Jump to content

VAND BMW 320 i (E90) 2005


utza

Recommended Posts

VAND BMW E90, 320 i,

Motor: 2L / 150 cp 46.000 km

Cutie viteze: Manuala 6+1

Euro 4

Cumparat in august 2005 de la Automobile Bavaria Otopeni

Singurul proprietar

 

 

DOTARI:

 

-Senzori parcare spate;

-Monitorizare presiune pneuri;

-Pneuri Runflat;

-Conector AUX pentru MP3 player;

-Computer de bord cu indicator pana;

-Inchidere centralizata cu telecomanda;

-Geamuri fata si spate actionate electric;

-Volan reglabil manual pe inaltime si adancime;

-Oglinzi exterioare asferice actionate electric si incalzite;

-6xAirbag-uri;

-Aer conditionat automat;

-Scaune fata reglabile mecanic si pe inaltime;

-Bancheta spate cu cotiera mijloc cu suport pentru pahare si sac;

-Servodirectie;

-Volan si schimbator de viteze in piele;

-Cotiera fata cu racire;

-Radio/CD BMW Professional+Sistem audio schimbat in intregime+subwoofer+amplificator;

-Senzori ploaie si lumina;

-Oglinda interioara cu efect antiorbire;

-Cauciucuri Continental;

-Jante aliaj 16";

 

Masina se afla intr-o stare foarte buna atat tehnic cat si estetic.

In cazul in care aveti nelamuriri va rog sa ma intrebati aici sau PM.

 

PRET: 14.000 E....NEGOCIABIL.

post-15666-1278441325_thumb.jpg

post-15666-1278441383_thumb.jpg

post-15666-1278441406_thumb.jpg

post-15666-1278441427_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dece nu vezi vreodata pe acest forum preturi reale la masini daca tot sunt de vanzare, ceva genu ca si pe alte saituri cu vanzari auto, dece trebuie sa ceri 14.000 e pe o masina care abea merita 10.000 e ?
Link to comment
Share on other sites

Dece nu vezi vreodata pe acest forum preturi reale la masini daca tot sunt de vanzare, ceva genu ca si pe alte saituri cu vanzari auto, dece trebuie sa ceri 14.000 e pe o masina care abea merita 10.000 e ?

Daca vrei sa cumperi o masina de 10.000, te rog frumos sa te adresezi in alta parte...

O seara placuta in continuare.

Link to comment
Share on other sites

Dece nu vezi vreodata pe acest forum preturi reale la masini daca tot sunt de vanzare, ceva genu ca si pe alte saituri cu vanzari auto, dece trebuie sa ceri 14.000 e pe o masina care abea merita 10.000 e ?

Iti spun eu de ce: Pentru ca masina a fost cumparata de noua si e primul proprietar, si pentru ca a fost cumparata din Romania de la Automobile Bavaria. Pe mine m-au ajutat foarte mult aceste doua lucruri atunci cand mi-am vandut toate masinile. Deci, pe scurt, aceasta masina nu intra la categorie "impecabila, recent aduca din DE, f putin rulata in RO"

Link to comment
Share on other sites

Dece nu vezi vreodata pe acest forum preturi reale la masini daca tot sunt de vanzare, ceva genu ca si pe alte saituri cu vanzari auto, dece trebuie sa ceri 14.000 e pe o masina care abea merita 10.000 e ?

Iti spun eu de ce: Pentru ca masina a fost cumparata de noua si e primul proprietar, si pentru ca a fost cumparata din Romania de la Automobile Bavaria. Pe mine m-au ajutat foarte mult aceste doua lucruri atunci cand mi-am vandut toate masinile. Deci, pe scurt, aceasta masina nu intra la categorie "impecabila, recent aduca din DE, f putin rulata in RO"

Multumesc pentru detaliere....eu unul, nu vreau sa raspund la astfel de incercari. Poate e lamurit acum si acel domn care nu intelegea.

 

Bafta la vanzare ,frumoasa masina si pozele,au un aer de profi:)

Multumesc frumos. In ceea ce priveste pozele, sunt facute de mine....un incepator care poseda un aparat destul de bun (DSLR)... :twoup:

Link to comment
Share on other sites

Dece nu vezi vreodata pe acest forum preturi reale la masini daca tot sunt de vanzare, ceva genu ca si pe alte saituri cu vanzari auto, dece trebuie sa ceri 14.000 e pe o masina care abea merita 10.000 e ?

 

ON:Frumoasa masina si bun pretul...bafta la vanzare!

OFF:Prietene daca masina asta "abea" merita 10k euro,avand in vedere k are 46k km si este luata de la Bavaria unde probabil are si un istoric......inseamna k esti un mare MAIMUTOI,kre habar nu are de masini!

 

Nu de alta dar si eu am masina luata de la bavaria si se mai mira maimutoi ca tine de km si pret!

Link to comment
Share on other sites

ai uitat sa treci husele la dotari.

:) Nu le-am trecut pentru ca sunt doar pe fata....deci nu e pachet complet.... :twoup:

 

Dece nu vezi vreodata pe acest forum preturi reale la masini daca tot sunt de vanzare, ceva genu ca si pe alte saituri cu vanzari auto, dece trebuie sa ceri 14.000 e pe o masina care abea merita 10.000 e ?

 

ON:Frumoasa masina si bun pretul...bafta la vanzare!

OFF:Prietene daca masina asta "abea" merita 10k euro,avand in vedere k are 46k km si este luata de la Bavaria unde probabil are si un istoric......inseamna k esti un mare MAIMUTOI,kre habar nu are de masini!

 

Nu de alta dar si eu am masina luata de la bavaria si se mai mira maimutoi ca tine de km si pret!

Multumesc de completari...

Link to comment
Share on other sites

Tapiseria e textila?

Cauciucuri/jante de iarna ai la ea?

Un consum de Bucuresti poti sa-mi spui? Momentan conduc ceva de 1800 si ia cam 12-13. Nu ma intereseaza atat de tare consumul, dar e bine de stiut. :twoup:

 

Unde i se fac reviziile? La A. Bavaria?

 

Merci.

Link to comment
Share on other sites

Intreb de revizii pentru ca n-am auzit prea multe lucruri bune despre Bavaria. Ma intereseaza ca interventiile asupra masinii sa fie facute cu simt de raspundere, pentru ca eu (la modul general, posesorul) le platesc. Prefer sa le fac la un service mai putin aratos, dar sa stiu ca iese treaba buna. Asa am facut si cu Opel-ul pe care il conduc de 1 an jumate, aproape, si nu am avut nici o problema + ca am iesit destul de bine cu $. As intreba si de costurile reviziilor, dar vad ca aveti incarcate mitralierele si n-as vrea sa fiu pus la zid de la inceput. :twoup: O sa mai sap pe topic-urile dedicate.

 

Intr-adevar, nu sunt cunoscator, dar alea erau chestiile care ma interesau si nu erau scrise in anuntul initial. Ce e in neregula cu ce am intrebat? :)

 

Multumesc pentru raspunsuri.

Edited by crst_g
Link to comment
Share on other sites

Tapiseria e textila?

Cauciucuri/jante de iarna ai la ea?

Un consum de Bucuresti poti sa-mi spui? Momentan conduc ceva de 1800 si ia cam 12-13. Nu ma intereseaza atat de tare consumul, dar e bine de stiut. :twoup:

 

Unde i se fac reviziile? La A. Bavaria?

 

Merci.

Stai linistit, am sa incerc sa raspund cat se poate de repede la toate intrebarile, atata timp cat acestea au legatura cu subiectul topicului.

1. Tapiseria....DA, este textil.

2. Cauciucuri de iarna (de schimb) am la ea....4 bucati NOKIAN....am uitat sa le trec...

3. Un consum de Bucuresti sincer nu am reusit sa fac pentru ca nu merg foarte des cu ea oras..., fiind mai mult folosita pentru concedii si deplasari in tara (drum deschis). Pentru Bucuresti am avut pana acum 2 luni un Ford Focus...

4. Reviziile au fost facute toate la Bavaria (Otopeni sau Baneasa).

In legatura cu seriozitatea celor de la Bavaria (Otopeni sau Baneasa) sunt de acord ca oamenii de acolo nu sunt intotdeauna cei mai buni si nu fac cinste marci pe care o reprezinta, dar daca TU ca si proprietar de BMW tii la masina ta, faci tot posibilul sa iasa treaba bine..., cel putin eu am facut mereu dupa revizii o trecere in revista a operatiunilor efectuate cu consultantul sau mecanicul langa mine si toate s-au dovedit a parea in regula. O singura chestie uita cei de la service sa faca (asta s-a intamplat de fiecare data, deci nu e o scapare de moment) si anume sa reseteze BC-ul dupa revizie...., in rest toate bune si frumoase.

Acestea fiind spuse, sper ca am mai raspuns la ceva intrebari....daca mai aveti....va rog...

 

foarte frumoasa; pare si f bine intretinuta; bafta la vanzare!

Multumesc.

 

Care este cilindreea exacta ?

Multumesc

1995

Link to comment
Share on other sites

O dai prea ieftin...

Ce au facut samsarii cu masinile lor "I M PE C A B I L E"...s-au dus dracului preturile...

Asa este, dar nu am ce sa fac... Vreau o masina mai "de familie", adica ceva mai "cuminte" decat BMW. O sa ma gandesc in continuare si la un schimb....poate asa ies mai bine.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.