Jump to content

A Aparut un Avion de Tip MIG pe Strada


Dumy

Recommended Posts

Deci cum va spuneam al doilea E30 dupa UCF este Mig-ul

care are si un numar inspirat de motorul sau :blink:

mai clar ce sa va spun decat ca acest bolid (ca altfel nu pot s-al numesc) este propulsat de un motor de 2800 de cm3 sporit de un chip tunning si o evacuare sport cu serpisori sin inca cateva mdificari care nu a vrut sa ni le dezvalui altceva ce sa mai spun tragetzi si voi concluziile :)

Ce sa va spun masina nu este mare lucru ca aspect dar motorul lasa multe guri cascate

Link to comment
Share on other sites

Guest IulianE
Da frate stai asa ca o sa puna Bogdy poze cu el sa vezi cum arata ca nu e ciune stie ce e un urs normal dar conteza ce zace sub capota frate :blink:

124565[/snapback]

lasa vrajeala....vedem pe sosea ce poate....Nu ma intereseaza cum arata.

Link to comment
Share on other sites

Prietenul meu cu Chip de benzinarie (ma refer la poza de la avatar) Nu consuma tata ulei si in legatura cu prietenia aici in Pitesti toti proprietarii de E30 suntem prieteni
Link to comment
Share on other sites

Si ce cutie are pe ea de rupe tot la "liniutze" ?

 

ps: iarasi stati amandoi la acelasi calculator si trebuie sa va logati pe rand ? :blink: Gata , scuze :)

Edited by SiloS
Link to comment
Share on other sites

Si ce cutie are pe ea de rupe tot la "liniutze" ?

 

ps: iarasi stati amandoi la acelasi calculator si trebuie sa va logati pe rand ?  :blink: Gata , scuze  :)

124576[/snapback]

Nu prietene stai linistit ca nu stam amkandoi la acelasi calculator dar el este putzin plecat si nu stiu daca observi la useri online ca suntem amandoi logatzi daca tear duce si pe tine putzin capul dar hai sa nu ne mai certam :) daca vrei daca nu itzi raspund la provocari ca nu imi este teama de nimeni :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.