Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

pe langa faptul ca nu are NBT / faruri adaptive , are km dati inapoi n-are nimic :))

Intradevar, nu are NBT dar pot sa-i pun. Cat despre km, da, ii are dati inapoi dar macar are istoricul real si cat de cat curent. Nu pare sa fie vreo gaura mare in km sau ceva dubios. Daca ma insel, spune-mi. Uite, caut un F20/F21 diesel, automatic de ceva vreme si nu prea gasesc in bugetul de 13.000.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Intradevar, nu are NBT dar pot sa-i pun. Cat despre km, da, ii are dati inapoi dar macar are istoricul real si cat de cat curent. Nu pare sa fie vreo gaura mare in km sau ceva dubios. Daca ma insel, spune-mi. Uite, caut un F20/F21 diesel, automatic de ceva vreme si nu prea gasesc in bugetul de 13.000.

 

pentru ca bugetul este prea mic.. oricum si ala la 180 mii de km daca nu a avut schimbat uleiul la cutie... nu e bine, pe la 15k gasesti la 100k km

Link to comment
Share on other sites

Am avut masina cu DPF-off si probabil multi altii de pe forum. Nu sustin ideea dar sa zici ca nu mai ai ce testa la ea mi se pare aiurea. Pana la urma se poate pune DPF la loc, cu tot cu soft pentru o suma decenta. DPF-urile de pe M47 se gasesc si noi la preturi bune. :thumbsup:

Poate nu s-a vazut ce am scris :thumbsup:

Cat despre comentariile ulterioare sunt de acord, mai ales ce a punctat Eugen. :goodjob:

Edited by Gizmo.
Link to comment
Share on other sites

Maine dimnineata sun si intreb de VIN.

Ceva pareri?

 

http://autovit.ro/anunt/bmw-seria-5-525-ID7Gj7cD.html#6801a1663b

 

Masina pare sa fie 2014, ceva dotari decente (NBT, scaune sport, volan sport)

Pretul decent...

 

 

Fabricatie 2013, se inmatriculeaza 2013.

 

Data primei inmatriculari decembrie 2013 ( stiu ca este 12/2013, dar 2013 ramane, nu 2014)

 

"taieturile" alea de pe scaun e doar uzura scaunului...pielea din ce in ce calitativ mai proasta duce la aspectul respectiv.

Edited by WIN60
Link to comment
Share on other sites

Masina arata bine si ce imi place cel mai mult sunt acele trimuri. :ike:

Chiar daca este 2013 este modelul facelift lansat la sfarsitul lui 2013. Eu zic ca aceea uzura a scaunului este normala la 100k mai ales daca neamtul acela a avut peste 80kg si s-a suit si dat jos din masina cum o fac si eu uneori :no:

Edited by Stormzor
Link to comment
Share on other sites

Serie sasiu:

D054299

 

Km par reali.

Masina a rulat in Germania (toate service sunt in Germania).A scazut la 22.500.

Sunt de parere ca la 22.000 o da.

 

Imi doream foarte mult trapa, dar se pare ca sunt pe cale sa renut la ea...

 

A.

Ai grija ca Suceava e departe,poate pleci la drum sa o cumperi si pe la jumatatea drumului primesti mesaj ca s-a vandut...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.