Jump to content

[Vand] embleme din rasina pentru jante, volane, schimbatoare


Recommended Posts

Salutare. Ce e masina ta? Sedan, coupe, touring?

Da cea de volan poti sa o lipesti peste, in schimb cele de capota si portbagaj nu dar se poate dezlipi foita de aluminiu pe care e inscriptionat logoul si o poti lipi pe cea din rasina ib loc. Aproape ca nu vei sesiza vreo diferenta.

 

Pretul ar fi de 60 lei. In functie de ce caroserie ai iti pot spune daca am sau iti pot face.

Edited by michael
Link to comment
Share on other sites

Salutare. Ce e masina ta? Sedan, coupe, touring?

Da cea de volan poti sa o lipesti peste, in schimb cele de capota si portbagaj nu dar se poate dezlipi foita de aluminiu pe care e inscriptionat logoul si o poti lipi pe cea din rasina ib loc. Aproape ca nu vei sesiza vreo diferenta.

 

Pretul ar fi de 60 lei. In functie de ce caroserie ai iti pot spune daca am sau iti pot face.

 

Scuze,am omis,este Sedan.

Link to comment
Share on other sites

Gasesti prin dezmembrari uzate. Pentru capota se potrivesc si cele de la e30, e36, e39. La portbagaj nu ca sunt mai mici la tine.

 

Deci eu acum am de capota si de volan. De portbagaj nu dar cam in 10 zile pot face si iti trimit. E ok?

Zi-mi cat e cu tot cu posta.Sunt din Arad.

Link to comment
Share on other sites

Salut, am nevoie de urmatoarele embleme:

- 1 emblema 20x10mm

- 1 emblema pt. cheie 10mm

- 4 embleme 110x15mm

- 4 embleme pt. jante 70mm

Toate le-as vrea cu AcSchnitzer, te rog!Pot sa astept, dar sunt cam nerabdator din fire!

Multumesc anticipat!

Edited by AFR
Link to comment
Share on other sites

Da asa e. Erau embleme de bmw alb negru de 7cm nu ACS. Le-am confundat eu. Te-am resunat apoi dar nu am mai dat de tine iar cu pm-ul l-am scapat printre altele. My fault...urmeaza ca luni sau marti sa le orintez si pebtru intarziere si confuzie platesc eu posta si ai reducere la ele

 

Scuze ortografia dar scriu de pe telefon si nu ma mai lasa sa corectez...

Link to comment
Share on other sites

Da asa e. Erau embleme de bmw alb negru de 7cm nu ACS. Le-am confundat eu. Te-am resunat apoi dar nu am mai dat de tine iar cu pm-ul l-am scapat printre altele. My fault...urmeaza ca luni sau marti sa le orintez si pebtru intarziere si confuzie platesc eu posta si ai reducere la ele

 

Scuze ortografia dar scriu de pe telefon si nu ma mai lasa sa corectez...

Raspund la orice telefon si daca am un apel pierdut sun inapoi,spune-mi exact daca si cind mi le trimiti daca nu sa ma orientez in alta parte,merci

Link to comment
Share on other sites

Salutare. Weekend-ul asta le-am pus si eu, in sfarsit, pe toate. Arata foarte bine. La capota si la portbagaj le-am lipit direct peste cele vechi. Sper sa tina asa. Le-am sters bine cu degresant. La emblemele de la jante nu vor fi probleme daca se incalzesc tare de la frane?

:drinks:

Link to comment
Share on other sites

Salut! Ti-am spus pe PM sa dai joi foita de aluminiu. Asa iti garantam ca te tine. Acum ce sa zic. Mult nu cred ca va sta, mai ales ca e frig si e curbata suprafata. Se contracta dupa o vreme pe margine. Sunt curios cat te va tine. Sa ma anunti. Pe mine nu m-a tinut asa decat 3 luni.

 

La cele de jante nu iti fa probleme. Nu se dezlipesc nici de la caldura nici de la frig daca sunt lipite pe suprafata relativ plana si curata.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.