Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

http://www.autobavaria.autovit.ro/bmw-118-C36127547.html

A fost lovita? Sau ce sunt cu km aia asa de putini?

 

Apai de la Bavaria e ca si cum achizitionezi de la samsar mai mare, cu acte-n regula. Poti incerca o vizionare, un test-drive, poate masina e ok, poate e o masluiala de mari proportii.

 

Singurul care ne poate confirma e fostul proprietar. Si eu am un prieten cu un e46 2004 320d, cu vreo 140k km. Pur si simplu nu prea a mers cu ea, masina de altfel e super ok.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu nu recomand mașinile din Cluj,mai ales astea cu numere de tzoll,cunosc cateva persoane ce au luat bmw-uri 'aranjate' din Cluj, km dati inapoi,probleme rezolvate doar pt vanzare si estetic impecabile. Eu nu as cumpĂŁra mașina din cluj doar daca ar fi pe Romania si proprietar mĂŁcar de 1 an.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eu nu recomand mașinile din Cluj,mai ales astea cu numere de tzoll,cunosc cateva persoane ce au luat bmw-uri 'aranjate' din Cluj, km dati inapoi,probleme rezolvate doar pt vanzare si estetic impecabile. Eu nu as cumpĂŁra mașina din cluj doar daca ar fi pe Romania si proprietar mĂŁcar de 1 an.

Am patit si eu, cu un audi din cluj. Am fost cu el la reprezentanta si am aflat ca avea cam 100.000 km dati inapoi. Totusi ma gandeam ca nu ar trebui sa-i pun pe toti in aceeasi oala. De aceea cer informatii pe unde pot. Oricum nu as cumpara o masina fara sa o verific, ci doar sper sa fie careva pe aici care sa fi verificat deja masina asta, in felul asta nu as mai pierde timpul degeaba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Buna seara. Ma puteti ajuta cu o parere va rog? http://www.autovit.ro/bmw-520-C36063948.html

clujul este cunoscut pentru densitatea mare de samsari. foarte probabil km din anunt sunt de fantezie, dar DACA asta e singura problema, merita un drum la reprezentanta, alta decat cea din cluj.

Edited by dragosescu47
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

clujul este cunoscut pentru densitatea mare de samsari. foarte probabil km din anunt sunt de fantezie, dar DACA asta e singura problema, merita un drum la reprezentanta, alta decat cea din cluj.

Am VIN-ul masinii. O sa merg la o reprezentanta apropiata sa vad ce pot afla. Multumesc
Link to comment
Share on other sites

am fost in targ in cluj astazi si am gasit 6 masini , bmw 320d e90 si e60 520d daca ma credeti in poze erau de cumparat direct cand ajungi langa ele realizezi ca sunt varza frate , varza , lovite 3/6 , unu avea blocul de lumini blocat inautru si imi zice ca asa ii la modelul asta :( nu are rost sa plecati , sa bateti sute de km sincer , cel putin la cluj sunt doar samsari , vor fi si oameni onesti dar ...

 

apropo este cineva din ploiesti ? si doreste sa mearga sa vada o masina sa stiu macar ii de batut 300 km sau nu !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

am fost in targ in cluj astazi si am gasit 6 masini , bmw 320d e90 si e60 520d daca ma credeti in poze erau de cumparat direct cand ajungi langa ele realizezi ca sunt varza frate , varza , lovite 3/6 , unu avea blocul de lumini blocat inautru si imi zice ca asa ii la modelul asta :( nu are rost sa plecati , sa bateti sute de km sincer , cel putin la cluj sunt doar samsari , vor fi si oameni onesti dar ...

 

apropo este cineva din ploiesti ? si doreste sa mearga sa vada o masina sa stiu macar ii de batut 300 km sau nu !

Andrei VUV este din Ploiesti,poate daca il rogi te ajuta !

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nu ! asta l-am vazut http://www.autovit.ro/bmw-520-C36321110.html miroasea a tigan si asta http://www.autovit.ro/bmw-520-C36285193.html care a fost lovit in fata are o gaura la farul stang :)) in rest interiorul ok dar a fost lovit bine :)

 

http://www.autovit.ro/bmw-520-C36143826.html asta avea si el ceva defecte , toate dar toate care le-am vazut acasa nu erau in realitate cum trebe ...

 

asta a fost singurul cat de cat ok dar nu are ce vreau eu http://olx.ro/oferta/bmw-320d-2005-xenon-piele-alu-ID39Xhn.html#65be9b38bf

Edited by 0kta03
Link to comment
Share on other sites

Andrei VUV este din Ploiesti,poate daca il rogi te ajuta !

I-am raspuns. O sa ma duc eu sa vad masina.

Am ceva dubii legat de pret (km nu mai zic) si faptul ca masina inca e inscrisa in Belgia. Posibil sa nu mai aiba nici istoric sau in cel mai rau caz sa nu aiba deloc.

  • Like 6
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

nush daca crezi dar am vb cu proprietarul acestei masini , nu parea smecheras , masina arata super bine ... ingrijita la exterior , la interior nu am fost prea atent ca depasea bugetul meu , poti merge ca ii ok in mare

 

a fost ieri in targ ..

Edited by 0kta03
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

scumput pentru un combi , si ii mai lipsesc dotari , la banii aia gasesti ceva mai dotat :)

Chiar așa! Break-urile sunt cu o mie, douĂŁ mai ieftine.

Mai e și din 2010, nu 2011. Am vĂŁzut break-uri și din 2012 la prețuri mai mici. Nu prea au cĂŁutare.

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.