Jump to content

new look la 325ci :)


Calin325

Recommended Posts

Hmm frumoasa mashina. :) Deshi tare ash fii curios sa o vad real.Poate cine shtie cand mai ajung prin arad.... :)

Apropo...cum faci sa nu dai cu baia sau cu spoileru` de ex ? :) te dai cu ea numai la aeroport ?

Eu am avut pe e36 arcuri sport .. shi mai bine nu ... :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 4 weeks later...

azi noapte m-am nimerit la acelasi stop cu un bmw 330ci la unirii. evident ca am plecat maxim amandoi. eu am un 316i (chip tuning) ... diferenta a fost maxima ... eu care de obicei ii las pe toti in oglinda retrovizoare am fost vazut pt a doua oara la sute de metrii in spate in oglinda altuia (prima oara mi-am luat-o de la un 740 :blink:)... m-a uns la suflet cum a plecat masinutza lui ala... acuma imi caut de zor un 320-235ci ...

 

apropo calin .. meserie masina..

Link to comment
Share on other sites

azi noapte m-am nimerit la acelasi stop cu un bmw 330ci la unirii. evident ca am plecat maxim amandoi. eu am un 316i (chip tuning) ... diferenta a fost maxima ... eu care de obicei ii las pe toti in oglinda retrovizoare am fost vazut pt a doua oara la sute de metrii in spate in oglinda altuia (prima oara mi-am luat-o de la un 740 :blink:)... m-a uns la suflet cum a plecat masinutza lui ala... acuma imi caut de zor un 320-235ci ...

 

apropo calin .. meserie masina..

137848[/snapback]

 

nu ai nici o sansa in fata unui 320, de 325 nici macar nu se mai pune problema cu cei 192 cp care ii are,si nu prea cred ca lasi tu pe toata lumea in spate cu un 316 :)

Link to comment
Share on other sites

azi noapte m-am nimerit la acelasi stop cu un bmw 330ci la unirii. evident ca am plecat maxim amandoi. eu am un 316i (chip tuning) ... diferenta a fost maxima ... eu care de obicei ii las pe toti in oglinda retrovizoare am fost vazut pt a doua oara la sute de metrii in spate in oglinda altuia (prima oara mi-am luat-o de la un 740 :))... m-a uns la suflet cum a plecat masinutza lui ala... acuma imi caut de zor un 320-235ci ...

 

apropo calin .. meserie masina..

137848[/snapback]

 

Prin ce zona mergi de obicei? In centru sunt si masini straine :blink:

Loganurile tunate le rupi nu? :)

Edited by Tytus
Link to comment
Share on other sites

azi noapte m-am nimerit la acelasi stop cu un bmw 330ci la unirii. evident ca am plecat maxim amandoi. eu am un 316i (chip tuning) ... diferenta a fost maxima ... eu care de obicei ii las pe toti in oglinda retrovizoare am fost vazut pt a doua oara la sute de metrii in spate in oglinda altuia (prima oara mi-am luat-o de la un 740 :))... m-a uns la suflet cum a plecat masinutza lui ala... acuma imi caut de zor un 320-235ci ...

 

apropo calin .. meserie masina..

137848[/snapback]

Eu rup seara pe la dorobanti Ferrari, Lambo, M3 nu mai zic...numai in oglinziile retrovizore ii vad dar si cat stau ziua sa le pictez pe oglinzi nu mai spun...sunt ofticat acum ca nu are loc M6,e mai masiv...tb sa imi iau oglinzi de papuc ca sunt mai mari si poate intra :blink:

Edited by Tytus
Link to comment
Share on other sites

Eu rup seara pe la dorobanti Ferrari, Lambo, M3 nu mai zic...numai in oglinziile retrovizore ii vad dar si cat stau ziua sa le pictez pe oglinzi nu mai spun...sunt ofticat acum ca nu are loc M6,e mai masiv...tb sa imi iau oglinzi de papuc ca sunt mai mari si poate intra :)

138154[/snapback]

acum sa nu ne luom degeba de el poate chiar ii vede in retrovizoare pt ca si eu am patit sa ma vad provocat de cate un logan,cielo,megane si alte rasnite d astea sti cum e , bmw e bmw dar cu 316 chiar nu te poti lauda decat cu siglele !! :blink:

Link to comment
Share on other sites

Opaaa ce avion am shi nu shtiam :D :) la 318 deja il pot considera avion .. va imaginatzi cate loganu`ri tunate am sa fac prin orash ?:D)) shi asha ampata pe ele .. mai ales ca is` vreo 2 .. una roshie shi una albasta toate "dichisite" :) :blink: :) ahahaahahahhaahah
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.