Jump to content

Credeti ca a fost lovit si reparat sau rasturnat acest bmw?


sorin'

Recommended Posts

Stiam eu masina aia, dar n-am vrut sa ma bag in discutii, nu credeam ca o cumperi. A fost praf, i-a schimbat plafonul si de aia i-a pus folie.

 

 

pai dc i a schimbat plafonul? k nu pare nimic lovit...

 

Am glumit, am zis sa iti dau ceva emotii. :twoup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Stiam eu masina aia, dar n-am vrut sa ma bag in discutii, nu credeam ca o cumperi. A fost praf, i-a schimbat plafonul si de aia i-a pus folie.

 

 

pai dc i a schimbat plafonul? k nu pare nimic lovit...

 

Am glumit, am zis sa iti dau ceva emotii. :twoup:

 

 

:))

oricum cred k am probleme cu geometria la turbina. ca am momente cand nu mi intra in functiune turbina si masina nu mai trece de 120km/h... :)(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Stiam eu masina aia, dar n-am vrut sa ma bag in discutii, nu credeam ca o cumperi. A fost praf, i-a schimbat plafonul si de aia i-a pus folie.

 

 

pai dc i a schimbat plafonul? k nu pare nimic lovit...

 

Am glumit, am zis sa iti dau ceva emotii. :twoup:

 

 

:))

oricum cred k am probleme cu geometria la turbina. ca am momente cand nu mi intra in functiune turbina si masina nu mai trece de 120km/h... :)(

 

imi pare rau,urmatoarea data nu mai cumpara chilipiruri,multi nu inteleg ca 5-600e nu inseamna nimic la achizitionarea unei masini

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
ciudat nu am auzit de bmw-uri in mintile lor care sa se dezintegreze pe drum

 

ciudat nu am auzit de bmw-uri in mintile lor care sa se dezintegreze pe drum

alea au si ele niste prinderi acolo....shi de la gropi de la trepidatii mai sare din prinderi si la viteza poate sa sara de tot ca mai intra shi curentul pe sub el....da nu toti dupa acest forum shtiu .....unii vb doar din auzite si ei au dacie care prinde 120 la ora....eu am zis ce sa intamplat.....nu tre sa comenteze nimeni....

Edited by Cata**
Link to comment
Share on other sites

Guest poleposition

alea au si ele niste prinderi acolo....shi de la gropi de la trepidatii mai sare din prinderi si la viteza poate sa sara de tot ca mai intra shi curentul pe sub el....da nu toti dupa acest forum shtiu .....unii vb doar din auzite si ei au dacie care prinde 120 la ora....eu am zis ce sa intamplat.....nu tre sa comenteze nimeni....

 

Bine manca-ti-as ! :twoup:

 

PS: si eu sunt de parere ca Ministerul Educatiei si Culturii ar trebui desfiintat, mama lor de sclifositi :)

Link to comment
Share on other sites

alea au si ele niste prinderi acolo....shi de la gropi de la trepidatii mai sare din prinderi si la viteza poate sa sara de tot ca mai intra shi curentul pe sub el....da nu toti dupa acest forum shtiu .....unii vb doar din auzite si ei au dacie care prinde 120 la ora....eu am zis ce sa intamplat.....nu tre sa comenteze nimeni....

 

Bine manca-ti-as ! :twoup:

 

PS: si eu sunt de parere ca Ministerul Educatiei si Culturii ar trebui desfiintat, mama lor de sclifositi :)

:)

Link to comment
Share on other sites

Alea au si ele niste prinderi acolo....shi de la gropi de la trepidatii mai sare din prinderi si la viteza poate sa sara de tot ca mai intra shi curentul pe sub el....da nu toti dupa acest forum shtiu .....unii vb doar din auzite si ei au dacie care prinde 120 la ora....eu am zis ce sa intamplat.....nu tre sa comenteze nimeni....

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.