Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

eu nu inteleg ceva....cum poti sa verifici pe cotw masinile pe care le ia topcars ?

chiar ma intereseaza, pt ca am vazut si eu un 520d la ei, dar toate au 100k km si mi se pare cam dubioase.

Ca sa ai cont la ei e greu. Iti trebuie firma cu domeniul de vanzari auto, sa ai parc auto sau ceva de genul.

Acum poti urmari masinile pe catw fara probleme si iti afiseaza toate datele in afara de VIN (acum 2,3 luni VIN-ul era afisat , acum e ciudat de ce l-au scos dar poate fi explicabil).

In modul asta ,intrand regulat pe catw, poti afla ceva de masinile topcars inainte de a le aduce ei in tara, pt ca ei cumpara majoritatea masinilor de pe catw si asa mai fac si manevre cu tva-ul, una alta...in fine.

Link to comment
Share on other sites

Pentru cine e in zona si e interesat de asa ceva (am vazut multi inca interesati de e46 coupe pe aici), arata f bine masina asta:

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C29238944.html

 

Cred ca as lua-o pe loc daca ar fi mai aproape de Bucuresti :) Cu eleronul ala scos..

 

Good catch... lasa eleronu ca asa l-a pus mama lui, nu e o tiganie :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pentru cine e in zona si e interesat de asa ceva (am vazut multi inca interesati de e46 coupe pe aici), arata f bine masina asta:

 

http://www.autovit.ro/bmw-320-C29238944.html

 

Cred ca as lua-o pe loc daca ar fi mai aproape de Bucuresti :) Cu eleronul ala scos..

 

Si drumul pana acolo te impiedica sa te duci sa o iei <_<

Link to comment
Share on other sites

nu mi-ati zis cu asta : http://home.mobile.de/POPADEIBEL#des_181076982

asa suna oferta : adusa in tara , imi faci procura, ma ocup de tot, 14.000 cu nr definitive de .ro pe numele tau ( carte , talon, asig, etc )

de km nu ma sperii ca n-am vazut niciodata < 200.000 in bord la ce masini am avut pana acum...

Edited by lauboy82
Link to comment
Share on other sites

CU ala neinscris nu mai ai ce face, taxa e foarte mare,~800-900 min. Eventual sa il iei pe ~2200-2300.

As cauta unul inscris pe care il vinde un proprietar si pe cat posibil sa il fi avut de macar 2-3 ani. as fugi de masini cu 3 proprietari pe carte in 1-2 ani.

Edited by CosminE46
Link to comment
Share on other sites

@Robert Pas. Cheliciuni amandoua, km dati inapoi, la cel neinscris se observa ruptura de pe scaunul soferului, desi interioarele astea sunt f proaste, se uzeaza in 30k km daca esti mai cu greutate.

 

 

Scaunul soferului e uzat, a fost si a vazut un amic masina asta, in general uzura mare, deci are minim vreo 300k.

Edited by P.I.M.P.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.