Jump to content

Vand Diverse Piese BMW E36


Recommended Posts

Vand:

Piese motor

-motor 1.6 M43 iunie 1995-despre motor nu pot sa zic ca este fantasitc cum zic unii ca nu mananca gram de ulei, etc...pot doar sa zic ca motorul este in stare buna de functionare, are aprox. 200.000 km...pentru cine stie ce inseamna motor 1.6 M43, cam asta este :twoup:...eu l-am schimbat ca am gasit un 1.8 in stare super super buna de pe un cabrio din '99. altfel nu aveam de gand sa-l schimb.

-cutie de viteze-stare exceptionala-nu agata in nicio viteza, merge foarte usor(ca toate cutiile de bmw ca de altfel)

-evacuare completa(catalizatorul e cam obosit-noxe cam....cam :) )

-bobina inductie

-electromotor

-alternator

-sonda lamda...etc etc...plus tot ce trebuie unui motor pentru a fi direct pus pe masina. ABSOLUT tot.

*un pret estimativ 650 lei tot. daca vrea cineva piese cu bucata vorbim, dau orice.

Accesorii interior-pentru coupe-

-scaun dreapta-stare foarte foarte buna

-bancheta-stare la fel foarte buna

-fete usi-stare....asa si asa-in orice caz nu rupte, nu ciupite...trebuiesc scoase ornamentele de la manere si reprins materialul textil(nu cred ca dureaza 30 min.)

-fetele din spate la fel sunt in stare foarte foarte buna

-de pe scaunul de la sofer nu vad ce as putea da...tetiera, spatarul...sau cu totu cine il vrea sa ia dupa el sa puna pe altu.

*pret estimativ...150 lei tot. la fel, cine vrea bucati vorbim.

*am si un far dreapta cu lupa DEPO cu reglaj electric in stare absolut impecabila. ofer gratis si releul pentru reglaj electric. pret 120lei

*pentru absolut absolut tot, pretul este de 750 lei

*poze cu motorul nu am in calculator, cine doreste vreo piesa ii fac poze la ce vrea.

Tel.: 0788.430.376 / 0720.144.125

post-9354-1280775980_thumb.jpg

post-9354-1280775989_thumb.jpg

post-9354-1280776515_thumb.jpg

Edited by buldogu_bld
Link to comment
Share on other sites

Burduful dintre debitmetru si galeria de admisie il ai?il dai? Ms!

salut, il am, il dau, 80 ron. dar atentie este pentru debitmetru de M40, cel cu gura mai mica. ca sa iti faci o idee cel de M43 are un diametru de ~6.7 cm. cel de M40 cam cu 1 cm mai mic. burduful este neciupit, nedeteriorat, este aproape nou.

 

salut as avea nevoie daca ai de antaritura din bara de fata si un pret lasa-mi un pm te rog

nu dezmembrez masina. nu am. incearca la utilizatorul bmw-utu. recomand cu incredere. il gasesti la 0760.313.543

Edited by buldogu_bld
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.