Jump to content

furt oglinzi


Beliciu

Recommended Posts

.care aveti ceva de vanzare. doar sticla ? :twoup:

 

Daca nu ar gasi clienti sa la vanda nu le-ar mai fura nu? Atata timp cat vor gasi, inseamna ca au piata de desfacere asigurata si indirect ii incurajezi sa fure.

 

Daca nu ai 800 lei sa-ti cumperi originala - cumperi cu 60-70 lei made in taiwan noua si cu garantie.

Edited by MOTANUL
Link to comment
Share on other sites

sall vreau sa le iau si eu mortii in p.... la hoti de oglinzi .am un e36 si in seara asta am ramas fara oglinzii.care aveti ceva de vanzare. doar sticla ? :twoup:

data viitoare sableaza-le!daca nu, va trebuii sa le iei iar totii decedatii in p... :)

 

.care aveti ceva de vanzare. doar sticla ? :)

 

Daca nu ar gasi clienti sa la vanda nu le-ar mai fura nu? Atata timp cat vor gasi, inseamna ca au piata de desfacere asigurata si indirect ii incurajezi sa fure.

 

Daca nu ai 800 lei sa-ti cumperi originala - cumperi cu 60-70 lei made in taiwan noua si cu garantie.

correct! :( +1

Link to comment
Share on other sites

...care aveti ceva de vanzare. doar sticla ? :twoup:
17. Pentru a nu incuraja furtul de bunuri de pe masini, sunt interzise topicurile care vor contine la vanzare/cumparare exclusiv elemente usor detasabile de pe autovehicule (gen oglinzi, bandouri, eleroane, etc)". Regula este valabila pentru elementele second-hand.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteti de acord cu Terms of Use. Gasiti aici Guidelines. Politica de cookies: We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.