Jump to content

Vand URGENT E46 Coupe, 2171 CMC, an 2000, 185.000 KM


daniel.urs

Recommended Posts

Vand URGENT BMW E46 Coupe, 2171 CMC, an fabricatie 2010, 185.000 KM.Sunt primul si unicul proprietar in romania.Masina a fost adusa de mine din germania, cumparata de la unicul proprietar de acolo.Ca dotari masina are senzori lumina, ploaie, trapa, interior sport,incalzite,semipiele, perdeluta electrica luneta,, clima, volan sport cu comenzi,cu aluminiu,pachet aluminiu interior, computer bord, pilot automat,cutie steptronic.Accept orice test.De curand au fost schimbate brate fata, bucse bara stabilizatoare,placute frana, discuri frana.Pretul este de 6000 EURO.TEl 0731008731.

post-30327-1278531628.jpg

post-30327-1278531638.jpg

post-30327-1278531647.jpg

Link to comment
Share on other sites

e revopsita integral ?

 

Scuze pentru gresala din anuntul initial.Daca intradevar cineva era interesat, observa faptul ca anul fabricatiei este 2000, si nu 2010.Spre deosebire de alte specii, altii mai si lucreaza iar oboseala "se vede". Iar pentru altii care nu au ocupatii insa le place Radio Santz, da, chiar sa stii ca aceasta masina s-a folosit mai mult pentru "naveta", asa cum ii spuneti voi, cei care sunteti obisnuiti cu ea, insa nu pentru Bucuresti - Popesti Leordeni, sau cine stie ce alte localitati rezidentiale de resendinta mai aveti voi astia, vorbaretii.Cu masina asta s-au facut drumuri Bucuresti-Drajna-Slobozia-Braila, Bucuresti-Oradea,Bucuresti-Ploiesti,Bucuresti-Constanta (Mamaia), Bucuresti - Poiana Brasov, Bucuresti - Atena.Detin masina de servici si ca orice om normal am preferat sa nu-mi talharesc masina personala,ci s-o intretin.Masina nu a fost revopsita, este vopseaua originala, in afara de aripa dreapta fata.Accept orice test.masina se poate vedea de luni in Bucuresti, daca pozele nu va multumesc.Acele poze mici, au fost facute la o rezolutie mare, pentru a se vedea fiecare detaliu si nu pentru a ascunde imperfectiuni ale masinii.Sunt un om serios, care dintr-o nevoie urgenta, renunta la masina, nu traieste din asta.

Link to comment
Share on other sites

multumesc cefi.cred ca prin august vin la oradea.te scot la o bere. :)

Link to comment
Share on other sites

Pai la o adica oricum platesti impozitul,si apoi o poti vinde,nu?

Normal....atat cat ai certificatul fiscal ca esti la zi cu plata impozitului poti sa faci ce vrei cu ea.Masinile cu motoare peste 2000 nu sunt ieftine, asa cum scria mai sus un coleg de-al nostru.Pur si simplu, asa cum am mai spus, sunt presat de timp sa achit un avans la un imobil pe care vreau sa mi-l cumpar.Si cum nu dispun de avansul total, singura varianta e sa renunt la bijuteria mea. :twoup:

Masina are vopsea originala, nu a fost revopsita, nu a avut accidente.A mai avut probleme ca orice alta masina de seama ei, si aici ma refer ca-mi batea ceva, sau mi se parea mie ca scartzaie ceva, insa cu ajutorul lui cefi si a recomandarilor lui, precum si cu un tester bun, totul s-a rezolvat.

Link to comment
Share on other sites

Din pacate sunt plecat din bucuresti...Am niste controale de facut prin tara si nu poate omu sa vada masina decat saptamana asta, undeva pe la sfarsit..daca are rabdare,i-o dau cu cea mai mare placere(pentru el si putina parere de rau pentru mine :twoup: ).sa vedem acum daca se si tine de cuvant.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.