeaba si nu va mai iau in seama.

 

N-are rost sa pierd timpul vazand comentariile voastre infantile.

 

Oricum v-ati facut de ras , cum zicea si Pole.

Link to comment
Share on other sites

Hai ca nu va mai dau apa la moara.

Invidia e mare. Cand cineva isi ia o masina mai buna ca a voastra atunci va ofticati de nu mai puteti.

Ziceti ce vreti dar habar n-aveti de masina. Important e ca eu sunt multumit de ea.

Comentati degeaba si nu va mai iau in seama.

 

N-are rost sa pierd timpul vazand comentariile voastre infantile.

 

Deci cu mai postezi ?? thx god...

Link to comment
Share on other sites

Lol. Cica invidie. Si-a luat si el un E60 si lumea e invidioasa pe el.

 

Apropo, vezi ca atunci cand o sa vrei sa o vinzi, probabil peste un an sau doi, cine e interesat de ea cu siguranta va intreba pe aici. Normal ca o sa ii spunem ca daca in 2011 avea 180 de mii, prin 2013 va avea 300 de mii. :LMAO:

Link to comment
Share on other sites

Apropo, vezi ca atunci cand o sa vrei sa o vinzi, probabil peste un an sau doi, cine e interesat de ea cu siguranta va intreba pe aici. Normal ca o sa ii spunem ca daca in 2011 avea 180 de mii, prin 2013 va avea 300 de mii. :LMAO:

Pe vorbe fara nici o dovada se face treaba? Sau mergand la BMW alaturi de client si verificand acolo km reali?

Link to comment
Share on other sites

Care ma vorbe? Noi avem aici pe forum persoane care pot sa iti spuna istoricul masinii dupa intrarile in service, care au acces la sistem. S-a verificat VIN-ul tau si a iesit ca avea 181 de mii. Ce vrei mai mult de atat?

 

Orice samsar din Bucuresti te duce la reprezentanta si aia de acolo iti spun km care ii vrea samsaru. Iti dai seama ca despre masina ta s-a mai intrebat la reprezentanta si aia de la topcar platesc bani ca sa iasa cum zic ei.

Link to comment
Share on other sites

WLF te invit daca tot esti asa sigur , la orice dealer BMW sa verificam km reali.

Sa vezi si tu realitatea. Eu am fost singur acolo si am aflat ca are km reali. N-a fost nimeni de la topcars cu mine ca sa dea spaga sa-mi spuna altceva. Am hartie la mana. Nu vorbe d-alea voastre fara baza.

 

Asa ca termina cu afirmatiile astea mincinoase.

Link to comment
Share on other sites

Bai frate, tot nu vrei sa intelegi? Topcars si alti samsari platesc pe aia de la reprezentata sa spuna cum zic ei. Nu trebuie sa fie ei prezenti, ca doar cine e interesat de o masina, cere seria sa o verifice. Deci cand cineva verifica o anumita serie, iese cum vrea samsaru, ce dracu e atat de greu de inteles. Daca tu esti atat de naiv sa crezi ca masina aia are 71 de mii cand ti s-a spus de aici clar ca avea 181 de mii in 2011, atunci sa fii sanatos si sa te minti frumos in continuare. Dar cine va mai verifica pe viitor masina ta, in caz ca o vei vinde vreodata, va intreba cu siguranta si aici, si i se va spune adevarul, nu baliverne cu 71 de mii.
Link to comment
Share on other sites

bai frate nu am zis nimic pana acum de Andrei_VUV, am crezut ca pleaca, dar nu puteti sa-i dati dracului odata ban ?

 

Nu vedeti ca se caca efectiv pe forumul asta ? A fost distractiv la inceput dar deja devine iritant grav.

 

Bai Andrei, tu cu mana ta ai zis ca ai verificat seria de la vanzatorul din strainatate si ala ti-a zis ca are 180mii km, ce mama dracului ne mai minti/te minti in fata, ti-ai luat teapa la km. acuma ca o fi masina buna si cu 181mii km nu zic nu. Intra si tu pe mobile.de si daca-mi arati un E60 din anul ala, in banii in care l-ai luat, cu tva smecherit cu tot plus comision de 500 (comisionul zis de mine e o gluma) si 500drumu, eu imi tai ceva jos. Plus ca e fleet edition.

 

Du-te si culca-te si lasa-ne-mpace.

Link to comment
Share on other sites

treaba cu ban-ul deja e deplasata...

nu e deplasata absolut deloc. polueaza forumul, forum care isi pierde din valoare. din ianuarie pana acum 540posturi.

inca 3 ca el si intr-un an ar putea arunca la cos toata comunitatea de aici, care nu mai vine sa citeasca nimic (cum ai zis tu, nu ma obliga nimeni sa ii citesc posturile), pentru ca e plin de nimic.

Link to comment
Share on other sites

Ceva optiuni alea sunt cu dus-intors. Din memorie, stiu ca erau gen

Trapa ~ 900E

RNS (navi) ~ 1300E

Senzori lumina ~ 300E

Scaune incalzite si ce mai e in pachet ~ 350E

Piele ~ 1600E

 

Si deja am sarit de 4000 euro. Xenon e stock pe R. E misto masina aia, daca e in toate mintile ei face banii.

Link to comment
Share on other sites

Cred ca a vazut mascota de la retrovizoare, fiind specifica zonei americane (lei, pantere, jaguari etc) :)) Scuze de off-topic nu ma pot abtine.

 

On topic: deosebita, pretul este demential, pacat ca nu am resurse necesare, in rest de vis este motorizarea dar si masina cu optinonalele din ea. Cam tot ce as avea eu nevoie de la o masina.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.