Jump to content

Masini puse la vanzare in Romania


Bartolomeus

Recommended Posts

de asta ce spuneti? http://www.autovit.ro/bmw-318-C34195284.html

e un prieten interesat ...

 

Parca-i prea lustruita...Farul din dreapta(cum te uiti la poza) parca nu e aliniat cum trebe cu bara...nici capota...nu prea ma pricep asa ca nu as putea sa zic care e cauza.

 

De curiozitate..cam la ce bani pot sa ma astept sa prind un e90 facelift din 2009 ok? Am negociat unu la 10500Eur si saptamana asta merg sa il verific. Pot sa ma astept la surprize neplacute? Si poate ma lamuriti si pe mine...in cat timp te programeaza astia de la reprezentanta sa verifici o masina?

Tipu mi-a zis ca a mers azi sa faca programare si i-au zis aia ca saptamana asta nu au cum. Mi s-a parut un pic suspect...maine sun si eu sa vad care e treaba.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

2) Am fost in seara asta sa o vad (si eu caut un E90 ). Arata foarte bine int/ext. Am reusit sa identific doar doua elemente revopsite: capota, aripa dreapta spate. Interior foarte bine ingrijit (scaunul de la sofer arata surprinzator de bine, mai ales pentru o masina din 2005). Adusa in tara in Martie 2014, un singur proprietar (asta mi-a spus el, nu am vazut cartea de identitate). Singura "buba" e ca masina nu are Caietul de Serice in mapa din torpedou, iar proprietarul avea o atitudine de "nu stiu ce sa va zic". O fi facut neamtul doar 20.000/an? :rofl:

VIN: KU41405

 

LE: Si bara fata fusese revopsita, dar farurile aveau aceeasi data: nu mai stiu luna, anul 2005.

 

3) Despre cea a colegului Alex, confirm si eu ca e "tanc" (ne-am intalnit zilele astea la Kaufland), singurul dezavantaj pe care l-am notat fiind acela ca nu mi-o permit. :D

 

Numai bine tuturor :drinks:

Edited by tur
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ma puteti ajuta va rog si pe mine cu decodarea unui vin .

Stiti cumva cum as putea face rost de hartile pt Romania ?

 

WBANX31060C179738

 

Va multumesc.

http://www.bmwarchiv.de/vin/c179738.pdf aici ai detaliile referitoare la acest VIN

 

 

 

http://www.autovit.ro/bmw-520-C34265563.html O stie cineva?

Edited by mihai_e39
Link to comment
Share on other sites

Imi poate spune cum fac rost de cd-ul cu navigatia pe romania pt WBANX31060C179738 , e60 navi bussines .

 

Ma ajuta careva cu vreo informatie despre cum sa fac rost de cd cu navi pe romania la un e60 navi bussines ?

WBANX31060C179738

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.