Jump to content

DEZMEMBREZ E46 /2001/20d


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sunt cu siguranta impecabile , dar sonorizarea este de serie..

salut...elementelke 2, 3 si 5 pt e46 in stare buna le ai ?

 

Maine demontam si dreapta si ti spun in ce stare este , stanga....nu era ok..el la aluminiu..

ce se mai aude de brat dreapta fata...e bun sau nu?

 

BC ul la 150 ron , radio-cas cu magazie in spate de cd uri la 250 ron.

Un pret te rog pentru maneta BC, si radio-cd daca are.
Link to comment
Share on other sites

Salut ! Piesa numarul 5 din imagine este ? Este carcasa de la termostatul de apa, a mea este crapata si pierde lichid, imi trebuie doar carcasa fara termostat. Masina este un e46 320d 136cp. Mersi Salut ! Edited by Gabi_BMW
Link to comment
Share on other sites

Pierd ulei, se par ca sub filtrul de aer este un capac (buson) care era deasupra spart.( Sub capac este un arc de 3 cm). Aveti cumva acest capac. BMW 320D motor 2.0 150CP moel 2002. detalii: capacul este imbract dedesubt cu o membrana din cauciuc. Un pret. Va multumesc mult. Dorin
Link to comment
Share on other sites

BC ul a plecat , radiocass cu magazie te pot ajuta ,adica instalatia completa cu fire cu tot ce ti trebuie la 400 ron.

Un pret te rog pentru maneta BC, si radio-cd daca are.

 

Este trimul la 50 lei.

ai cumva trimul asta?

la ce pret?

merci!

 

Este capac termostat la 80 lei.

Salut ! Piesa numarul 5 din imagine este ? Este carcasa de la termostatul de apa, a mea este crapata si pierde lichid, imi trebuie doar carcasa fara termostat. Masina este un e46 320d 136cp. Mersi Salut !
Link to comment
Share on other sites

Am scris ieri pe graba si nu am observat ...scuze , chederele sunt ok 3 bucati mai putin cel stg sofer , ca pret sunt 50 lei bucata >>>>>>>0721731111.
Ti am mai scris odata dar vad ca n ai raspuns, chederele de la usi le mai ai? In ce stare sunt?
Link to comment
Share on other sites

Am scris ieri pe graba si nu am observat ...scuze , chederele sunt ok 3 bucati mai putin cel stg sofer , ca pret sunt 50 lei bucata >>>>>>>0721731111.
Ti am mai scris odata dar vad ca n ai raspuns, chederele de la usi le mai ai? In ce stare sunt?

Mai ai parbrizu? cate este ultimu` pret

Link to comment
Share on other sites

Este parbrizu l la 250 ron dar vi si ti l dmontezi .

Am scris ieri pe graba si nu am observat ...scuze , chederele sunt ok 3 bucati mai putin cel stg sofer , ca pret sunt 50 lei bucata >>>>>>>0721731111.
Ti am mai scris odata dar vad ca n ai raspuns, chederele de la usi le mai ai? In ce stare sunt?

Mai ai parbrizu? cate este ultimu` pret

 

Nu vand tetierele separate

tetiere scaune fata ai?>
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.