Jump to content

[V�ND] E36 320i coupe


Andrei92

Recommended Posts

E pe dracu'....am bagat in asta de 70 de lei aseara, si am facut 100 km, de maxim 10 ori am schimbat la 6000...

Restu am mers cu 50 in a 4-a...

 

Asta e, vrei performante tre sa le platesti !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma andrei prietenu asta al tau cu 2.0 si acu 2.8 nu e un prieten comun? daca e de acel cineva sa sstii ca e diferenta enorma intre 2.0 si 2.8 :twoup:) le-am incercat pe amandoua ! 2.8 e de vis.... Edited by blade
Link to comment
Share on other sites

Ba da, ba da, ãla e ! Pai sunt vreo 40 cp, inteleg, dar, nu stiu daca ai nevoie de atâÞia...

Banuiesc ca dupa ce te obisnuiesti cu aia 150, iti trebe mai mult....:twoup: si dupa mai mult....si mai mult...:)

Link to comment
Share on other sites

Ba da, ba da, ãla e ! Pai sunt vreo 40 cp, inteleg, dar, nu stiu daca ai nevoie de atâÞia...

Banuiesc ca dupa ce te obisnuiesti cu aia 150, iti trebe mai mult....:twoup: si dupa mai mult....si mai mult...:)

Frumoasa masina ...

 

Apropo mai ai pana sa te obisnuiesti cu 150cp,nu ca ar fi nu stiu ce locomotiva dar pt inceput este suficient.Eu unul pot sa zic ca sunt multumit de ei.Acum depinde si cati mai alearga din aia 150 de cai.. :( .Iti recomand sa o pastrezi asa macar 20-25K km,ca sa te acomodezi cu tractiunea spate tinand volanul in maini ,nu citind site-uri de specialitate.Si ca sa treci si mai repede peste etapa de 150cp ,nu tine masina in garaj pe timp ploios sau iarna .. :)

 

Sa o stapanesti sanatos..Bafta.

Link to comment
Share on other sites

Tu conduci masina?

 

 

Am condus-o doar vreo 100 km, sa vĂŁd cum merge, daca bate, daca troncĂŁne, dacĂŁ e ceva ĂŽn neregulĂŁ...

Acum nu, aÂştept sĂŁ iau permisul....

 

Mersi, sper s-o dau sĂŁ-mi iau 328i ! :)

 

inmatriculat....

 

N-ar fi mai bine un 318 tds? sau un 316i? si mai economicos, si taxe mai mici... risc mai mic... clar mai bine asa :)

 

Neah.. :twoup:

PĂŁi maÂşini d-astea 'normale' sĂŁ zic aÂşa am deja, doo Passaturi TDI...am pe ce sĂŁ mĂŁ ĂŽnvĂŁĂž...

2.8-ul o sĂŁ vinĂŁ peste vreun an aÂşa...nu mĂŁ grĂŁbesc...

Link to comment
Share on other sites

Am io o vorbă, BMW ĂŽncepe de la 6 cilindri ĂŽn sus :twoup:

Nu cred ca o să-mi iau vreun BMW mai 'mic' de x20i.. :) pur si simplu iubesc sunetul ăsta de 6 !! :)

Edited by Andrei92
Link to comment
Share on other sites

andrei bati apropo cumva la cei cu 4 cilindrii ? :twoup:

 

Nu vai, Âşi alea in 4 tot BMW-uri sunt, normal ! Doar cĂŁ mie-mi plac mai mult astea ĂŽn 6...:)

 

Ce norma de poluare este mentionata in acte?

 

 

Mâine sper sã intru În posesia actelor...

Link to comment
Share on other sites

Ce norma de poluare este mentionata in acte?

in acte posibil sa fie e 2 insa degeaba.. :) pacat de masina..

pana la urma cat e taxa daca ar iesi e 2 pt anul ei?... :twoup:

Edited by teolyd
Link to comment
Share on other sites

Ce norma de poluare este mentionata in acte?

in acte posibil sa fie e 2 insa degeaba.. :) pacat de masina..

pana la urma cat e taxa daca ar iesi e 2 pt anul ei?... :twoup:

 

 

DacĂŁ ar fi euro 2 taxa ar fi 1320€...

 

se rezolva, nu-i bai :( sa-mi spui daca vei simti ceva diferenta

 

 

Am mers cu a ta, bine, n-am condus-o, dar mi-am fĂŁcut o pĂŁrere...

E diferenÞã, ºi Încã destul de mare... :)

Link to comment
Share on other sites

D3,ar trebui sa fie echivalent cu euro2 la noi,insa cei de la RAR au tabelele lor si nu prea tin cont de ce scrie in brief.

 

L.E. Si inca o intrebare : Cate numere rosii au fost scoase?

Edited by el_fefe
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.