Jump to content

Vand BMW E36 316i M-Packet


Iustin

Recommended Posts

Packet M din fabrica, EURO 2, ABS, 2 Airbaguri, faruri+oglinzi reglabil electric, geamuri electrice fata, trapa electrica, scaune fata reglabile pe 5 directii (model sport), MP 3 player, tetiere scaune fata+spate, perdeluta luneta (din fabrica), inchidere centralizata, tapiterie piele, distributie lant, jante aluminiu, adusa in tara martie 2009, revizie recent facuta: schimb ulei + filtre, baterie noua cumparata in aug. 2010. Prima Inmatriculare: 12/1995, IMPECABILA

 

Rulaj: 164,500 km

Prima Inmatriculare: 12/1995

 

Pret: 2,850 EURO

Tel.: 0768.551.977

 

Accept schimb cu scuter min. 125cc + diferenta (pret la schimb 3200 euro)

Rog pe cei care nu sunt interesati sa cumpere sa se abtina de la orice comentariu fara sens. Multumesc!

post-14278-1283063427_thumb.jpg

post-14278-1283063434_thumb.jpg

post-14278-1283063441_thumb.jpg

post-14278-1283063448_thumb.jpg

post-14278-1283063454_thumb.jpg

post-14278-1283063461_thumb.jpg

post-14278-1283063468_thumb.jpg

post-14278-1283063474_thumb.jpg

post-14278-1283063480_thumb.jpg

Edited by Iustin
Link to comment
Share on other sites

Adevarat e foarte frumoasa masina, dar mai am o masina hidramata care o poate conduce si nevasta. Momentan nu mai pot intretine doua masini si e pacat sa stea degeaba in parcare. Cu cat se vinde mai repede cu atat suferinta e mai mica.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pentru a 1000-a data... Daca nu vrei ca lumea sa comenteze anuntul tau pune-l pe autovit, asta este un forum, iar toata lumea are dreptul sa "polueze" topicuri cat vrea. Daca nu vrei sa raspunzi la intrebari despre masina (ceea ce e o prostie in sine, pentru ca tocmai asta ar trebui sa faci, sa dai cat mai multe detalii despre masina) nu mai posta anuntul pe forum.

Primele fraze din REGULAMENTUL de la mica publicitate zic asa: Postarea de anunturi la sectiunea Mica Publicitate este un privilegiu, nicidecum un drept. Deci va rog nu abuzati de acest privilegiu.

Inainte de a posta la Mica Publicitate, va rog sa luati in considerare ca vor aparea discutii pe marginea anuntului. Daca nu doriti acest lucru, atunci folositi site-urile specializate in anunturi de mica publicitate.

Edited by Stig
Link to comment
Share on other sites

'Stig' nu incerca sa ti lectii de morala... Una este sa ti se puna intrebari despre masina si alta este sa-si dea toti "destepti" cu parerea (ca si tine de altfel) cum ar trebui sa arate sau ce preturi sunt in alta parte.

Masina are pachet M si gata, chiar daca vine un alt destept si zice ca nu are jante de M. Toate imbunatatirile din interior (scaune sport, volan, tapiterie piele+stofa...) si exterior (bari, praguri, bandouri...) poarta denumirea de PACHET M. Nu am inventat eu acest lucru si "prostii" aia de germani.

Cer pretul asta pentru ca asta consider eu ca este valoarea masinii. Daca ai fi venit langa masina si ai fi observat ca masina nu este asa cum am descris-o eu, atunci puteai sa-ti dai cu parerea. Pentru cei care nu au bani si 1,50 lei pentru o paine este mult.

Link to comment
Share on other sites

Imi pare rau sa te dezamagesc, dar indiferent ce zici tu, si cu ce marime de font scrii, eu si altii tot o sa ne dam cu parerea, INDIFERENT daca tie iti convine sau nu. :twoup:

De asemenea imi pare rau sa te dezamagesc, dar masina ta NU are pachet M, pentru ca pachetul include si stopuri cu alb de ex, iar masina ta nu le are. Are elemente de M poate, dar nu "pachet". Nu se da nimeni destept, pur si simplu asta e adevarul. Nu trebuie sa ne crezi pe cuvant, poti sa te interesezi singur. :)

Edited by Stig
Link to comment
Share on other sites

Bobo ma bucur ca-ti place masina asa incompleta :-) Pe capota a facut un "destept" un X cu cheia, care sper sa iasa la polish.

Multumesc pentru sustinere Mihai.

 

O sa urmez sfatul celor doi ('B-14-BYE' si 'Stig' - unul a lucrat la BMW o perioada, iar al II-lea vindea ce producea primul) si vreau sa modific o parte esentiala a anuntului:

"Vand BMW 316i cu pachet M incomplet (lipseste acceptul a doua persoane)"

Link to comment
Share on other sites

te las sa vorbesti sincer.. am adus zeci de pisici si dintre care unele chiar aveau m pachet. COMPLET. al tau e INCOMPLET.

 

iti mai lipsesc oglinzile si stopurile.

 

puteai sa imi raspunzi foarte frumos asa: da are m pachet dar lipsesc oglinzile si stopurile.

oglinzi M3 pe e36 s-a pus doar pe M3, pe 1.8 is motorsport edition alea, si pe masini facute la comanda nu s-au pus oglinzi...la fel ca si pe e46, e90, e92...PARCA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.