Jump to content

VAND Jante Tabla + Cauciucuri Iarna Fulda Kristall Montero 205/55/16


Recommended Posts

Jantele sunt de tabla si au fost cumparate impreuna cu cauciucurile. Atat jantele cat si cauciucurile au fost luate noi noute din Germania si sunt rulate in jur de 5000-7000km, doar iarna desigur. Sunt in stare f buna.

Am pus o poza sa vedeti cum arata cauciucul nou si o sa le fac o poza cat de curand si la cauciucurile mele.

Pana atunci pot spune ca grosimea actuala e de ~5mm (un cauciuc nou are 6-7mm grosime la achizitie).

 

Pretul total e de 1000Ron pentru toate patru cauciucuri + jante iarna in conditiile in care un singur cauciuc nou (fara janta) costa ~350Ron pe net.

post-1966-1278694772_thumb.jpg

Edited by smiley
Link to comment
Share on other sites

Jantele sunt de tabla si au fost cumparate impreuna cu cauciucurile. Atat jantele cat si cauciucurile au fost luate noi noute din Germania si sunt rulate in jur de 5000-7000km, doar iarna desigur. Sunt in stare f buna.

Am pus o poza sa vedeti cum arata cauciucul nou si o sa le fac o poza cat de curand si la cauciucurile mele.

Pana atunci pot spune ca grosimea actuala e de ~5mm (un cauciuc nou are 6-7mm grosime la achizitie).

 

Pretul total e de 1000Ron pentru toate patru cauciucuri + jante iarna in conditiile in care un singur cauciuc nou (fara janta) costa ~350Ron pe net.

 

Sunt interesat sa le dau cat mai repede..800Ron, jante + cauciucuri :twoup:

Link to comment
Share on other sites

daca pui poze reale cu jantele si anvelopele ai sanse mult mai mari sa le vinzi, si vezi ca o anvelopa noua are profil 9mm

 

nush ce sa zic cu grosimea..mie asa mi-au zis niste baieti ce au vulcanizare si care pareau foarte profi (in general vorbind). in plus asta ar insemna ca ale mele au deja uzura aproape de jumatate ceea ce ar fi cam ciudata tinand cont ca le-am luat noi si ca nu am facut multi km cu ele..

o sa pun si poze, saptamana asta candva ... merci de sfaturi :twoup:

Link to comment
Share on other sites

revin cu poze in cele din urma.. pretul este de 800 Ron, negociabil. astept oferte cat mai repede. cel mai probabil ca le voi vinde pe principiul primul venit primul servit :twoup:

post-1966-1279375059_thumb.jpg

post-1966-1279375081_thumb.jpg

post-1966-1279375193_thumb.jpg

Edited by smiley
Link to comment
Share on other sites

600Ron,ultimul pret si ultima strigare

Salut,sunt interesat sa le cumpar,sunt pentru e 46? Problema este ca pot ajunge sa le iau doar incepand cu 15 august

Imi poti lasa un nr de telefon,te rog?

salut, ti-am lasat numarul prin pm (private message)

Link to comment
Share on other sites

si daca vreau sa le cumpar eu, trebuie sa astept pm de la tine ? o modalitate de contact si locatia la profil sunt obligatorii intr-un topic cu vanzarea unui produs, esti destul de vechi pe forum ca sa zici ca nu cunosti regulamentul.

succes!

Link to comment
Share on other sites

si daca vreau sa le cumpar eu, trebuie sa astept pm de la tine ? o modalitate de contact si locatia la profil sunt obligatorii intr-un topic cu vanzarea unui produs, esti destul de vechi pe forum ca sa zici ca nu cunosti regulamentul.

succes!

Merci Sarpe :twoup:

Mi-am actualizat profilul si acum se vede si locatia :) ca modalitate de contact de obicei raspund repede la mesajele de pe forum dar prefer sa nu mai imi dau numarul de celular in public...il dau in particular la cei interesati.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.