Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

Cand se face autentificarea, se trece in carte noul motor, nu stiu in ce conditii se face inscrierea pentru viitorul proprietar, dar trebuie sa fie un motiv bun pentru care sa nu fi inregistrat schimbarea la RAR. E o diferenta de aprox 21 mil pe an intre impozite pentru cele doua motoare. :)
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pai i-a fost sters contul. Ia cauta tu si vezi daca mai gasesti user-ul BimmerService ! thumbsup.png

 

ON: Masina asta nu e una pe care o prezenta pe forum la un moment dat ca fiind lovita in spate si a reparat-o?

 

OFF : Dar ce s-a intamplat de s-a ajuns la stergerea contului?

Edited by jeezy
Link to comment
Share on other sites

Ce parere aveti http://www.autovit.ro/bmw-320-C30217177.html# ?

 

Masina asta pana acum cateva zile a fost la 5000 pret fix, cel putin asa scria in descriere.

 

Vreau sa imi cumpar un BMW 320D 6 trepte 150cp (E46), in principiu nu ma pricep la masini asa ca atunci cand o sa vreau sa cumpar o masina o sa o duc la un mecanic, repet nu ma pricep.

 

Aveti vreun sfat sau vreun topic in forum unde pot sa aflu mai multe despre acest model ?

Link to comment
Share on other sites

Stiu masina de mai de mult. Este parcata mereu la spalatoria aia portocalie de pe Calea Vitan, in apropierea Mall-ului. De fapt, am impresia ca este a baiatului cu spalatoria. Modificarile au fost facute in timp, ma uitam mereu la ea cand treceam pe acolo si constatam lucruri noi. Imi aduc aminte insa ca avea niste jante mult mai frumoase decat astea din anunt. Eu zic ca merita macar testata.

Da, el e proprietarul. Are si un service din cate am inteles. Masina e ok, a luat-o noua fara xenon, interior sport, volan..astea le-a dus treptat. Ce mi-a placut la ea: trapa+navi+xenon+interior sport :)

Link to comment
Share on other sites

Jantele din anuntul asta sunt replica sau exista style 193 si pe 17 ?

http://www.autovit.ro/bmw-320-C30083991.html

Sunt replici. Daca vrei sa cumperi masina si te deranjeaza jantele alea, le vreau eu :D

 

intrebarea ar fi legata de injectoare. Zice in anunt asa: " - INJECTOARE NOI 90.000 KM - RECHEMARE SERVICE BAVARIA! (FACTURA)" Stie cineva care e faza cu aceste injectoare? S-a facut aceasta chemare? si pt ce modele....

Link to comment
Share on other sites

BMW 520d EfficientDynamics Edition Limousine

Angebot 3 von 3 Preis11.750,00 € brutto*9.873,95 € netto

MwSt. ausweisbarmtl. Rate: 126,54 €Angebotsnummer041783FahrzeugartVorführwagenErstzulassung04/2013Kilometerstand15 kmHubraum1.995 cm³Zylinder4Leistung135 kW (184 PS)KraftstoffDieselGetriebeSchaltgetriebeFarbeSpacegrau metallicPolsterStoff-/Lederkombination Tudor Anthrazit/SchwarzHU04/2016Vorbesitzeraus erster HandAnzahl Türen4Anzahl Sitzplätze5HSN / TSN0005/ATESchadstoffklasseEURO 5Umweltplakette

au innebunit nemtii.

Edited by sbircris
Link to comment
Share on other sites

BMW 520d EfficientDynamics Edition Limousine

Angebot 3 von 3 Preis11.750,00 € brutto*9.873,95 € netto

MwSt. ausweisbarmtl. Rate: 126,54 €Angebotsnummer041783FahrzeugartVorfĂźhrwagenErstzulassung04/2013Kilometerstand15 kmHubraum1.995 cm³Zylinder4Leistung135 kW (184 PS)KraftstoffDieselGetriebeSchaltgetriebeFarbeSpacegrau metallicPolsterStoff-/Lederkombination Tudor Anthrazit/SchwarzHU04/2016Vorbesitzeraus erster HandAnzahl TĂźren4Anzahl Sitzplätze5HSN / TSN0005/ATESchadstoffklasseEURO 5Umweltplakette

au innebunit nemtii.

Da un link pls....

Link to comment
Share on other sites

au gresit anuntu' ma, mi-au dat mail acum....sorcerer.png

 

Wegen EDV-technischen Problemen steht im Netz leider ein falscher Preis.<br style="outline: none; line-height: 15px; font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 13px;"><br style="outline: none; line-height: 15px; font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 13px;">Der korrekte Preis lautet: 40.880,- €<br style="outline: none; line-height: 15px; font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 13px;"><br style="outline: none; line-height: 15px; font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 13px;">Wir bitten das Versehen zu entschuldigen.<br style="outline: none; line-height: 15px; font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 13px;"><br style="outline: none; line-height: 15px; font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 13px;">Mit freundlichen GrĂźĂen<br style="outline: none; line-height: 15px; font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 13px;"><br style="outline: none; line-height: 15px; font-family: Verdana, sans-serif; font-size: 13px;">J. Matthes

e pe bmw.de, vezi daca au schimbat,mai au una la 18mii,automata,da si aia cred ca-i gresita..frantics.gif

Link to comment
Share on other sites

ĂŽi praf masina. am fost personal si am vazuto pt ca sunt interesat...si volanul era uns cu silicon...km daĂži ĂŽnapoi... nu meritĂŁ

 

mersi de info. mai multe detalii poti da ? cum e praf si de unde stii ca are km dati inapoi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.