Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

La X5 E70 doar facelift-ul este euro 5.

 

As merge pe x5 pentru ca are scaune confort si stai mult mai bine ca in ML, de navigatie de poti lipsti avand smartphone. ML-ul este o masina plictisitoare destul de puturoasa si urata.

Puturos ML-ul?

Cred ca scaunele sunt OK si la ML, in plus ML-ul e mult mai nou.

 

Iar in ceea ce priveste masina plictisitoare, interiorul de E70 nu mi se pare deloc o minunatie :)

Link to comment
Share on other sites

La X5 E70 doar facelift-ul este euro 5.

 

 

Puturos ML-ul?

Cred ca scaunele sunt OK si la ML, in plus ML-ul e mult mai nou.

 

Iar in ceea ce priveste masina plictisitoare, interiorul de E70 nu mi se pare deloc o minunatie :)

ML ala atat de boring , nu ma omor eu dupa SUV dar vad clar ca intre X5 si ML castiga Bmw . numai daca te uiti din spate vezi dulapul ala patrat . Si interiorul ...vad un mos cu o baba in dreapta . niste butoane imprastiate .

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

eu nu inteleg ce vrei cu tva-ul ala. la pret cu juma de tva redus, daca gasesti la aceeasi bani, masina fara tva deduct., care e problema ?

oricum o poti pune pe firma, pe amortizare, si daca o iei de la pers.fiz.

Link to comment
Share on other sites

mda....are peste 300k km

 

mai selecta mi se pare aceasta.

 

http://www.autovit.ro/bmw-535-C29738098.html

 

CUTIE SPORT + PADELE VOLAN F1 + BUTON SPORT

HEAD-UP DISPLAY

KEYLESS+SOFT CLOSE

NAVIGATIA CIC

 

sunt dotari foarte scumpe

 

mda....are peste 300k km
nu arata asa scaunele de +300k. Edited by muzica9
Link to comment
Share on other sites

Vorbesc in cunostinta de cauza, am avut in familie un ML 320 cdi foarte dotat timp de 3 ani, cumparat de nou. Nu e cine stie ce SUV comparativ cu X5, bancheta din spate e teribil de incomoda , suspensia pneumatica AIRMATIC e un cacat, pe modul confort iti da senzatia ca mergi cu barca + ca se strica destul de repede ba compresorul ba un telescop si multe alte minusuri.

Asa e.

Link to comment
Share on other sites

Vorbesc in cunostinta de cauza, am avut in familie un ML 320 cdi foarte dotat timp de 3 ani, cumparat de nou. Nu e cine stie ce SUV comparativ cu X5, bancheta din spate e teribil de incomoda , suspensia pneumatica AIRMATIC e un cacat, pe modul confort iti da senzatia ca mergi cu barca + ca se strica destul de repede ba compresorul ba un telescop si multe alte minusuri.

 

confirm cu suspensia...ba pusca o perna ba se strica compresorul, are un prieten tot 320cdi 2007, a avut deja de 4 ori probleme cu suspensia

Link to comment
Share on other sites

De unde stii? Ai informatii concrete?

Informatii nu am dar pot sa ma crezi pe cuvant daca vrei. Masina aia a fost in acelasi timp si pe mobile.de si pe autovit doar ca pe mobile avea 300k si pe autovit in jur de 100k(nu mai tin minte exact). Atunci nu avea barile alea si nici evacuarea. Cand am vazut-o pe mobile am ramas uimit cum arata o masina la 300k. Costa in jur de 17000-18000 in germania.

Link to comment
Share on other sites

Informatii nu am dar pot sa ma crezi pe cuvant daca vrei. Masina aia a fost in acelasi timp si pe mobile.de si pe autovit doar ca pe mobile avea 300k si pe autovit in jur de 100k(nu mai tin minte exact). Atunci nu avea barile alea si nici evacuarea. Cand am vazut-o pe mobile am ramas uimit cum arata o masina la 300k. Costa in jur de 17000-18000 in germania.

 

Confirm si eu, tin minte cand aparuse prima oara pe autovit anuntul, pe mobile inca era valabil, era exact aceeasi masina.

Link to comment
Share on other sites

http://www.autovit.ro/bmw-320-C29936588.html de asta ce spuneti?? serie sasiu VB76433

am fost si am vazut-o...masina se prezinta foarte bine pentru km afisati. Interiorul este impecabil cu urme de uzura normale, tapiteria din piele si volanul se prezinta foarte bine nefiind vopsite sau retusate/retapitate.

Edited by roshu2010
Link to comment
Share on other sites

Ieri am vazut-o parcata in fata service-ului unde a fost reparata si m-am uitat din curiozitate pe autovit sa vad daca e pusa la vanzare., si voila.

Mare dauna nu avusese oricum. Era putin sifonata pe lateral si un far distrus. Nu poti sa zici ca e facuta din 3 si data drept virgina.

 

intr-adevar minte in legatura cu afirmatia "fara accident", dar s-a intamplat la case mai mari, in caz de M5 cu airbaguri sarite. Asa ca...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.