Jump to content

Reglaje far e39 facelift (2000-2003) din aluminiu la 80 lei!


Recommended Posts

Salut.

 

Am primit reglajele, sunt OK, dar m-a rupt curierul = 46,5 ron!!! Asta e, nu e vina ta.

 

Multumesc, in weekend ma apuc de montaj.

Si pe mine la fel acum cateva luni!

Am luat doua seturi de la@calimero2003,recomand cu cea mai mare incredere!

Link to comment
Share on other sites

Ma bucur de cuvinetele bune baieti .. cat despre curier ,am reusit sa diminuez cu 50% costul ... ce sa le ceri ... in romania se practica stilul JAPCA ... au preturi incredibil de mari .. cel mai ieftin e prin posta dar dureaza prea mult ... oricum acum e ceva mai ieftin curierul ... 23 lei costa acuma curierul FAN CURIER. ... sau 11 lei prin Posta Romana.

Mai am 4 seturi de vanzare dupa care cred ca o sa urmeze o pauza destul de mare pt ca furnizorul nu mai vrea sa fabrice asa ceva ... motivul? ... sincer nici nu am inteles care ar fii ... in fine.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 3 weeks later...

Dinou reglaje pe stok...

Asigur si montaj pentru orice tipde far.

Far fara xenon de fabrica - 40 lei (dureaza cam 2 ore)

Far cu xenon de fabrica - 70 lei (lucrarea este foarte complexa si necesita mult timp pt a schimba aceste reglaje ~8 ore pt ambele faruri)

Dupa aceasta reparatie nu o sa mai aveti niciodata probleme fu farurile.... o sa se vada foarte bine cu ele.

O sa pun si poze de la unele lucrari.

Link to comment
Share on other sites

Am reparat un set de faruri cu xenon de e39 facelift cu aceste reglaje din aluminiu. Contracost,colegul mi-a oferit si manopera de desfacere,inlocuire si lipire faruri. Sunt foarte multumit de serviciile lui,de felul cum s-a comportat si cum a facut lucrarea(impecabil). L-am cunoscut personal,recomand cu incredere! Nu-mi mai trebuiesc reglaje din plastic niciodata ,bafta multa tuturor!
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.