Jump to content

track to MP3


adi_fox07

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ca sunt sau nu recomandate, e o discutie lunga :twoup: . Orice update corecteaza sau imbunatateste ceva, altfel nu ar mai fi fost creat.

La orice interventie exista un risc sa se strice ceva. Si cand bagi cheia in contact risti sa se rupa cheia. Sau cand semnalizezi risti sa se arda un bec.

 

Reprezentantele nu vor sa-si asume niciun risc, de aceea te pun sa semnezi, sa-ti paseze tie responsabilitatea.

In principiu poti face upgrade-ul linistit. Costurile am auzit ca sunt de ordinul a cateva sute de lei. Cel mai simplu e sa dai un telefon sa intrebi pretul.

Link to comment
Share on other sites

Ca sunt sau nu recomandate, e o discutie lunga :twoup: . Orice update corecteaza sau imbunatateste ceva, altfel nu ar mai fi fost creat.

La orice interventie exista un risc sa se strice ceva. Si cand bagi cheia in contact risti sa se rupa cheia. Sau cand semnalizezi risti sa se arda un bec.

 

Reprezentantele nu vor sa-si asume niciun risc, de aceea te pun sa semnezi, sa-ti paseze tie responsabilitatea.

In principiu poti face upgrade-ul linistit. Costurile am auzit ca sunt de ordinul a cateva sute de lei. Cel mai simplu e sa dai un telefon sa intrebi pretul.

 

ok. am inteles. si upgrade-ul de software doar la reprezentanta se face?

Link to comment
Share on other sites

Pai cel mai bine ar fi sa mergi la cineva care stie lucra cu programul, banuiesc ca sunt destui in Bucuresti.

Eu te pot ajuta cu placere daca ai drum prin Bistrita sau Cluj.

 

iti multumesc mult. dar nu am drum prin cluj sau bistrita. ai idee cam cat costa activarea asta?

Link to comment
Share on other sites

Pai cel mai bine ar fi sa mergi la cineva care stie lucra cu programul, banuiesc ca sunt destui in Bucuresti.

Eu te pot ajuta cu placere daca ai drum prin Bistrita sau Cluj.

 

 

Ma intereseaza si pe mine mai multe detalii.

 

Tu unde l-ai activat, in Cluj, in Bistrita? Ai vreun numar al respectivului ?

 

Tu ai facut singur miscarea?

 

Mersi frumos.

 

Eu am un E60 din 2005 / 05 .

Link to comment
Share on other sites

Eu singur mi l-am activat.

Acum sunt in Bistrita dar mai merg si prin Cluj.

 

 

Sunt extrem de tentat sa vin la Bistrita :twoup:

 

Eu am o cunostiinta care are un aparat din acela de diagnoza Bosh. Cu el imi poate activa functia asta? Sau trebuie alt fel de aparatura.

 

Am vazut ca tu ai mentionat ceva detalii cu privire la aparatura, dar nepricepandu-ma nu am inteles mare lucru.

 

Mersi.

Link to comment
Share on other sites

Nu stiu exact ce poti face cu interfata aia de la Bosch.

 

Poti sa vii daca vrei, nu iti pot garanta ca reusesc sa il fac dar nici nu vad de ce nu ar merge.

In afara de al meu l-am mai activat la un E60 din 2003/10 cu navi business. La modelele fara navi nu se poate activa.

 

Daca nu vrei sa faci atata drum o sa fiu de duminica pana pe joi in Cluj.

Edited by ralfy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.