Jump to content

E60 - DVD fara multe aplicatii


Gabytxk

Recommended Posts

salutare la toti,

in sfarsit am reusit sa imi iau un 525d din sept 2004.

am cateva nelamuriri:

nu citeste mp3,nu merge dvd-ul decat cu dvd-ul de navigatie si din cate am citit eu in manual nu are mult functii in softul asta

-unde as putea scrie un soft mai nou?

-de unde as putea face rost de navigatie si pe romania?

-nu stiu daca are alarma.

daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator.

va multumesc!

Link to comment
Share on other sites

salutare la toti,

in sfarsit am reusit sa imi iau un 525d din sept 2004.

am cateva nelamuriri:

nu citeste mp3,nu merge dvd-ul decat cu dvd-ul de navigatie si din cate am citit eu in manual nu are mult functii in softul asta

-unde as putea scrie un soft mai nou?

-de unde as putea face rost de navigatie si pe romania?

-nu stiu daca are alarma.

daca ma poate ajuta cineva as fi recunoscator.

va multumesc!

 

-mp3 nu citeste pt ca trebuie update de soft dar e riscant => uneori mai moare cate un circuit si va trebui inlocuit pe banii tai

 

-softul trebuie scris la reprezentanta

 

-depinde de navi. Cea business nu are ro. De la reprezentanta

 

-daca are alarma, exista un beculet rosu sub oglinda retrovizoare care clipeste

 

-se pot pune senzori de parcare (trebuie ceva circuite + activare din soft)

Link to comment
Share on other sites

Face un prieten de al meu , mi-a facut si mie si multe alte chestii.

La ce te referi cand spui "multe alte chestii"?

 

Spune-ne si noua sa stim si noi.

 

ii este rusine Man sa spuna ce 'chestii ia mai facut' :twoup: Scuze nu m-am putut abtine :)

Link to comment
Share on other sites

sa faceti misto vad ca stiti ca altceva este mai greu. las ca ne bucuram noi de ce stiu masinile astea si nu este activat.noi le-am activat si sunt multe '' chestii tari'.

Nu face nimeni misto. Eu te-am intrebat le ce chestii te-ai referit? Daca tu ai inteles altceva, este problema ta.

 

Poate mai sunt si altii care vor sa-si activeze anumite "chestii" la masina. Eu m-am referit strict la masina.

Link to comment
Share on other sites

Off topic:

@batman73: Multumim ca l-ai anuntat pe Gabytxk ca "Bala ti-a raspuns la toate intrebarile" si pentru faptul ca mi-ai desconsiderat total raspunsul meu.

@Tehnor: Mai bine te abtineai.

Vorba aia, "daca taceai filozof ramaneai" vi se aplica la amandoi.

 

On topic:

Acum mergeti amandoi si cititi topicul la care am dat eu link http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=85524 cap-coada (si asa e numai 2 pagini), ca am explicat acolo cum sta treaba cu mp3-ul.

Link to comment
Share on other sites

Off topic:

@batman73: Multumim ca l-ai anuntat pe Gabytxk ca "Bala ti-a raspuns la toate intrebarile" si pentru faptul ca mi-ai desconsiderat total raspunsul meu.

@Tehnor: Mai bine te abtineai.

Vorba aia, "daca taceai filozof ramaneai" vi se aplica la amandoi.

 

On topic:

Acum mergeti amandoi si cititi topicul la care am dat eu link http://www.bmwclub.ro/forums/index.php?showtopic=85524 cap-coada (si asa e numai 2 pagini), ca am explicat acolo cum sta treaba cu mp3-ul.

Imi cer scuze, n-am avut intentia sa-ti disconsider raspunsul, doar ca nu am fost atent. Nu stiam ca esti atat de sensibil, o sa fiu mai atent data viitoare.

 

Iar ceea ce ai spus tu pe celalalt topic legat de NCS Expert este adevarat, dar asta nu inseamna ca este singura metoda de a activa mp3-ul.

Se poate rezolva si cu un update de soft care, printre altele, activeaza si functia mp3.

Link to comment
Share on other sites

Nu-i vorba ca sunt sensibil, e vorba de faptul ca puneti omul sa isi faca update din care se mai poate si strica vreun modul pentru o treaba care se poate rezolva mult mai usor, in 5 minute.

Ideea e ca de NCS Expert nu prea a auzit lumea si nu stiu cati au asa ceva. Dar un update poate sa-si faca la orice reprezentanta, sau poate sa-si ia update-ul de pe net sa si-l faca si singur....ma rog, la care merge. Stiu ca e mai riscant cu update-ul, dar cine isi face trebuie sa-si asume riscul.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.