Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

@insidez ... deci chiar imi esti antipatic din 2 motive

 

1. "aia din craiova forjeaza masinile pe aeroport "

2. "TOATE masinile sunt manarite /samsarite "

.... de aici rezulta ca esti un om cu ideei preconcepute .... crede-ma cand iti spun nu toata lumea e o conspiratie impotriva ta .

PS : la ce pretentii ai tu de la masina iti recomand un site www.bmw.ro ...

 

oricum bafta in cautarea e90 ului

 

PS 2 : tu vrei sa vinzi e46-le tau la prete de germania dar vrei sa cumperi e90 la pret de Ro

Edited by vlad1989
Link to comment
Share on other sites

Ma nene dar nici xenon sa nu aiva?

Mie mi se pare un pret extraordinar prntru un 123 D aproape full. Cum adica este cheliciune? O masina cu piele, pilot, scaune sport, navigatie, etc etc este cheala doar ca nu are xenon??????? Daca o aduceai tu probabil era o descriere gen full de full mega okazie boss... ia-o ca e calda! :D

 

@Ins1des - Cat de PENIBIL! Am ramas consternat!!!!!!!! 11.000 EUR pe o masina care valoreaza MAXIM 7.500 EUR. Adica el viseaza sa dea e46 318D cu 11.000 si dupa, sa cumpere e90 320 D full, perfecte cu KM putini si navi business?????

 

 

bwuahahahahahahhahahhahahahahaha!!

 

PENIBIL!

 

Cea mai penibila faza pe care am mai vazut-o de cand sunt eu pe forum!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Mie mi se pare un pret extraordinar prntru un 123 D aproape full. Cum adica este cheliciune? O masina cu piele, pilot, scaune sport, navigatie, etc etc este cheala doar ca nu are xenon??????? Daca o aduceai tu probabil era o descriere gen full de full mega okazie boss... ia-o ca e calda! :D

 

@Ins1des - Cat de PENIBIL! Am ramas consternat!!!!!!!! 11.000 EUR pe o masina care valoreaza MAXIM 7.500 EUR. Adica el viseaza sa dea e46 318D cu 11.000 si dupa, sa cumpere e90 320 D full, perfecte cu KM putini si navi business?????

 

 

bwuahahahahahahhahahhahahahahaha!!

 

PENIBIL!

 

Cea mai penibila faza pe care am mai vazut-o de cand sunt eu pe forum!

 

 

Mie mi`sa parut si aia penibila gen... Imi sau ii dau foc la masina! :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Pai chiar o vindeam in 5 minute la pretul ala ridicol la care o puneam la schimb. Dar un samsar vrea sa o ia moca si sa faca profit 1000%! Altfel cum si-ar mai ridica vile... decat prin prosti prostiti! :D Si sunt MUUULTI in tara asta...

Am dat pe masina 14.000 EUR (costa 17.300 EUR, adica 15.500 EUR + taxa de inmatriculare la acea vreme, iata linkul de vanzare a masinii mele http://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/43885-vand-bmw-325-compact.html) si nu o mai vand pana cand piata nu-si revine. Prefer chiar sa o tin definitiv, ca e o masina buna daca nu apare ceva care sa ma satisfaca! Intre timp ma mai folosesc de un Mitsubishi Lancer modelul nou de disel (140 CP) cu care am venit si la o intalnire la Academie si de care ma declar multumit!

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

Sunt unii samsari civilizati si altii care te jignesc cu niste preturi incredibile... sunt mai rau decat camatarii!

Pai masina mea cand era de vanzare inainte sa o cumpar eu, a fost pusa la 17.300 EUR (15.500 EUR+taxa de prima inmatriculare)! Am luat-o eu ulterior cu 14.000 EUR si i-am pus navi, volan nou M3, am intretinut-o exemplar numai la BMW, detailing de 2 ori pe an, etc!

Uite linkul de cand era de vanzare inainte sa o iau (eu sunt alex_stilo):

 

http://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/43885-vand-bmw-325-compact.html

 

Si acum sa vina unu' sa zica ceva gen... "hai domne ca masina ta tu mai face nici 6.000"! Desi daca ar lua-o sigur ar pune-o in 9.000... :frantics:

Edited by Alexxx
Link to comment
Share on other sites

 

Am dat pe masina 14.000 EUR (costa 17.300 EUR, adica 15.500 EUR + taxa de inmatriculare la acea vreme, iata linkul de vanzare a masinii mele http://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/43885-vand-bmw-325-compact.html) si nu o mai vand pana cand piata nu-si revine.

 

ce treaba are piata auto si criza cu compactul tau de 7 ani?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.