Jump to content

BMW Club Romania: Wishful Thinking


Letty

Recommended Posts

Colega... chill... nu pune la suflet!

 

mai sunt p-aici si big boys with big toys... :twoup:

 

@ CRM: Acum s-a inteles daca s-au folosit si cuvinte in engleza ? Sau regula enuntata de tine e valabila numai pentru femei ?

 

@Rhaziel: Sunt impresionata, colega, dar te-as ruga sa imi spui si mie, frumos, eu cu ce am gresit, ca sa mi se raspunda la modul in care a facut-o exxe ? Aaaaaaaa, daca veneam cu aere de pitzi si ma spargeam in figuri, intelegeam sa fiu atacata, dar asa mi se pare total inutil si, mai ales, nefondat !

Link to comment
Share on other sites

Letty, take a chill pill (ca sa fiu in sincron cu exprimarea uzuala din zona), ca te-ai cam aprins.

 

Daca ceva nu iti convine la exprimarea vreunui coleg, foloseste cu incredere butonul de Report si ne ocupam noi de restul.

Daca incerci sa faci pe justitiara de capul tau, sau sa raspunzi provocarilor, risti sa fii prinsa in focul incrucisat.

 

Ok?

 

Toata lumea, back on topic.

Link to comment
Share on other sites

@Rhaziel: Sunt impresionata, colega, dar te-as ruga sa imi spui si mie, frumos, eu cu ce am gresit, ca sa mi se raspunda la modul in care a facut-o exxe ? Aaaaaaaa, daca veneam cu aere de pitzi si ma spargeam in figuri, intelegeam sa fiu atacata, dar asa mi se pare total inutil si, mai ales, nefondat !

 

n-am o explicatie concreta... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Letty, take a chill pill (ca sa fiu in sincron cu exprimarea uzuala din zona), ca te-ai cam aprins.

 

Daca ceva nu iti convine la exprimarea vreunui coleg, foloseste cu incredere butonul de Report si ne ocupam noi de restul.

Daca incerci sa faci pe justitiara de capul tau, sau sa raspunzi provocarilor, risti sa fii prinsa in focul incrucisat.

 

Ok?

 

Toata lumea, back on topic.

 

Ai dreptate. Multumesc de pont. L-am folosit. Sper sa si ajute la ceva... Merci, MuadDib !

 

 

@Rhaziel: Sunt impresionata, colega, dar te-as ruga sa imi spui si mie, frumos, eu cu ce am gresit, ca sa mi se raspunda la modul in care a facut-o exxe ? Aaaaaaaa, daca veneam cu aere de pitzi si ma spargeam in figuri, intelegeam sa fiu atacata, dar asa mi se pare total inutil si, mai ales, nefondat !

 

n-am o explicatie concreta... :twoup:

 

I rest my case !

Link to comment
Share on other sites

Din ciclul eternul si fascinantul BMW Club

 

Eu mi-as dori din partea BMW Club cateva lucrusoare marunte :

 

1. Sa imi repare repede masina - cum am deschis topicul cu problema sa si gasesc masina rezolvata.

 

2. Daca se poate piesele sa le primesc prin e-mail si numai originale la preturi mai mult decat modice

 

3. Ultima si cea mai mare, sa instituiasca BMW Club o politie speciala pentru hotii de oglinzi, bandouri, denzori PDC, care sa recupereze imediat obiectele sustrase iar ca treaba sa fie completa sa existe un tribunal BMW Club care sa poata transpune in pedepse executabile orice abatere comisa de inculpati.

 

Aceste post e un pamflet, trebuie tratat ca atare.

Link to comment
Share on other sites

@exxe :

Invata sa ataci ideea, nu persoana. Orice atac la persoana si orice jigniri sunt sanctionate.

Daca nu-ti placea ideea trebuia sa combati ideea, nu persoana.

 

Ca sa te parafrazez, cat de penibil(ule) si nefericit/ule trebuie sa fie cineva, pentru ca, fara niciun motiv, doar ca sa se afle in treaba, sa faca aprecieri nelalocul lor la adresa altor persoane. :twoup:

Vaaai, sa inteleg ca mi te adresezi mie in acest mod urat/ule si tembel/ule? Tsk tsk tsk, nici moderatorii nu mai e ce era ei odata.

 

Eu de felul meu sunt delicat :) , nu judec pe nimeni si nu fac catalogari decat in cazul unor combinatiii grave de infatuare si prostie.

Link to comment
Share on other sites

@exxe :

Invata sa ataci ideea, nu persoana. Orice atac la persoana si orice jigniri sunt sanctionate.

Daca nu-ti placea ideea trebuia sa combati ideea, nu persoana.

 

Ca sa te parafrazez, cat de penibil(ule) si nefericit/ule trebuie sa fie cineva, pentru ca, fara niciun motiv, doar ca sa se afle in treaba, sa faca aprecieri nelalocul lor la adresa altor persoane. :twoup:

Vaaai, sa inteleg ca mi te adresezi mie in acest mod urat/ule si tembel/ule? Tsk tsk tsk, nici moderatorii nu mai e ce era ei odata.

 

Eu de felul meu sunt delicat :) , nu judec pe nimeni si nu fac catalogari decat in cazul unor combinatiii grave de infatuare si prostie.

 

Esti trist rau, baiatule, mi-e mila de tine... Probabil ai avut o copilarie tare nefericita, iar acum o viata de kkt, ca si tine, de altfel.

Link to comment
Share on other sites

Vaaai, sa inteleg ca mi te adresezi mie in acest mod urat/ule si tembel/ule? Tsk tsk tsk, nici moderatorii nu mai e ce era ei odata.

 

Eu de felul meu sunt delicat :twoup: , nu judec pe nimeni si nu fac catalogari decat in cazul unor combinatiii grave de infatuare si prostie.

Am incercat sa te avertizez si sa-ti arat ca nu e deloc elegant ce ai zis. M-as fi asteptat sa-ti ceri scuze. Dar din raspunsul tau se vede ca jignirile au fost facute cu buna stiinta, ba mai mult, te crezi istet si ma faci si pe mine tembel. Esti mitocan pana la capat.

 

Nu o sa cobor si mai mult nivelul discutiei. M-am saturat de mitocanii care se cred viteji si se comporta ca pe maidan. O sa-ti ofer insa un bonus de 30 de zile de odihna.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.